اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایور پروگرامر AVR ...؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایور پروگرامر AVR ...؟!

با سلام خدمت دوستان

چند ماه پیش یه پروگرامر AVR از امجد خریدم ... الان ویندوز عوض کردم و هرچی گشتم سی دی درایورش رو پیدا نکردم گ
    گفتم اگه از شما دوستان کسی این پروگرامر رو داره و امکان پلود درایورش هست زحمتشو بکشه ممنون می شوم یا اینکه
    لینک دانلودش رو برام بگذاره........

این هم عکس این پروگرامر روش نوشته stk 500

ضمنا اگه PDF راهنمای استفاده ازش رو هم دارید که چه بهتر.... :wow:
    اطلاعات بیشتر خواستید در خدمتم...
    ممنون ....
    ask One Question

پاسخ : درایور پروگرامر AVR ...؟!

آقا ... نبود کسی؟!! :cry2:

کارم گیره... حداقل یک راه حلی ارائه بدهید....... :angry:

چیکار کنم...؟؟؟ :cry:
    ask One Question

دیدگاه

سلام
      خب یه تنبیه خوب برات میشه که از حالا به بعد نظم داشته باشی تا این چیزا پیش نیاد. :mrgreen:
      ولی همچین پروگرامری باید سایتی یا شرکت خاصی داشته باشه که بتونی گیرش بیاری و درایور رو ازش بگیری.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rohalamin
        سلام
        خب یه تنبیه خوب برات میشه که از حالا به بعد نظم داشته باشی تا این چیزا پیش نیاد. :mrgreen:
        با کلی خوشحالی اومدم جواب رو ببینم ... :surprised:
        اینم شد جواب!! oo: اینو که خودمم می دونستم اگه پیدا کرده بودم که نمی گفتم.... :icon_razz:

ask One Question

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ask110
          با کلی خوشحالی اومدم جواب رو ببینم ... :surprised:
          اینم شد جواب!! oo: اینو که خودمم می دونستم اگه پیدا کرده بودم که نمی گفتم.... :icon_razz:
          چیکار کنیم رفیق؟
          کاری از دست ما بر نمیاد. ببین زیرش یا بغلش یه وقت نزدن.

اگه ندیدی بذار واسه چله زمستون زیر کرسی آتیشش بزن تا گرمت کنه! :mrgreen:

دیدگاه

با AVR Studio پروگرام میآ‌کردی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rohalamin
              چیکار کنیم رفیق؟
              کاری از دست ما بر نمیاد. ببین زیرش یا بغلش یه وقت نزدن.

اگه ندیدی بذار واسه چله زمستون زیر کرسی آتیشش بزن تا گرمت کنه! :mrgreen:
              فکر نکنم بشه! جنسش پلاستیکیه!!!! oo:

روش نوشته [glow=red,2,300]Iran Programmer[/glow] ... و فکر کنم با نرم افزار ICprog بود... :cry2:

البته با خود بسکام و AVR Studio و کدویژن هم می شد.. خودم یادم نمی یاد از کدومشون استفاده می کردم چون مربوط به سال پیشه...
              ask One Question

