اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد مولد های الکتریکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد مولد های الکتریکی

سلام به تمام دوستان گل و گلاب (مخصوصا با معرفتاش که به بقیه کمک میکنن)

دوستان من یه سری سئوالات در مورد مولد های الکتریکی دارم یه مولد میخوام با تولید ولتاژ 12 حالا نمی دونم آمپری که می ده به سرعت چرخیدنش ربط داره یا نه اگه داره دوستان راهنمایی کنن یه مولد تو مایه های دینام دوچرخه که اگه اندازش هم همون یا کوچکتر باشه بهتره بعد میخواستم برای چرخیدنش بدونم به چه نیرویی نیاز دارم تا به گشت آور مناسب برسونمش و با چند دور در دقیقه میتونه به گشتاور مناسب برسه که ولتاژ 12 با آمپر 1 یا بیش از 1 رو بهم بده

دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کیند من تو این زمینه یه کم مبتدی هستم باز هم ممنون

پاسخ : سئوال در مورد مولد های الکتریکی

نوشته اصلی توسط sasanamiri
    سلام به تمام دوستان گل و گلاب (مخصوصا با معرفتاش که به بقیه کمک میکنن)

دوستان من یه سری سئوالات در مورد مولد های الکتریکی دارم یه مولد میخوام با تولید ولتاژ 12 حالا نمی دونم آمپری که می ده به سرعت چرخیدنش ربط داره یا نه اگه داره دوستان راهنمایی کنن یه مولد تو مایه های دینام دوچرخه که اگه اندازش هم همون یا کوچکتر باشه بهتره بعد میخواستم برای چرخیدنش بدونم به چه نیرویی نیاز دارم تا به گشت آور مناسب برسونمش و با چند دور در دقیقه میتونه به گشتاور مناسب برسه که ولتاژ 12 با آمپر 1 یا بیش از 1 رو بهم بده

دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کیند من تو این زمینه یه کم مبتدی هستم باز هم ممنون

سلام عزیزبامعرفت،،
    برای بگردش درآمدن این مولدکه بایداسمش راژنراتوربگذاری به یک چرخنده احتیاج داری مثل«توربین بخار،،توربین بادی،،توربین آبی،،موتورهای دیزلی یا بنزینی،،ویاهمان دوچرخه»
    توانی راکه برای چرخش احتیاج داری با 20٪ تلفات انتقال حدود 1.20 برابرتوان خروجی است برای مثال خودت که فرمودی جدود 12 وات ،،نیروی چرخنده بایددست کم حدود 15 وات باشد
    اگردقیق بفرماییدبرای چکاری میخواهی شاید راههایی مناسبی وجودداشته باشدکه قابل دسترسی باشد
    محمدرضامکوندی
    WWW.MMCVANDY.BLOGFA.COM
    MMCVANDY@YAHOO.COM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X