اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک درسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک درسی

الکترو مغناطیس را کامل می فهمم ولی نمی توانم سوال حل کنم چرا؟

پاسخ : کمک درسی

سلام چیز عجیب غریبی نیست من سه ترمه که همین مشکل رو دارم .

دیدگاه

مگه میشه درسو بفهمی نتونی مسالشو حل کنی؟نه ببین باید کاربردی یاد بگیری مسایله مغناطیسو اگه بخوای جزوه بذاری جلوت از رو بخونی بعد مساله هاشو بگی فهمیدم معلومه که نمی تونی حل کنی ببین از من می شنوی وقتی مساله های جزوتو خودت حل کردی اونوقت نمونه سوالارو بذار جلوت و شروع کن از اول حل کردن اگه نتونستی جزوتو باز کن ببین از چه راهیه دوباره جزوتو بذار کنار دوباره حل کن وقتی رسیدی برگه امتحانی دوم قول می دم بدونه جزوه از پسش بر بیای من ترم 3 اینطوری مغناطیسو پاس کردم خیلی از دوستام یا از ترسشون با اون استاد بر نداشتن یا اگه برداشتن حذف کردن کلن از 260 نفر فقط 40 نفر پاس کردیم
      اگه برا کنکور می خوای بخونی فقط تمرین تمرین تمرین...... practice make perfect
      البته اگه کسی راهه بهتریو میدونه بگه چون این فقط تجربه ی منه
      انچه که هستی هدیه خداوند به توست
      و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
      پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

درس مغناطیس رو اول باید بفهمی و بعدا حسابی هضمش کنی تا بتونی مسائلش رو حل کنی. یعنی انقدر بهش مسلط بشی که مسائل رو با خوندن صورت سوال کاملا درک کنی. کلا خیلی تمرین و مطالعه می خواد. در ضمن جزوه خونی نکن!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط احسان محمودی
          درس مغناطیس رو اول باید بفهمی و بعدا حسابی هضمش کنی تا بتونی مسائلش رو حل کنی. یعنی انقدر بهش مسلط بشی که مسائل رو با خوندن صورت سوال کاملا درک کنی. کلا خیلی تمرین و مطالعه می خواد. در ضمن جزوه خونی نکن!
          یلام با این که یه مدت بیخیال مغناطیس شدم الن کتاب چنگ رو ازاول خط به خط خوندم واثباط کردم مشکل حل شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliebooks

یلام با این که یه مدت بیخیال مغناطیس شدم الن کتاب چنگ رو ازاول خط به خط خوندم واثباط کردم مشکل حل شد
            تبریک میگم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X