اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از خازن برای باند های ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از خازن برای باند های ماشین

سلام
    من خازن های زیادی با ولتاژها و فاراد های متفاوت دارم و میخوام کمکم کنین که چطوری به دوسره بانده ماشین وصل کنم و یا بانده خانگی (کامپیوتر)وصل کنم تا مثله خازن هایی که مغزه های اسپرته ماشین به دوسره ساب یا بلندگو وصل میکنن منم وصل کنم تا صدا و قدرت بالا بره

بگید چطوری این کاروبکنم.خازن هام صنعتی هستی و بزرگ و زیادن میشه سری یا موازی کنم بهر بشه/.قوی تر بشه؟

پاسخ : استفاده از خازن برای باند های ماشین

نوشته اصلی توسط محمدتقی زاده
    سلام
    من خازن های زیادی با ولتاژها و فاراد های متفاوت دارم و میخوام کمکم کنین که چطوری به دوسره بانده ماشین وصل کنم و یا بانده خانگی (کامپیوتر)وصل کنم تا مثله خازن هایی که مغزه های اسپرته ماشین به دوسره ساب یا بلندگو وصل میکنن منم وصل کنم تا صدا و قدرت بالا بره

بگید چطوری این کاروبکنم.خازن هام صنعتی هستی و بزرگ و زیادن میشه سری یا موازی کنم بهر بشه/.قوی تر بشه؟
    اون خازن هارو به دو سر ساب وصل نمیکنن که!!!
    به آمپلی که تو صندوق عقبه وصل میکنن تا افت ولتاژ سیم که از باطری تا عقب ماشین اومده جبران بشه.اونم برای آمپلی های قوی.
    چنین چیزی که شما میخواید امکان پذیر نیست

دیدگاه

:sad: :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

درود بر شما دوست عزیز
        در ادامه صحبت های دوست عزیمون meh_o (ببخشید اسم کوچیکتون چی بود) ؟؟
        اون خازن در صندق عقب هست برای سیستم های خیلی قوی استفاده میشه خازن انرژی رو دخیره میکنه که در هنگام پیک صدا(بیس قوی)بیاد و افت ولتاژ رو جبران کنه که سیستم به کارش ادامه بده و کم نیاره
        Fail Never
        گروه انجمن صوتی در تلگرام 09159126127
        دوستانی که تمایل دارن لطفا پیام بدین

دیدگاه

ممنون از همگی
          اگر میتونید در اینجا هم نظری بدبد من به نتیجه نرسیدم

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=84444.0

دیدگاه

اقا محمد شما چه فکرایی میکنی
            اون خازنهایی که به پشت باندای ماشین وصل هستن به وفر وصل نیستن خازنهای بی پلار هستن و به تیوتر ها به صورت سری وصل هست اونم بدلیل این که در فرکانسهای بالا ولتاژ به تیوتر ها صدمه نزنه چون ضعیف هستن
            اگه بخوای قدرتت بیشتر بشه باید امپلی ببندی

دیدگاه

سلام
              اون خازن ها نقش فیلتر بالاگذر رو داره
              موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
                ممنون از همگی
                اگر میتونید در اینجا هم نظری بدبد من به نتیجه نرسیدم

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=84444.0
                نوشته اصلی توسط Mostafa65 نمایش پست ها
                اقا محمد شما چه فکرایی میکنی
                اون خازنهایی که به پشت باندای ماشین وصل هستن به وفر وصل نیستن خازنهای بی پلار هستن و به تیوتر ها به صورت سری وصل هست اونم بدلیل این که در فرکانسهای بالا ولتاژ به تیوتر ها صدمه نزنه چون ضعیف هستن
                اگه بخوای قدرتت بیشتر بشه باید امپلی ببندی
                تقریبا همه دوستان درست فرمودند جز پست اول که منظورش رو دقیق نگفته!
                هم یک سری خازن داریم که به عنوان فیلتر عمل میکنند و کوچیک هستند و معمولا کنار کانکتورهای بلندگو وصل میشن!
                و هم یک سری خازن بزرگ داریم (اندازه کمپوت گلابی و آناناس!!) که با تغذیه اون آمپهای "خونه خراب کن"، موازی میشن و افت ولتاژ ناشی از "به اصطلاح بیس" (مغز فاسد کن) رو جبران میکنند!
                ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

