اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه تشخیص بدیم کدام کتابخانه ها رو استفاده کنیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه تشخیص بدیم کدام کتابخانه ها رو استفاده کنیم

دوستان منو ببخشید از سوالمم نخندید
    وقتی میخوام یک برنامه ساده بنویسم چطوری بفهمم کدوم هدر فایلها رو باید اضافه کنم.یک برنامه ساده از مثالها رو که باز میکنی میبینی کلی فایل بهش اد شده.مثلا همون gpio .سوال دیگه کبرای نوشتن یک برنامه ایا فقط تو قسمت main برنامه باید نوشد یا اون فایلها هم احتیاج به تغییر دارند.یکم اگه میشه توضیح بدید.من تازه یک برد خریدم خیلی مبتدی هستم :redface:

پاسخ : چگونه تشخیص بدیم کدام کتابخانه ها رو استفاده کنیم

در برنامه اصلی شما در توابع یک تابع به اسم main مشاهده می کنید
    int main(void)
    {
    }
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

مرسی اینو میدونم.باقی فایل هایی که اد میشه رو باید از کجا بدونم کدوم ها رو ادد کنم.مثلا یک سمپل کد ساده ای از همین سایت گرفتم که از کلیدها میخونه رو ال ای دی ها نشون میده.برنامه رو که باز میکنی میبینی هرچی کیل فایل داشته رو این اد کرده.میشه بگید برای یاخت یک پروژه کدام فایلها رو باید اد کرد و چرا

دیدگاه

اینجا چرا هیشکی جواب نمیده.مدیر فعالی هم نداره.چرا مدریت سایت برای این قسمت چندتا مدیر فعال و کار درست نمیزاره تا از این حال در بیاد.
        سوالی که کردم اینه که چرا برای این برنامه های سمپل اینهمه فایل ادد شده و من از کجا باید تشخیص بدم اینا برای کجاست و چرا اد شده.مثلا برنامه EasyWEB
        طرف هرچی فایل پیدا کرده اد کرده.درسته یک قسمتیش برای فایلهای وب سرور هست بافی که c. داره چیه.اقای زرکوب لاعقل شما جواب بدید.پارتی بازی هم نکنید این سایت با اون سایت فرقی نداره

دیدگاه

جناب arvin2009
          اینجا کاربر فعال و حرفه ای زیاد داره ولی در مورد شما یه مشکل وجود داره. اگه ناراحت نمیشید باید بگم که شما باید اول کدنویسی رو یاد بگیرید. اینجا تقریبا همه C/C++ کار میکنن پس بهتره بهتون بگم که اول باید C/C++ رو یاد بگیرید. حالا اگه می خوای همزمان با میکرو یاد بگیری اشکالی نداره ولی خب دیگه فشار بهت میاد که ممکنه اذیتت کنه.
          شما می دونید هدر فایل چیه؟ می دونید فرق فایل های فرمت .h با فایل های .c چیه؟
          توابع چی؟ می دونید یه تابع چیه و چطور باهاش کار میشه کرد؟ اصلا چقدر زمینه کاری توی C دارید؟

پ.ن: حتما جواب بده تا راهنماییتون کنیم.

دیدگاه

سلام بالاخره یکی جواب داد.اینای که گفتی رو بلدم.فقط یک زحمت بکش این فایل سمپلی که گفتم رو باز کن بعد ببین چقد فایل اد کرده.میخوام ببینم این فایل ها چه ربطی به برنامه داره.وفکر هم نکنم ربطی به بلد بودن سی داشته باشه.چ.ن یک قسمتیش برای وب سرور هست که به زبان html نوشته شده.
            من ارم رو تازه شروع کردم و وقتی این سمپل کدها رو باز کردم سرم سوت کشید.فقط برای یک چشمک زن ساده کلی فایل اد کرده.تا جایی که من میدونم دوتا فایل بس بوده باقیش چیه.
            حالا تو خودم موندم دوستان اماتور بودن و پیش خود گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه یا اینکه حرف شما من هیچی بلد نیستم و دوستان خیلی حرفه ای عمل کردن

دیدگاه

اگه فایل های CMSIS هستش که درسته. بخاطر اینه که اگه مخاطب خواست تغییراتی اعمال کنه راحت این کار رو انجام بده و دیگه نخواد بره بقیه CMSIS رو پیدا کنه. زیاد مهم هم نیست. واسه فایل که حجمی نداره. واسه کامپایل و برنامه میکرو هم که مشکلی نیست چون بقیه که کامپایل نمیشه. ok؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X