اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میزان حق تدریس مدرس رباتیک ، الکترونیک ، برنامه نویسی و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میزان حق تدریس مدرس رباتیک ، الکترونیک ، برنامه نویسی و ...

سلام.

شاید دیده باشید که برای یک مدرس تعیین مبلغ حق تدریس برای خودش یک دغدغه است. زیرا بسیار پارامتر حساسی است!
    ممکن است موجب جذب به موقع یا دفع سریع شود و به قول معروف ممکنه کار از دست آدم بپره!

لذا دوستان با تجربه تر بفرمایید که میزان مناسب برای یک ساعت حق تدریس یک مدرس با هر کدام از ویژگی های زیر چه قدر باشد خوب است؟

1. مدرس ساده (با پشتوانه ی علمی قوی و فقط تازه کار در زمینه ی تدریس)؟
    2. مدرس نیمه حرفه ای(دارای 1 یا 2 سال سابقه و تسلط کافی)؟
    3. مدرس حرفه ای(دارای چندین سال سابقه و تسلط کامل)؟

در رشته های مختلف رباتیک ، الکترونیک ، برنامه نویسی و ... نظر خود را در مورد میزان قیمت بیان کنید.

با تشکر
    همواره يادمان باشد:
    1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

پاسخ : میزان حق تدریس مدرس رباتیک ، الکترونیک ، برنامه نویسی و ...

فقط میدونم انقدری باید زیاد باشه که استاد دانشگاه هم برای بچه های مقطع ابتدایی تدریس می کنه.
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.a
      فقط میدونم انقدری باید زیاد باشه که استاد دانشگاه هم برای بچه های مقطع ابتدایی تدریس می کنه.
      اون استاد دانشگاه احتمالا فقط اسمش استاد دانشگاهه یا وضعیت مالی مناسبی نداره

چون نهایتا برای اون مورد سوم که آقای s-ahmad گفتند بستگی به جاش داره اما بیشتر از 30 تومن نمیشه گرفت. بازم میگم بستگش به جا داره قطعا توی پژوهشسراها نمیشه اینقدر گرفت اما توی یه مدرسه سطح بالا یا شرکت خصوصی شاید بیشتر از ساعتی 30 تومن هم بشه گرفت

برای اون مورد دوم هم(یعنی با یکی دو سال سابقه تدریس اما کار بلد) سراغ دارم که توی یه مدرسه خوب داره ساعتی 25 تومن میگیره در صورتی که یه نفر حرفه ای با سابقه تدریس زیاد و مقام های زیاد و از این صحبت ها با کلی چونه طرف رو راضی کردن که با 20 تومن داره میره برای تدریس
      پس باید ببینی کجا میخوای کار کنی و اینکه اونا چقدر به شما احتیاج دارند
      AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
        اون استاد دانشگاه احتمالا فقط اسمش استاد دانشگاهه یا وضعیت مالی مناسبی نداره

چون نهایتا برای اون مورد سوم که آقای s-ahmad گفتند بستگی به جاش داره اما بیشتر از 30 تومن نمیشه گرفت. بازم میگم بستگش به جا داره قطعا توی پژوهشسراها نمیشه اینقدر گرفت اما توی یه مدرسه سطح بالا یا شرکت خصوصی شاید بیشتر از ساعتی 30 تومن هم بشه گرفت

برای اون مورد دوم هم(یعنی با یکی دو سال سابقه تدریس اما کار بلد) سراغ دارم که توی یه مدرسه خوب داره ساعتی 25 تومن میگیره در صورتی که یه نفر حرفه ای با سابقه تدریس زیاد و مقام های زیاد و از این صحبت ها با کلی چونه طرف رو راضی کردن که با 20 تومن داره میره برای تدریس
        پس باید ببینی کجا میخوای کار کنی و اینکه اونا چقدر به شما احتیاج دارند
        بله، با شما موافقم.

ولی من دنبال یک مرجع می گردم، یا یک نسبت که بشه با قیاس به اون حق الزحمه رو تعیین کرد.
        مثلا اگر یک مدرس حرفه ای رو با یک استاد دانشگاه یکی بدونیم.پس حقوق این دو نیز باید نزدیک بهم باشد.

برای قیاس بهتره ،یک سوال دیگه طرح کنم؟
        یک استاد دانشگاه با سابقه تدریس هایی مانند قبل چقدر حق تدریس باید بگیره؟

(البته بازهم استاد داریم تا استاد، وارد این موضوع نشویم.
        و فرض کنیم توافقی نباشه،حالا عرف و قانون چی میگه؟)
        همواره يادمان باشد:
        1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
        2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
        3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

مدرس با مدرک کارشناسی دروس عمومی 50 تخصصی ساعتی 70
          البته منظور از ساعت یک ساعت و ربع هست
          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