نوشته اصلی توسط meh_o نمایش پست ها
                  اون خازن هارو به دو سر ساب وصل نمیکنن که!!!
                  به آمپلی که تو صندوق عقبه وصل میکنن تا افت ولتاژ سیم که از باطری تا عقب ماشین اومده جبران بشه.اونم برای آمپلی های قوی.
                  چنین چیزی که شما میخواید امکان پذیر نیست
                  درود بر شما بزرگوار من هنوز بلد نیستم کجا باید سوال خودم رو بنویسم، لطفا کمکم کنید من یک آمپ قدیمی دارم از این مسجدها هست، اکو نداره باس هم نداره، نویز هم داره، میخام کاملش کنم شما چه پیشنهادی دارین؟ ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیJavidanoil022@gmail.om نمایش پست ها
                    درود بر شما بزرگوار من هنوز بلد نیستم کجا باید سوال خودم رو بنویسم، لطفا کمکم کنید من یک آمپ قدیمی دارم از این مسجدها هست، اکو نداره باس هم نداره، نویز هم داره، میخام کاملش کنم شما چه پیشنهادی دارین؟ ممنونم
                    سلام،شما برا اینکار بهتر هست یه تاپیک ایجاد کنید.
                    گام اول:زدن دکمه سه خط(کشویی)
                    که در بالای صفحه انجمن قرار دارد.
                    گام دوم:انتخاب گزینه انجمن ها
                    گام سوم :انتخاب انجمن مناسب(که برای شما انجمن مدارات صوتی
                    مناسب هست.
                    گام چهارم:انتخاب گزینه <ارسال موضوع جدید>
                    گام آخر:نوشتن عنوان موضوع و ارائه جزییات و در نهایت
                    زدن دکمه تایید یا ارسال موضوع در پایین صفحه .
                    موفق باشید.
                    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام.من چند تا خازن دارم که یکی رو وفر باندم به صورت جدا گانه وصل کردم که نقش فیلتر پایین گذر رو داره و یکی رو به صورت یک طرفه به تیوتر های باند وصل کردم که نقش فیلتر بالا گذر رو داره آمپلی هم هنوز وصل نکردم این کار به باندم صدمه می زنه یا نه؟

دیدگاه

سلام شما چجور نویزی دارید نویز شما وقتی چیزی پخش نمیشه هست یا همیشه این خیلی مهمه چون اگه همیشه هست مال آمپه و اگه زمانی که چیزی پخش نمیشه مال تغذیه هست که سر سلفش کلا رفته . برا اکو هم نظر شماست ولی برای اطلاع شما دو نوع اکو داریم مثلا یکی وقتی شما میگید ملاقات اکو میگه قات قات قات یکی وقتی شما میگید ملاقات میگه ملاقات ملاقات ملاقات و این روی قیمت تمام شده تفاوت داره و همه چیز به اراده شما بستگی داره

دیدگاه

سلام بزرگوار وقتی صدا پخش نمیکنه خیلی خش خش میکنه ولی وقتی صدا پخش میکنه نویز داره، بزرگوار میخام پری رو عوض کنم شما چه پیشنهاد دارین؟ ولوم هاش قطعی زیادی داره با کوچیکترین حرکت صدا یا خیلی زیاد میشه یا خیلی کم

دیدگاه

سلام بزرگوار وقتی صدا پخش نمیکنه خیلی خش خش میکنه ولی وقتی صدا پخش میکنه نویز داره، بزرگوار میخام پری رو عوض کنم شما چه پیشنهاد دارین؟ ولوم هاش قطعی زیادی داره با کوچیکترین حرکت صدا یا خیلی زیاد میشه یا خیلی کم
                            درود.
                            باید پری را در این نوع آمپ ها با استفاده از 4558 انجام بدید!!! (اگر دستگاه پری ندارد!)
                            اگر دستگاهتان پری دارد شما یک مدار اکولایزر بدون پری بسازید و خروجی اش را به ورودی آمپ بزنید!!! و تمام ورودی های دستگاه را ( پری میکروفن و ... ) را از مدار اکولایزر (تن کنترل ) رد کنید....
                            به صورت زیر!!:
                            اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

منبعا چک کنید احتمالا از منبع باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X