اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Event Structure

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Event Structure

سلام
    سوالم درباره Event Structure هستش.تو اونت یک صفحه هستش که بهش timeout گفته میشه و می تونیم با یه مقداری که رو بدنه اونت هست مقدار اونو تعیین کنیم
    اگه این مقدار 5 باشه یعنی تایم اوت هر 5 میلی ثانیه انجام میشه و در این زمان هر موقع ما فراخوانی داشته باشیم می ره اونو انجام میده.

تا اینجا اگه اشتباه کردم بگید تا بدونم
    حالا به این عکس توجه کنید

سه عدد لامپ هستش که تو تایم اوت قرار گرفته و هر کدوم بعد از 5 ثانیه روشن میشن
    به غیر از تایم اوت یه اونت برای یه کلید گذاشته شده که هر موقع زده شد یه لامپی رو روشن کنه

حالا اصل سوال
    اگه برنامه تو تایم اوت باشه و لامپ اول روشن بشه و در این بین کلیدمون فشار داده بشه گویا باید تایم اوت تا آخر انجام بشه تا بره سراغ زیر برنامه کلید.

ایا راه حلی وجود داره که برنامه تایم اوتو بیخیال بشه و بره سراغ زیر برنامه.
    اصلا راه حلی هست

پاسخ : Event Structure

متاسفانه من متوجه نشدم منظورت چی بود ولی
    رویداد timout در زمانهایی که شما مشخص میکنی فراخوانی میشه (یا بهتره بگم اتفاق میفته)
    وقتی هم رویدادی اتفاق میفته کد داخل اون رویداد از ابتدا تا انتها اجرا میشه و بعد برنامه منتظر رویداد بعدی (تایم اوت یا هر رویداد دیگه ای که شما فعال کردی) میشه

دیدگاه

فرض کنید ما یه Event Structure داریم که دارای یه صفحه تایم اوت و مثلا چهارتا رویداد هستش
      مگه در حالت عادی صفحه تایم اوت اجرا نمیشه؟
      اگه من اشتباه میکنم پس این تایم اوت واسه چیه؟

دیدگاه

اگه به تایم اوت عدد داده باشین هر وقت که اون مدت زمان سپری بشه؛ این رویداد در صف رویدادهای ویندوز قرار میگیره
        بعلاوه اگه رویدادهای دیگه ای هم فعال باشن مثلا رویداد کلیک ماوس ؛ هر وقت ماوس هم کلیک بشه یه رویداد هم برای کلیک ماوس در صف رویدادها قرارمیگیره.
        رویدادهای موجود در صف یکی یکی اجرا میشن

دیدگاه

تا اینجا درست.
          فکر کنید که الان برنامه داره تو تایم اوت یه کاری رو انجام می ده و وسط این کار یه رویداد اتفاق بیوفته لب ویو صبر میکنه که
          برنامه توی تایم اوت تموم بشه بعد میره سراغ رویداد اتفاق افتاده .حالا ایا این امکان وجود داره که ما بتونیم از برنامه توی تایم اوت دست بکشیم و بریم سراغ رویداد بدون اینکه همه برنامه تایم اوت انجام بشه

دیدگاه

جواب دقیقی برای سوال شما ندارم
            شما وسط برنامه تایم اوت باید صف رویدادها رو چک کنی و اگه رویداد دیگه ای اتفاق افتاده باشه همونجا انجامش بدی
            در VC++ اینکار شدنیه ولی در لب ویو نمیدونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X