اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوار کردن ولتاژ ac روی dc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوار کردن ولتاژ ac روی dc

من به مداری نیاز دارم که بتوان یک ولتاژ ac (حدود 0-50 ولت) را روی یک ولتاژ (600-0 ولت) dc سوار نمود. محدوده جریان dc نیز بین 0 تا 5 آمپر و قابلیت کنترل فرکانس تا 3 مگاهرتز را نیز داشته باشد.
    در واقع سوار کردن این ولتاژ ac روی این ولتاژ dc و با قابلیت کنترل فرکانس برای ما در این سیستم مهم است. آیا امکان ساخت چنین مداری وجود دارد؟
    sabouri.mohsen@gmail.com

پاسخ : سوار کردن ولتاژ ac روی dc

نوشته اصلی توسط mohsen428
    محدوده جریان dc نیز بین 0 تا 5 آمپر و قابلیت کنترل فرکانس تا 3 مگاهرتز را نیز داشته باشد.
    شما DC یت فرکانس داره؟!! :eek: فرقی نداره که فرکانس چقدر باشه، وقتی صفر نباشه میشه AC
    Weakness of attitude becomes weakness of character
    Albert Einstein

دیدگاه

با سلام-برای سوار کردن یک فرکانس متغییر رووی ولتاژ دی سی میتوانید از ترانس استفاده نماییدبه این شکل که ثانویه ترانس را با ولتاژ دی سی سری نمایید.و اولیه انرا به مدار با فول بریج و یا هاف بریج درایو نمایید.ولی بهتر است دقیقتر بگویید که سورس ولتاژ متناوب چیست؟یعنی ایا باطری است و یا برق شهر؟و ایا باید سینوسی باشد یا مربعی هم میتواند باشد؟سورس ولتاژ دی سی چیست؟
      در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

جناب آقای جبرائیلی

با سلام. خوشحال می شوم اگر لطف کنید شماره تماسی از خود برای بنده ایمیل کنید. مایلم در این خصوص با شما از نزدیک راجع به جزئیات بیشتر صحبت کنم.

ممنون
        صبوری
        sabouri.mohsen@gmail.com

دیدگاه

با یلام-ایمیل شد.
          در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X