تدریس رباتیک دانش آموزی جلسه ای (1 ساعت و نیم) بین 8000 تومان تا 12000 تومان.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanup2006
              کجا اینقدر پول میده؟؟
              من 7000 تومن کار میکنم تجربه هم دارممممممممم
              ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
                کجا اینقدر پول میده؟؟
                7000 تومن !!!!!!!!!!!!!!
                شما کدام شهر هستی دوست عزیز؟

دیدگاه

7000 تومن !!!!!!!!!!!!!!
                  اصفهان.
                  ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

کجا اینقدر پول میده؟؟
                    7000 تومن !!!!!!!!!!!!!!
                    تفاوت 7000 تومن با 8000 تومن اینقدر هست که جای چنین تعجبی رو هم داشته باشه؟؟
                    جدی جدی با 7-8 هزارتومن ساعتی میرین تدریس؟؟؟
                    امیدوارم که حداقل این 7-8 تومن به ازای هر یک نفر باشه و تو کلاس لااقل 12-10 نفر باشن!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                      امیدوارم که حداقل این 7-8 تومن به ازای هر یک نفر باشه و تو کلاس لااقل 12-10 نفر باشن!
                      بله براااااااادرررررر من پس چی .منم می رم .ساعتی 8 هزار تومان تا 16 برای یک جلسه حالا هر چندتا بچه هست باشه .خیلی کمه :sad: ولی منو اموزشو دوست دارم.راه حل بهتری دارید؟
                      [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
                      وبسایت ختم صلوات
                      http://www.salavaty.com/

دیدگاه

این شرکت آراد فرمش رو پر کرده بودم. دیروز تماس گرفته میگخ 240 تومن بریز حساب تا یک سری آموزش بهت بدیم تا بعدش گواهی نامه بدیم. بعدش میتونی بری خودت با مدارس مختلف قرارداد ببندی و پک های ما رو آموزش بدی. موندم ما رو چی فرض کردن؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                          استاد مدعو دانشگاه می گفت ساعتی همین حدود بهشون میدهند راست یا دروغش با خودش اما فکر نکنم بالاتر از 10تومن باشه .بعد فکر می کنید آموزشگاه بیشتر از 8تومن بده !!!!!!

وضع بد شده طرف همین ساعتی 8تومن را نگیره باید بره تو خونه ور دل زن و بچه بشینه

همین دیروز قبض گاز اومده 65000تومن .بالاخره باید از یک جا در بیاد تا خرج زندگی را داد؟؟؟؟

این شرکت آراد فرمش رو پر کرده بودم. دیروز تماس گرفته میگخ 240 تومن بریز حساب تا یک سری آموزش بهت بدیم تا بعدش گواهی نامه بدیم. بعدش میتونی بری خودت با مدارس مختلف قرارداد ببندی و پک های ما رو آموزش بدی. موندم ما رو چی فرض کردن؟؟؟
                          اینها بیشتر نیاز به بازاریاب دارند تا مدرس .برای همین این روش را انتخاب کردند .

کلا تدریس الکترونیک تو سطوح پایین فقط اعصاب خردی داره یک بروید سطح بالا کار کنید یا اینکه اصلا بروید دنبال کار دیگه
                          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                          ولتر

دیدگاه

جالب شد...اساتید حق التدریس رو قبلا یه چیزهایی شنیده بودم ولی یادم نبود. علی الحساب اون استاد دانشگاه با اون وضع دستمزد، آموزشگاه خصوصی جای خودش رو داره!!
                            جالب تر میدونین چیه؟ تو همین شهرستان فسقلی ما ، که جمعیتش به 120-130 هزار نفر برسه یا نرسه، کلاس کنکوری واسه بچه های دبیرستان برگذار میشه که مدرس ساعتی حدود 100 تومن میگیره(از هر نفر! محدودیت نفرات هم نداره!!!)
                            چه عدالتی هست....
                            من هم به تدریس علاقه دارم و این ترم هم یه کلاس حل تمرین تقریبا به شکل داوطلبانه برای بچه های کارشناسی رفتم. پولش برام مهم نبود و واسه همین اصلا راجع بهش با استاد مربوطه صحبت نکردم.پیش خودم گفتم اینطور که استاد میگه توجیح اقتصادی نداره، دیگه لااقل 100 تومن که میشه!! با این وضعیتی که دوستان گفتن، فکر کنم باید یه پولی هم ما به دانشگاه بدیم!! :mrgreen:

دیدگاه

آقای مستقیمی فکر کنم اشتباه نوشتید مدرس ساعتی 100تومن از هر دانش آموز می گیره!!!!!!!!یعنی 10تا دانش آموز ساعتی 1میلیون پول میگیره؟؟!!!!مثلا برای یک درس 40ساعته دانش آموزی5میلیون پول میده(4تومن برای استاد 1تومن برا آموزشگاه)؟؟؟!!!!

اگر این جور باشه که بریم بزنیم تو کار کنکور هفته ای 2ساعت کلاس داشته باشیم برا یک ماه کافیه!!!!!!!!!
                              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                              ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X