اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی یک آمپیلی با کیفیت عالی تا 20 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی یک آمپیلی با کیفیت عالی تا 20 وات

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من میخاستم یک آمپیلی با کیفیت عالی که بشه با ولتاژ 12 اتوموبیلم کارکنه معرفی کنید خوب میدونید کیتها و آمپیلی های تو بازار به علت صرفه اقتصادی سعی میکنن از کمترین و ارزانترین قطعات استفاده کنن که تاثیر زیادی تو کیفیت میراره بنا بر این من میخاستم یه مذاری رئ رو دوستان معرفی کنن که تا 10 یا 15 یا 20 وات قدرت ذاشته باشه و در طراحیش با دست و دلبازی قطعاتش انتخاب شذه باشه و از حد اکثر عناصر برای کیفیت و شفافیت صدا استفاده شده باشه البته در مجلات خارجی یک آمپیلی 8 وات که از یک پخش صوتی کارخانه فیلیپس کپی برداری شده بود دیدم که حدود 45 قطعه داشت ولی متاسفنه فقط چندتاش تو بازار موجود بود لصفا یک همچین مداری با کیفیت عالی و قطعات به رور رو معرفی کنید ممنونتون میشم :nice: :nerd: :applause:

پاسخ : معرفی یک آمپیلی با کیفیت عالی تا 20 وات

نوشته اصلی توسط hojamin2000
    [/color]]با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من میخاستم یک آمپیلی با کیفیت عالی که بشه با ولتاژ 12 اتوموبیلم کارکنه معرفی کنید خوب میدونید کیتها و آمپیلی های تو بازار به علت صرفه اقتصادی سعی میکنن از کمترین و ارزانترین قطعات استفاده کنن که تاثیر زیادی تو کیفیت میراره بنا بر این من میخاستم یه مذاری رئ رو دوستان معرفی کنن که تا 10 یا 15 یا 20 وات قدرت ذاشته باشه و در طراحیش با دست و دلبازی قطعاتش انتخاب شذه باشه و از حد اکثر عناصر برای کیفیت و شفافیت صدا استفاده شده باشه البته در مجلات خارجی یک آمپیلی 8 وات که از یک پخش صوتی کارخانه فیلیپس کپی برداری شده بود دیدم که حدود 45 قطعه داشت ولی متاسفنه فقط چندتاش تو بازار موجود بود لصفا یک همچین مداری با کیفیت عالی و قطعات به رور رو معرفی کنید ممنونتون میشم[/size]
    tda2005 رو من ساختم ولی کیفیتش خوب نبود
    1557 هم میگن خوبه
    2004 هم هست
    میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
    به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deadmaster
      tda2005 رو من ساختم ولی کیفیتش خوب نبود
      1557 هم میگن خوبه
      2004 هم هست
      deadmaster عزیز و گرامی اگه آدرسهایی که فرمودید رو لینک پستشو بزارین ممنونتون میشم چون من میخاستم یه صدای صاف و شفاف داشته باشم لطف میکنید

دیدگاه

سلام
        بابت تاخیر شرمنده ! درگیر کار بودم
        این لینک tda2005 هست الان کناره دستم داره میخونه ! :icon_razz:
        یه چیزه خیلی مهم تو این tda2005 اینه که فول شیلدش کنی و گرنه نویز یه مقدار اذیتت میکنه
        در ضمن این 2 تا مدار دقیقا مشابه هم هست و tda2005 به صورت بریج بسته شده برای قدرت بیشتر
        این هر کدومش تقریبا 20 وات میده که کلا میشه 40 وات
        http://uplod.ir/c7cakchzussd/TDA2005.rar.htm
        موفق باشی :nice:
        میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
        به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X