ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2009/10/13
    3
    0

نرم افزار بسيار آسان و قدرتمند Dip Trace ويژه طرحي برد

برنامه اي رو که ميخوام بهتون معرفي کنم نامش Dip Trace هست. اين نرم افزار ويژه طراحي شماتيک و بردمدارچاپي يا PCB هست.با اين نرم افزار شما مي تونيد از ساده ترين بردها تا
    پيچيده ترين بردها مثل مادربرد و بردگوشي موبايل و برد رم ريدر کارت گرافيک و چيزهاي ديگه اي از اين دست رو طراحي کنيد. اين نرم افزار تمامي قابليت هاي صنعتي و ماشين کاري مثل
    فايل برش و سوراخ کاري با CNCرو هم داره و مي تونه فايل گرافيکي مخصوص اتوکد و پروتل رو هم توليد کنه و در ضمن قابليت ماتريس و اندازه گذاريش به راحتي قابل تعريف و تغييره.
    همچنين اين برنامه قابليت تعريف و ساخت لايبرري قطعات جديد رو هم داره که در دو بخش Component يا شماتيک و بخش Patternکه مخصوص ساخت قالب روي برد هست رو در اختيار
    کاربرانش قرار ميده.تو اين نرم افزار قابليت تعريف و تغيير شکل طول و عرض سوراخ ها هم وجود داره و همينطور پوليگان کردن و ترسيم دستي و اتوماتيک خطوط برد.
    اين نرم افزار همچنين قابليت توليد فايل سه بعدي برد رو همراه با قطعات نصب شده روي اون در اختيارتون گذاشته تا شما بتونين يه پيش نمايش فيزيکي و قابل درک از بردتون داشته باشين و
    مهمتر اينکه رنگ هاي برد و مسيرها و ماسک برد رو ميشه سفارشي تغيير داد و مهمتر اينکه در حين چرخوندن شکل سه بعدي بر خلاف برنامه پروتل دوباره سازي يا Regenerate نميکنه و با
    خيال راحت شما ميتونيد برد سه بعدي شده رو بچرخونيد و زير و روشو نگاه کنيد.اين نرم افزار حجم بسيار کمي داره و بدون هيچ مشکلي روي تک تکت سيستم عامل ها نصب و اجرا ميشه .
    متاسفانه توي ايران هنوز کسي با اين برنامه آشنا نيست و چيز زيادي در بارش نمي دونه.. اما بنده به عنوان کسي که چهارساله دارم با اين برنامه کار مي کنم از زير و بم نرم افزار خبر دارم.
    اگه خواستين آموزش برنامه رو واستون ميزارم .اما از همه چي گذشته يه بار امتحان کنيد عمرا اگه دوباره برين سراغ برنامه پروتل. حرف پاياني اينکه سوزنتون يه جا گير نکنه مثل پروتلي ها.
    2010/08/25
    طیرون
    667
    9

پاسخ : نرم افزار بسيار آسان و قدرتمند Dip Trace ويژه طرحي برد

علاوه بر مثال .لینک دانلود برنامه رو هم اگه بزارید خوب میشه + راهنما
    دودمانم بر باد رفت
    2011/12/22
    کرمان
    2,954
    128

منم دوس دارم نمونه کارایی که باش انجام دادینو ببینم
    و این که واقعا چیکار میکنه که Altium نمیتونه بکنه یا سخته باش؟!
    من که تا حالا جز Alllegro ندیدم برنامه قوی تری ( البته بیشتر تو زمینه آنالیز نویز PCB قوی تره )
    و این که ورژن جدید Altium که همون 14 هست واقعا حرفه ای شده و امکانات زیادی از جمله طراحی و شبیه سازی برد های قابل انعطاف هم بش اضافه شده و حتی باش میتونید تو بغل PCB قطعه کار بذارید که هیچجا ندیدم این امکانو
    ولی دوس دارم با نرم افزار های قوی تری هم آشنا شم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC
    2007/08/02
    1,329
    832

سايت سازندش
    بر دوستان رفته چه افسوس میخوری
    ما هم مگر جواز اقامت گرفته ایم
    2007/07/18
    175
    6

برنامه جالبی هست، مخصوصا نسبت به حجم ای که داره (برای دانلود کمتر از 60M) قابلیت های خوبی داره. شما از سایت می تونید نسخه رایگان رو دریافت کنید البته محدودیت برای تعداد پین ها دارد. (تا 300 پین، فکر کنم منظوراش حداکثر تا 300 سوراخ روی pcb باشه) که اکثر کارهای دانشجویی رو جواب میده. نسخه آزمایشی 30 روزه هم داره که هیچ محدودیتی بجز زمان 30 روز نداره. صفحه اول سایت فیلم آموزشی هم داره که کم حجم هستند، حداکثر 4-5 دقیقه.
    البته پروتل یه نرم افزار باسابقه طولانی، تجاری و همچنین شناخته شده هست، شاید مقایسه این دو اصلا درست نباشه. (اختلاف حجم برنامه ها رو مدنظر داشته باشید)
    نسبت به نرم افزارهای هم رده خوداش مثل eagle و ... به نظر من واقعا بهتره و تو یه سطح دیگه هست.
    تصاویر نرم افزار و مثال ها : http://www.diptrace.com/screenshots.php
    2010/08/15
    تهران
    1,023
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط بسطام بيرامي
    و اين که ورژن جديد Altium که همون 14 هست واقعا حرفه اي شده و امکانات زيادي از جمله طراحي و شبيه سازي برد هاي قابل انعطاف هم بش اضافه شده و حتي باش ميتونيد تو بغل PCB قطعه کار بذاريد که هيچجا نديدم اين امکانو
    ولي دوس دارم با نرم افزار هاي قوي تري هم آشنا شم
    ميشه کمي بيشتر در مورد ورژن جديد و چگونگي اعمال امکانات جديد توضيح بديد ؟
    با تشکر
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من :

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6