اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریاضی برای کاردانی به کارشناسی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ریاضی برای کاردانی به کارشناسی

سلام به همه دوستان
    اگه لینک دانلود جزوه ریاضی برای کاردانی به کارشناسی جایی سراغ دارید برام بنویسید
    خیلی ممنون

پاسخ : ریاضی برای کاردانی به کارشناسی

سلام و
    یکی از بهترین کتابها برای کنکور کاردانی به کارشناسی ، کتاب " ریاضی " نوشته " مهندس سعید سعادت " از انتشارات " مجتمع فنی تهران " . خیلی کامله و در عین حال مختصر طوریکه میشه 10 روزه تمام ریاضی مورد نیاز در کنکور کاردانی به کارشناسی رو مرور کرد.

دیدگاه

با سلام به همه دوستان
      کتاب ریاضی را قورت بده! نوشته مهندس امیر رضا آرمیون کتابی عالی برای کنکور کارشناسی ناپیوسته است البته به نظر من.
      موفق باشید.

دیدگاه

ریاضی کاردانی به کارشناسی فقط و فقط مدرسان شریف. وجدانا عالی هست. حتما کل کتاب رو بخونید مطمئنا جواب میگیرید . بازم میگم عالیه....
        دهکده الکترونیک
        http://saeed2006.mihanblog.com
        (dehkadeh.coo.ir)

دیدگاه

ریاضی درکنکور سال 88و87 با مدرسان هم نمیشه جواب گرفت :applause:
          ز قبرستان گذر کردم کم وبیش
          بدیدم قبر دولتمند و درویش
          نه درویش بی کفن رفت نه دولتمند برد از کفن بیش

دیدگاه

در دو سال اخیر ، سوالات به مراتب سخت تر از کنکورهای سالهای گذشته است و از مباحث درس ریاضی 2 که معمولا در کارشناسی تدریس میشه ( مثل قضیه دیورژانس و انتگرال های مربوط به مختصات کروی و .. ) ، سوال مطرح شده . به نظر من ، مباحث تابع ( بهمراه لگاریتم و مثلثات ) و حد و پیوستگی و بویژه مشتق و کاربرد آن ، می تونه برای داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری به عنوان مباحث نمره بیار تلقی بشه و تا حدود 40 درصد در ریاضیات امتیاز کسب کرد . یعنی وقتتون رو روی این مباحث بذارید و درصد لازم رو هم به نسبت زمانی که گذاشتید ، تضمین کنید . کتاب مدرسان و دیباگران ( دکتر سعادت و مهندس شادکام ) برای این مباحث مفید به نظر میرسه .
            بقیه مباحث مثل انتگرال و کاربرد آن و معادلات دیفرانسیل و ... ، علیرغم اینکه هم سوال مطرح میشه و هم در آینده ای نزدیک در دروس کارشناسی ، براتون فوق العاده مهم و کاربردی هست رو به بعد از کنکور موکول کنید . ( یادگیری اونا ضروریه ! ) چون سوالاتی که در کنکور از این مباحث مطرح میشه ، تا حدودی ابتکاری و سنگینه !
            امیدوارم موفق باشید
            http://www.kamangari.blogfa.com
            ارسال برترین جزوات کنکور ارشد برق

دیدگاه

از من میشنوی ریاضی رو برای کاردانی به کارشناسی ببوس بزار کنار
              من پارسال بیشترین وقت رو برای خوندن ریاض گزاشتم آخرم منفی زدم
              کسی رو هم ندیدم که بیشتر از 10 15 درصد زده باشه
              حتی رتبه های تک رقمی هم یا نزده بودند یا در همن حد بیه 5 تا 15 درصد بودن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X