اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک مادر بورد با 3 کارت گرافیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک مادر بورد با 3 کارت گرافیک

سلام
    میخوام سه کارت گرافیک رو به مادربورد وصل کنم و از هر کدوم یک خروجی بگیرم و به سه مانیتور وصل کنم.

به نظر دوستان این کار شدنیه که بتونم صفحه ی سیستمم رو به سه مانیتور تقسیم کنم؟؟!

پاسخ : یک مادر بورد با 3 کارت گرافیک

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
    سلام
    میخوام سه کارت گرافیک رو به مادربورد وصل کنم و از هر کدوم یک خروجی بگیرم و به سه مانیتور وصل کنم.

به نظر دوستان این کار شدنیه که بتونم صفحه ی سیستمم رو به سه مانیتور تقسیم کنم؟؟!
    نیازی به 3 تا کارت گرافیک نیست. کارت گرافیک هایی هستن که چند تا خروجی دارن. اگر تعداد خروجی بیشتری خواستین میتونید از مبدل های یو اس بی به DVI استفاده کنید. اکثر کارت گرافیک های جدید چندین نمایشگ را ساپورت میکنن.
    Weakness of attitude becomes weakness of character
    Albert Einstein

دیدگاه

بله منتها دو تا مشکل اساسی دارند!
      1- قیمت بالا
      2- با اتصال سه مانیتور توان پردازششون پائین میاد!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
        بله منتها دو تا مشکل اساسی دارند!
        1- قیمت بالا
        2- با اتصال سه مانیتور توان پردازششون پائین میاد!
        حرف شما درسته. ولی یه کارت گرافیک قوی از 3 تا گرافیک متوسط ارزون تر در نمیآد؟
        برای چند تا کارت گرافیک یه سری نرم افزار خاص نیاز هست که در سایت زیر توضیح کامل داده:
        http://www.techradar.com/news/computing-components/peripherals/the-complete-guide-to-multiple-monitors-1074313
        Weakness of attitude becomes weakness of character
        Albert Einstein

دیدگاه

سلام

کارت گرافیکی که سه خروجی دارند زیادند اما اکثرشون دو خروجی همزمان بیشتر نمیدن، مدل هایی که سه خروجی همزمان داشته باشند یه مقدار گرون هستند. اما یه راه حل اینه که اگر مادربوردتون خودش خروجی گرافیک داره و از گرافیک همزمان داخلی و اکسترنال پشتیبانی کنه می تونید با یه کارت گرافیک حدود 100 هزار تومان جمعاً سه خروجی همزمان داشته باشید. منتها باید مطمئن بشید مادربردتون پشتیبانی میکنه.
          There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X