اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو های هوشمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تابلو های هوشمند

سلام حتما در مورد طرح هوشمند سازی مدارس چیزایی به گوشتون خورده در این طرح از تابلو های هوشمند استفاده میشه من میخوام اطلاعاتی در مورد این تابلو ها جمع آوری کنم ائم از مشخصه های ساختش قطعات مورد استفادش و این که توی ایران تولید میشه یا نه ؟اگه از دوستان کسی اطاعاتی داره کمک کنه ممنون میشم :agree:

پاسخ : تابلو های هوشمند

داداش من دیدم یه ویدیو پرژکتور و یه چشمی که حرکت رو تابلو که با یه مداد مخصوص داره مشخص می کنه چیزیش تو ایران تولید نمیشه
    خدایا!
    چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

تخته(وایت برد) تاچ هست و تصاویر هم توسط یه پروژکتور روی تخته انداخته میشه.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : تابلو های هوشمند

تخته وایت برد تاچ رو که گفتید یعنی یه چیزی تو مایه های دفتر نقاشی های تاچ که پروژه هاش تو همین سایت هم هست منظورتونه ؟البته در ابعاد بزرگتر؟

دیدگاه

نه داداش میگم یه چشمی داره اسم دقیقش را یادم نیست اما باهاش کار کردم یه مداد مخصوص هموم چشمی داره که نوکش که فشار میدی رو وایت برد کیلیک میکنه ارتباط شون هم بیسیم هست کلیک راست همم کنار اونه اون تاچ که داداشم میگه فرق داره مثل ال سی دیه که تو نود استفاده میشه من یکی از دوستام کار نصبشو انجام میده اگه لازم داری تا اسم اون چشمی هم بگم
          خدایا!
          چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X