اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید یا ساخت منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید یا ساخت منبع تغذیه

با سلام.

آیا یه تغذیه با رگولاتور lm2576-adj با ولتاژ 0 تا 24 ولت و جریان 3 آمپر بسازم بهتره یا یک منبع تغذیه آماده بخرم بهتره؟
    اگه امکان داره یک مدار محافظ جریان برای محافظت از lm2576-adj در مواقع افزایش جریان نیز پیشنهاد بدید.

با تشکر.

پاسخ : خرید یا ساخت منبع تغذیه

نوشته اصلی توسط SAEEDPLC
    با سلام.

آیا یه تغذیه با رگولاتور lm2576-adj با ولتاژ 0 تا 24 ولت و جریان 3 آمپر بسازم بهتره یا یک منبع تغذیه آماده بخرم بهتره؟
    اگه امکان داره یک مدار محافظ جریان برای محافظت از lm2576-adj در مواقع افزایش جریان نیز پیشنهاد بدید.

با تشکر.
    سلام
    اگه مشکل بودجه نداری برو امادشو بخر ولی اگه میخوای خودت بسازی یه مدار خوب انتخاب کن و بعد بسازش منبع24 ولت و 30 ولت زیاد تو نت هست هم سویچینگ هم لاینر
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

مثل همیشه، پای پول می آد وسط. اگر مشکلی از بابت هزینه نداری آماده بگیر اون هم مارک های درست و حسابی و اگر نه بهترین نقشه رو پیدا کن و خودت بساز. مطمئن باش هزینه ات حداقل 1/3 میشه.

دیدگاه

به نظر من اگه میتونی یه دونه آماده درست و حسابیش رو بخر ، ساختش قر و فر زیاد داره الکی خودتو اذیت می کنی
        خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
        [hr]

دیدگاه

با سلام.
          ممنون از پاسخ شما دوستان.

اکثر تغذیه های موجود تو بازار چینی هستند و آمپر واقعی رو تحویل نمیدن و چون خطی هستند تلفات زیادی دارن.
          من قبلا lm2576-adj رو استفاده کردم و واقعا 3 آمپر رو تحویل میده و در مقایسه با نمونه خطی بسیار کوچکتر و قطعات کمتر و نیاز به فن هم نداره.
          مارک خوب تغذیه تو بازار چی هست با چه قیمتی؟
          با تشکر.

دیدگاه

دوست اگه می خوای تو کار عملی تجربه بدست بیاری خودت درست کنی بهتره وگر نه بهتره بخری
            اگه مشکل جریان داری می خوای جریان بیشتری داشته باشی می تونی ارLM2677که 5امپر می ده
            یا اگه پیدا کنی می تونی ازL4970استفاده کنی که 10 امپر می ده(اگه پیدا کنی)
            به جای اینکه جای کسی را بگیرید سعی کنید جای واقعیه خود را بیابید

TABRIZ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X