اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از 1 فرستنده 12 کاناله و 12گیرنده 1 کاناله برای کنترل چراغهای خانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از 1 فرستنده 12 کاناله و 12گیرنده 1 کاناله برای کنترل چراغهای خانه

سلام من میخوام برای خاموش روشن کردن لامپهای خونه از فرستنده گیرنده رادیویی استفاده کنم. همونطور که می دونید سیم کشی خونه ها طوریه که نمیشه از یه گیرنده واحد سر راه همه وسایل استفاده کرد. حالا میخواستم بپرسم میشه من مثلا یه فرستنده 12 کاناله داشته باشم و 12 گیرنده 1 کاناله که هر کدومش کنار کلید لامپهای قسمتهای مختلف خونه قرار بگیره و طوری برنامه ریزی کنم که با فشار هر کلید یکی از گیرنده ها فعال بشه؟

اضافه شده در تاریخ :
    کسی نیست راهنمایی کنه؟

پاسخ : استفاده از 1 فرستنده 12 کاناله و 12گیرنده 1 کاناله برای کنترل چراغهای خانه

هزینتون خیلی زیاد میشه
    12 کانال هم خیلی زیاده
    البته شدنیه
    و راههای مختلف و زیادی داره
    برای کم کردن تعداد کلید های ریموت از حالت نگه داشتن چند لحظه ای استفاده کنید
    مثلا برای یک لحظه زدن لامپ 1 و با نگه داشتن 2ثانیه لامپ2 روشن بشه
    رااه زیاد داره
    اما با هزینه ی زیاد
    مدت زمانی که صرف ایجاد تاپیک و منتظر پاسخ هستید را صرف سرچ کنید...

دیدگاه

پاسخ : استفاده از 1 فرستنده 12 کاناله و 12گیرنده 1 کاناله برای کنترل چراغهای خانه

نوشته اصلی توسط hamidak25
      سلام من میخوام برای خاموش روشن کردن لامپهای خونه از فرستنده گیرنده رادیویی استفاده کنم. همونطور که می دونید سیم کشی خونه ها طوریه که نمیشه از یه گیرنده واحد سر راه همه وسایل استفاده کرد. حالا میخواستم بپرسم میشه من مثلا یه فرستنده 12 کاناله داشته باشم و 12 گیرنده 1 کاناله که هر کدومش کنار کلید لامپهای قسمتهای مختلف خونه قرار بگیره و طوری برنامه ریزی کنم که با فشار هر کلید یکی از گیرنده ها فعال بشه؟
      داداش در این صورت مجبوری 12 تا گیرنده درست کنی تو هر کدوم از کلید ها بزاری و برای هر کدام یه کد مجزا تعریف کنی با یه ریموت :rolleyes:

دیدگاه

مدار فرستنده پیشنهادی تون چیه ؟
        اول توکل
        دوم پشتکار
        سوم مشورت
        چهارم عمل
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
          مدار فرستنده پیشنهادی تون چیه ؟
          میتونی یه ماژول فرستنده رو به یه میکرو بدی وباهاش هر چند تا که خواستی دستور رو بفرستی .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X