اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد پرینتر hp deskjet 5550

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد پرینتر hp deskjet 5550

سلام دوستان

من برد اصلی این پرینتر رو دراوردم .

میخواستم ببینم کسی از دوستان اطلاعی از پردازنده این پرینتر داره ؟ میشه ازش استفاده کرد یا اختصاصیه ؟

اینم عکس برد :

ممنون

پاسخ : برد پرینتر hp deskjet 5550

به احتما زیاد این چیپ ها باید خاص باشن و به سفارش تولید میشن و دارای طراحی خاصی هم هستن.
    فکر نکنم جز تراشه ها ی باب و عمومی بازار باشه.
    http://www.home.agilent.com
    دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
      به احتما زیاد این چیپ ها باید خاص باشن و به سفارش تولید میشن و دارای طراحی خاصی هم هستن.
      فکر نکنم جز تراشه ها ی باب و عمومی بازار باشه.
      http://www.home.agilent.com
      ممنون بابت پاسختون

منم فکر میکنم همینطور باشه چون تمام اینترنت و سایت سازنده رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم :sad:

دیدگاه

حالا شما فکر کن تونستی دیتاشیتش رو هم گیر بیاری چطور میخوای آی سی رو برداری رو برد خودت لحیم کنی؟
        حالا هر طور که شده این کارم کردی چطور می تونی مطمئن شی پایه های لحیم شده اتصال کوتاهی ندارن؟
        سازنده ها با دستگاه X-ray این مورد رو بررسی میکنن.شما به همچین چیزی دسترسی داری؟
        بهتره رو Ram سامسونگ کار کنی
        موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA
          حالا شما فکر کن تونستی دیتاشیتش رو هم گیر بیاری چطور میخوای آی سی رو برداری رو برد خودت لحیم کنی؟
          حالا هر طور که شده این کارم کردی چطور می تونی مطمئن شی پایه های لحیم شده اتصال کوتاهی ندارن؟
          سازنده ها با دستگاه X-ray این مورد رو بررسی میکنن.شما به همچین چیزی دسترسی داری؟
          بهتره رو Ram سامسونگ کار کنی
          موفق باشی
          اگه اطلاعاتی ازش بود و واقعا ارزششو داشت میدادم بیرون برام یه بردتبدیل به DIP بزنن چیپش رو هم میبردم پیش یه تعمیر کار موبایل برام دربیاره بندازه رو برد خودم

cpu های گوشی که اونا تعمیر میکنن 100درصد تعداد پایه های بیشتر با فاصله های کمتری نسبت به این چیپ دارند

یعنی تمام تعمیرگاه های علاالدین دستگاه X-ray دارن ؟ oo:

ممنون

دیدگاه

عزیز پکیج این پردازنده bgaاست تعمیرکار موبایل می تونه اینو در بیاره و لحیم کنه اما اینها اصلا امکان دیپ کردنشون نیست یا اگر هم باشه هزینه هاش از یدونه بردهای آرم داخل فروشگاه سایت هم بیشتره کلا bgaبرای برد چند لایه طراحی شده که قیمت بردهای چند لایه برای تعداد یکی دوتا نجومی میشه حالا اینها به شرطی است که کسی اصلا اصول طراحی این بردها را بلد باشه
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

خوب پس اصلا بیخیالش شدم . همینطوری واسه خوشگلی نگهش میدارم :mrgreen:

از راهنمایی ها و اینکه اطلاعات مفیدتون رو در اختیار من قرار دادید هم سپاسگزارم

دیدگاه

یعنی تمام تعمیرگاه های علاالدین دستگاه X-ray دارن
                آها اصل ماجرا همین جاست دیگه :redface: با یکی از دوستام که تعمیرکار مادربرده صحبت می کردم .گفتم اگه مثلا پل شمالی یا جنوبی مادربرد خراب بشه چطور آی سی رو برمیدارین؟
                گفت به دردسرش نمی ارزه معمولا این کارو نمی کنیم
                گفتم اگه این کارو بکنی از کجا میفهمی پایه ها به هم وصل نشده باشن؟
                گفت خیلی راحت تست می کنی اگه کار کرد که کرد اگر هم کار نکرد به مشتری میگیم مادربردت سوخته و دیگه تعمیر نمیشه.

اینجا بود که من تصمیم گرفتم اسم این دستگاه رو X-Ray ایرانی بزارم با کارایی بیشتر و بسیار کارامدتر و بدون هزینه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X