اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

led power

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

led power

با سلام.
    یک مدار منبع جریان 300 میلی آمپر واسه روشن کردن 40 ال ای دی 1 وات میخواستم چون میگن نباید از منبع ولتاز استنفاده کرد آیا میتوان این مدار را ساخت یا باید از بازار تهیه کرد
    با تشکر

پاسخ : led power

سلام
    شما نیاز به مداری داری که 300 میلی آمپر ( البته 350 باید باشه ) و حدود 120 ولت داشته باشی
    و مدار محدود کننده جریان و ...
    بهتره درایورو تهیه کنی ، اما اگه میتونی بسازی خب بصرفه تره ولی دردسر زیاد داره چون توانش بالاست و ولتاژ خروچیش زیاده
    درایور شبکه و nRF24L01
    کاتالوگ محصولات
    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط safiabadi
      با سلام.
      یک مدار منبع جریان 300 میلی آمپر واسه روشن کردن 40 ال ای دی 1 وات میخواستم چون میگن نباید از منبع ولتاز استنفاده کرد آیا میتوان این مدار را ساخت یا باید از بازار تهیه کرد
      با تشکر
      یک درایور ال ای دی 50وات از بازار تهیه کنید
      40تا ال ای دی رو به هم سری کنید و به درایور متصل کنید
      به همین راحتی
      هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام
        من 6 تا ال ای دی پاور 1 وات قرمز دارم که این ال ای دی ها با 2.2 ولت و 350 میلی امپر کا رمیکنند.من برای روشن کردونشون شاید 20 مدل از این ال ای دی درایورهای اماده در بازار گرفتم با مشخصات مختلف ولی هیچکدام جواب نداد بجز یکی از اونها که اونم ال ای دریور 9 وات هست که روش نوشته خروجی 44ولت و جریان 350 میلی امپر.
        من 6 تا ال ای دی رو سری کردم وبه درایور وصل کردم همین.
        حالا چند تا سوال دارم
        اول اینکه هم ال ای دی هم درایور هر دو داغ میشوند (من تا 1 ماه هم مدام روشن گذاشته ام نسوخته)
        دوم این درایورها برای ال ای دی سفید قرمز یا هر رنگ دیگه ای استفاده میشه با توجه به اینکه هر ال ای دی ولتاژ و جریان مخصوص داره؟
        سوم با ال ای دی ها لازمه مقاومتی سری کنم ؟چقدر باشه؟
        در ضمن این ال ای دی ها رو برای لامپ روی دکل میخام برای هشدار هواپیما و ...
        ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shaiigan
          سلام
          من 6 تا ال ای دی پاور 1 وات قرمز دارم که این ال ای دی ها با 2.2 ولت و 350 میلی امپر کا رمیکنند.من برای روشن کردونشون شاید 20 مدل از این ال ای دی درایورهای اماده در بازار گرفتم با مشخصات مختلف ولی هیچکدام جواب نداد بجز یکی از اونها که اونم ال ای دریور 9 وات هست که روش نوشته خروجی 44ولت و جریان 350 میلی امپر.
          من 6 تا ال ای دی رو سری کردم وبه درایور وصل کردم همین.
          حالا چند تا سوال دارم
          اول اینکه هم ال ای دی هم درایور هر دو داغ میشوند (من تا 1 ماه هم مدام روشن گذاشته ام نسوخته)
          دوم این درایورها برای ال ای دی سفید قرمز یا هر رنگ دیگه ای استفاده میشه با توجه به اینکه هر ال ای دی ولتاژ و جریان مخصوص داره؟
          سوم با ال ای دی ها لازمه مقاومتی سری کنم ؟چقدر باشه؟
          در ضمن این ال ای دی ها رو برای لامپ روی دکل میخام برای هشدار هواپیما و ...
          ممنون
          سلام.شما همونطور که گفتی باید درایور شش در یک وات یا کمی بیشتر استفاده کنی.درایور ال ای دی میاد جریان رو برات ثابت نگه میداره و ولتاژ متغییره یعنی وقتی که شما به شش تا ال ای دیه قرمز که جریان 350 میلی میخواد و ولتاژه دو سره هر کدوم 2.2 ولته وصله کنی جریان همون 350 میلی آمپر ثابته ولی ولتاژ خروجی مدار اتوماتیک حدوده 13 ولت میشه و وقتی که خروجیه درایور رو به شش تا ال ای دیه سفید وصل کنی خروجیه مدار اتوماتیک حدوده 20 ولت میشه. متاسفانه چینی ها انوع مختلف دارن و بعضی ها به جایه درایور منبع توانه یعنی فقط برای یک سری ال ای دی خاص طراحی شده.خلاصه باید بگردی یک جنسی پیدا کنی واقعا درایور باشه.در ضمن در درایور ها چون جریان رو خودشون ثابت نگه میدارن احتیاج به سری کردن مقاومت نیست.
          در ضمن درایور ال ای دی نباید زیاد گرم کنه در حده ولرم بودن بله ولی شما جنسه خوب تهیه کنید که زیاد گرم نکنه چون گرمایه زیاد عمره قطعات رو به شدت کم میکنه ولی ال ای دی هایه یک وات در جریان 350 میلی آمپر داغ میکنن و احتیاج به هیت سینک دارن ولی بازم اگه جنسه خوب تهیه کنید خیلی بهتره مخصوصا با توجه به اینکه شما قراره رو دکل کار کنید.
          ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X