دیدگاه

سلام
                اگه مشکلت حل نشد منم یه راه حل دارم شاید بدردت بخوره(احتمالا اولش سخته باشه ها...) ولی بهتر از سوزوندن اون پروگرامر هستش:
                سعی کن یه توزیع لینوکس رو سیستم داشته باشی اونا معمولا راحتتر درایورها رو میشناسن. چون پروگرامر با usb متصل میشه از دودستور :
                کد:
                lsusb
                dmesg
                می تونید یه سری اطلاعات از درایور بدست بیارید.
                در ضمن اگر ICprog پروگرامر می کردی ببین می تونی با درایور نرم افزار usbasp اونو راه بندازی و...
                http://www.fischl.de/usbasp/usbasp-windriver.2011-05-28.zip
                فکر کن جواب بده ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dostajn
                  سلام
                  اگه مشکلت حل نشد منم یه راه حل دارم شاید بدردت بخوره(احتمالا اولش سخته باشه ها...) ولی بهتر از سوزوندن اون پروگرامر هستش:
                  سعی کن یه توزیع لینوکس رو سیستم داشته باشی اونا معمولا راحتتر درایورها رو میشناسن. چون پروگرامر با usb متصل میشه از دودستور :
                  کد:
                  lsusb
                  dmesg
                  می تونید یه سری اطلاعات از درایور بدست بیارید.
                  در ضمن اگر ICprog پروگرامر می کردی ببین می تونی با درایور نرم افزار usbasp اونو راه بندازی و...
                  http://www.fischl.de/usbasp/usbasp-windriver.2011-05-28.zip
                  فکر کن جواب بده ...
                  سلام معلومه که واردی
                  داداشی من یه پروگرمر یونیور سال مدل UNI221 خریدم هر کاری میکنم به کامپیوتر کانکت نمیشه یعنی اصلا نمیشناسش کامپیوتر(درایورشو هم نصب کردم)
                  ایراد از چیه (تو دیوایس منیجر هم رفتم )ویو اس بی های پشت و جلو درستند
                  جابه که پروگرمر هاتل رو میشناسه ولی اینو نه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
                  برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
                  راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
                    سلام معلومه که واردی
                    داداشی من یه پروگرمر یونیور سال مدل UNI221 خریدم هر کاری میکنم به کامپیوتر کانکت نمیشه یعنی اصلا نمیشناسش کامپیوتر(درایورشو هم نصب کردم)
                    جابه که پروگرمر هاتل رو میشناسه ولی اینو نه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
                    سلام
                    شرمنده در زمینه این نوع پروگرمرها تجربه ای ندارم اما عجالتا اطلاعات زیر رو در یک موضوع جدید ارسال کنید شاید تونستم راهنمایی کنم:
                    1- آدرس سایت یا شرکت سازنده پروگرمر
                    2- سیستم عامل و سخت افزاری که استفاده میکنید(منظورم 64بیتی یا 32 بیتی بودنه)
                    3- توضیح کوتاه مراحل نصب و خطاهایی که احتمالا به اون بر خوردید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
                      سلام معلومه که واردی
                      خوش به حالت! :smile:
                      برای شما که راحت قابل حل باید باشه... فکر کنم از شرکت نوآوران الکترونیک پروگرامر را تو گوگل سرچ کنید...
                      قسمت پشتیبانی و.... این حرفا!

من چیکار کنم بابا!
                      [glow=red,2,300]نظرتون چیه که برم امجد از همون جا که گرفتم ... فکر کنم چهره الکترونیک بود ازشون بخوام سی دی بدن کپی کنم یا شماره شرکت سازنده اش رو بدن... [/glow]:question:
                      راهنمایی ام کنید ........ اخویون :bye
                      ask One Question

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ask110
                        خوش به حالت! :smile:
                        برای شما که راحت قابل حل باید باشه... فکر کنم از شرکت نوآوران الکترونیک پروگرامر را تو گوگل سرچ کنید...
                        قسمت پشتیبانی و.... این حرفا!

من چیکار کنم بابا!
                        [glow=red,2,300]نظرتون چیه که برم امجد از همون جا که گرفتم ... فکر کنم چهره الکترونیک بود ازشون بخوام سی دی بدن کپی کنم یا شماره شرکت سازنده اش رو بدن... [/glow]:question:
                        راهنمایی ام کنید ........ اخویون :bye
                        من نمیدونم فقط بگم که باید شماره شرکتو پیدا کنی و بهشون بگی اوناهم کارتو ایشالا را میندازن
                        دنبالش باشی حله
                        برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
                        راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

حل شد دوستان.... :nerd:

رفتم چهره الکترونیک و گفتم بهشون. سی دی اش رو گرفتم و کپی کردم روی لپ تاپم.. حل شد..

ask One Question

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X