اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترانس تروئید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترانس تروئید

سلام به کلیه دوستان من مدت زیادیه طراحی سیستمهای صوتی های فای رو انجام میدم ولی مشکل همیشگی من منبع تغذیه به ویژه ترانس اونه که سعی میکنم برای کارهای باکیفیت وسفارشی از ترانس تروئید استفاده کنم که به کار از لحاظ کمی وکیفی جلوه خواصی میده ولی مدتیه این گونه ترانسها برای من که ساکن شهرستان هستم نایاب شده از دوستان حاظر اگر فروشگاهی در تهران یا خودشون قادر به ساخت هستند دعوت به همکاری میکنم اگرم کسی از فروشگاه یا وارد کننده هسته تروئید برای ساخت اطلاعی داره خواهش میکنم به من اطلاع بده خیلی ممنون
    یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

پاسخ : ترانس تروئید

ترانس تروئید چیه دیگه ؟ :-?

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 780
      ترانس تروئید چیه دیگه ؟ :-?
      ترانس با هسته حلقوی رو میگند که به چنبره ای هم معروفه :cry:

دیدگاه

من مدتی دنبال ترانس هسته حلقوی بودم . متاسفانه کسی تولید نمیکنه .
        میگم محاسباتش فرق داره و ما بلد نیسیتیم. تو بازار چند نفر هستند که
        ترانس حلقوی خارجی دارن ولی رنج هاشون به هیچ دردی نمیخوره
        منم ناچارا رفتم سراغ منبع تغذیه سوئیچینگ .

دیدگاه

یکی دو سال پیش سرچ کردم یک نفر مشهدی بود وبلاگ داشت نوشته بود ترانس تروئید میپیچه زنگش زدم طرف گفت قیمت دقیق اگر بخواهید فردا بهتون میدهم اما در مجموع قیمتش 3-4برابر ترانس معمولی تمام میشه .قبلا هم تو فروم بحث شده بود دوستان نوشته بودند تو تهران هستند افرادی که می پیچند اما تا یادم آدرس نداده بودند
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo-h
            یکی دو سال پیش سرچ کردم یک نفر مشهدی بود وبلاگ داشت نوشته بود ترانس تروئید میپیچه زنگش زدم طرف گفت قیمت دقیق اگر بخواهید فردا بهتون میدهم اما در مجموع قیمتش 3-4برابر ترانس معمولی تمام میشه .قبلا هم تو فروم بحث شده بود دوستان نوشته بودند تو تهران هستند افرادی که می پیچند اما تا یادم آدرس نداده بودند
            البته افرادی که تو ترانس پیچی استخون خرد کردند و باتجربه هستند کم نیستند نمونش یه آقایی هستند که تو پاساژ فتوت میدان امام خمینی ترانس پیچی میکنه که طرف حسابمه وهسته تروئیدم کار میکنه ومدتی سفارشاتمو انجام میداد ولی متاسفانه هسته تروئید تو بازار نایابه والا میخریدم وبرای پیچیدن بهش میدادم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X