اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی:مدار دافع پشه:310 مدار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی:مدار دافع پشه:310 مدار

با سلام بر مهندسین عزیز
    یک سئوال داشتم در مورد مدار دافع پشه: ایا این مدار واقعا کار می کنه: با توجه به اینکه برای کتاب 310 مدار هست؟؟؟ راستی این قطعه piezo چی هست و از کجا میشه گیر اورد؟؟؟ ایا توی ایران چنین قطعه ای وجود داره؟؟؟

سپاس

پاسخ : راهنمایی:مدار دافع پشه:310 مدار

دوستان کسی نمیدونه این piezo tweeter چی هست؟؟؟ ایا توی بازار موجود هست!!؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
      دوستان کسی نمیدونه این piezo tweeter چی هست؟؟؟ ایا توی بازار موجود هست!!؟؟
      سلام همون بلندگویه خودمونه
      برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
      راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: یعنی سنسور نیست!!!ایا یک اسپیکر معمولی هست ؟؟؟ مطمئن هستید شما؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
          ممنون دوست عزیز: یعنی سنسور نیست!!!ایا یک اسپیکر معمولی هست ؟؟؟ مطمئن هستید شما؟؟
          اره99درصد مطمئنم
          برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
          راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

نه داداش این اسپیکر معمولی نیست بلندگوی پیزو هست. این پیزو ها در توان های مختلف پیدا میشه

دیدگاه

من عاقبت نفهمیدم چی شد!!!! :surprised:
              بلندگو ی معمولی هست یا بلند گوی پیزو!!!؟؟؟؟ دوستان اگر از گفته تان مطمئن هستید و با این جور مدار ها کار کردید لطفا نظر بدهید :sad:
              من الان این بلندگو ی پیزو را از کجا میتونم گیر بیارم ایا توی فروشگاه eca یا سایر فروشگاه گیر میاد؟؟
              سپاس

دیدگاه

داداش من این بلندگویه پیزو الکتریک هست شماتیکشو نگاه کن!
                بیزر های 5 ولت رو دیدی؟ اینا یه بلندگویه پیزوی کوچیک هستن با یه اسیلاتور داخلی که صدای بوووق با 5 ولت تولید میکنه. حالا بلندگوی خالی اینا هم هست که فرکانس ماورای صوتی رو پخش میکنن. نمونش پیزوی بخور سرد هست که فرکانس کاریش 1.6 مگاهرتز هست.
                توی فروشگاه اینارو نداره اما توی جمهوری هست بهشون بگو بلندگو پیزوالکتریک میخوام بهت میدن
                اینم یه نمونش:

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: چند سئوال: این پیزو ای که می گید ایا صدا تولید می کنه مثل بیزر؟؟
                  2. من تهران زندگی نمی کنم!!!! یعنی هیچ سایتی این قطعه را نداره؟؟؟
                  3.بلند گوی پیزو ای که من میخوام با فرکانس 38-44 kHz را تولید کنه!!!! اسم دقیق این قطعه را چطور می تونم پیدا کنم؟؟؟راستی برای مغز انسان که ضرر نداره؟؟
                  سپاس

دیدگاه

خواهش میکنم
                    1.همینطوری مثل بیزر تغذیه بهش وصل کنی که از خودش صدا تولید نمیکنه! مدار اسیلاتور و تقویت کننده میخواد که همین مدار دفع کننده پشه یه اسیلاتور ماورای صوته
                    2.نمیدونم باید بگردی ببینی کدوم سایت ها دارن
                    3.این پیزویی که عکسش رو گذاشتم همین فرکانس رو میتونه پخش کنه تولید نمیکنه از خودش که! فرکانس در حد کیلوهرتز به موجودات زنده اسیب نمیزنه شما هم نمیتونی بشنوی فقط پشه میتونه بشنوه که چون براش ازار دهندس فرار میکنه. اسمشم همینه دیگه!
                    انواع مختلف داره از اون کوچیک سکه ای ها گرفته که توی ماشین حساب استفاده میشه تا چندین وات که بعضا هورن دارن. همین که عکسشو گذاشتم برای کاربرد شما خوبه

دیدگاه

دوستان ببخشید پا برهنه پریدم وسط حرفتون :redface:
                      آقای mahdi.7 شما گفتین از این بلند گو ها توی دستگاه بخور سرد استفاده میشه ؟
                      شما در مورد نحوه عملکرد این نوع بخور ها اطلاعاتی دارین ؟ اگه میشه مارو بی نصیب نذارین :mrgreen:
                      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                      [hr]

دیدگاه

بله درواقع بخور سرد یه پیزو داره که روی فرکانس 1.6 مگاهرتز نوسان میکنه و اب رو پودر میکنه
                        اینم 2 تا لینک پربار :mrgreen::
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=63276.0
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=72424.0
                        از 0 تا 100 رو دوستان توضیح دادن

دیدگاه

سلام دوستان مدار جالب هست می خوام بسازم و میشه قطعاتشو بنوسید و بگید آیاد میتونم از همین سایت تهیه کنم یا نه
                          !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام دوستان مدار جالب هست می خوام بسازم و میشه قطعاتشو بنوسید و بگید آیاد میتونم از همین سایت تهیه کنم یا نه
                            همه قطعات از توی عکس معلومه ولی این پیزو گیر نمیاد :sad:!!! توی هیچ سایتی برای فروش ندیدم!!! من هم میخوام بسازمش ولی ..............

دیدگاه

راستی دوستان: من یک جا دیدم که می گفت به جای پیزو میشه از دستگاه تلفن استفاده کرد!!!!!!!!!!!! این قضیه اش چطوری هست؟؟؟ :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X