اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

الکترونیک و الکتریکی با هم بهتر نیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

الکترونیک و الکتریکی با هم بهتر نیست؟

سلام به همه دوستان اساتید مدیران و همه عزیزان
    یه انتقاد داشتم از فروشگاه
    توی فروشگاه بعضی چیزها جاش خالیه مثلا فیوز منیاتوری ترمینال و ولتمتر پنلی انالوگ و...... مثلا مقاومت شانت اگر اشتباه نکنم سیم لاکی نمره بالا و.......اینها به ذهن من رسید
    من منظورم این نیست که از فردا لامپ 100 و مهتابی بیارید
    منظورم یک سری لوازم که مربوط به برق بشه نه الکترونیک

البته میدونم که نگه داری این لوازم جا میخواد ولی اینجوری سایت جامع تر میشه

الان من دارم روی یک پروژه ایتوتو کار میکنم مخصوص تعمیرات خوب یکسری قطعات لازم داشتم سفارش دادم ترانس هم خودم ساختم
    حالا نیاز دارم برای پروژم برم سیم بخرم پریز روکار بخرم اگر ترانسم جواب نداد بخرم چراغ سیگنال بخرم ولتمتر بخرم امپر متر بخرم پنلی انالوگ
    ای کاش همه رو از سایت میخریدم خوب نشد
    البته جایی خوندم که مدیر عزیز فروشگاه گفت دیگه جا نداره من فکر نکنم که این ها زیاد جا بگیره

بازم ممنون از مدیر عزیز و دوستان

دل سرد نشو

پاسخ : الکترونیک و الکتریکی با هم بهتر نیست؟

با احترام باید بگم سایت فروشگاه ای سی آ نسبت به بقیه سایتا خیلی کم بود داره حتی در ضمینه الکترنیک بماند تو زمینه های دیگر
    موفق باشید
    اگه خواستید اسم 2 سایت دیگه رو بهتون معرفی کنم
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

شما درست میگی ولی منظورم اینه که سایت ما(ما هم عضو این خانواده 150000 تایی هستیم خوب بهتر نیست به جای خرید از سایت های دیگه از سایت خودمون خرید کنیم البته مدیران باید به فکر باشند )
      انشالله خود مدیران به فکر خواند بود که فروشگاه کامل بشه که اگر من یک تایپیک زدم و پروژه فلا چیز رو گذاشتم برای استفاده عموم بگم از فروشگاه خود سایت خریدم
      این خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دل سرد نشو

دیدگاه

چرا خوبه دوسته من ولی من منظورم اینه که اول باید زمینه الک رو کامل کنن بعد برن تجهیزات دیگه رو بیارن ، من واسه یه ترانزیستور کل این سایتا رو گشتم و هر کروم یه قطعخ رو داش ناچار مجبور شدم هزینه پست دوبله رو بدم

دیدگاه

شما درست میفرمایید
          اول الکترونیک بعد چیزای دیگر
          گفتم که مدیر فروشگاه یه گوشه چشمی هم به این جور قطعات داشته باشه
          ما هم زمان از 3 جا سفارش ندیم
          دل سرد نشو

دیدگاه

حق با شماست دوستان
            بالاخره هرکس قطعه ای نیاز داره و وظیفه فروشگاه تامین اونهاست
            اگر یکم دوستان سفارشاشون رو جمع کنند و یکجا سفارش بدند ماهم میتونیم مستقیم براشون وارد کنیم. هم هزینه براشون کم میشه و هم ما نیاز نداریم همه چیز رو انبار کنیم.
            باید یکم بخشی که بتونیم سفارش واردات بگیریم از کاربرا رو قویتر کنیم که حتی سفارشای تعداد پایین رو هم بتونیم بگیریم که کار دوستان راه بیفته

دیدگاه

خیلی خوبه که مدیریت انقدر فعال هست واقعا ممنون
              به نظر من حرف شما کاملا درسته ولی خوب بهتره قسمت سفارشات رو با یک خورده تبلیغات پررنگ کنید
              خیلی ها تصور میکنند اگر چیزی رو سفارش بدن قیمتش از خرید از سایتهای دیگر خیلی بیشتر میشه
              باید در این زمینه یه فرهنگ سازی بشه
              دل سرد نشو

دیدگاه

واردات برای قطعا رو تعداد کم بسیار بسیار بسیار دردسر هست !
                مشکلات دیگه ای هم این موضوع داره که جای بحثش اینجا نیست ولی فعلا افرادی که سفارش تعداد قابل قبولی دارند میتونند به راحتی درخواست واردات مستقیم بدن.

دیدگاه

منم میخواستم یه چندتاچیز ازفروشگاه بگم حالا که این تاپیک زده شد،شدش توفیق اجباری :biggrin:
                  من که میخوام یه قطعه جدید که من باهاش کار نکردم روبخرم نمیتونم با یه عکس که اندازه قوطی کبریته ووسطشم ارم سایته،چیزی فهمید!!
                  بهتر نیست عکسای بزرگتر وباکیفیت تر وبزرگ تر قرار داد
                  به جز ای سی ها که دیتا شیت دارن برای بقیه مخصوصا کانکتورها اطلاعاتی نیست!!!مثلا مشخصات فیزیکی یاماکزیمم جریان و...

وای کاش میشد زیر هر قطعه ای که سوالی داریم همونجا بپرسیم وبقیه دوستان که اطلاع دارن جواب میدادن!!من دیدم بچه ها اگه سوالی دارن که نیاز به هم فکری بقیس میان یه تاپیک جدید میزنن!
                  به طور کلی
                  برای قطعات مثل کانکتورها اطلاعات بیشتر درج شود!
                  عکس های باکیفیت ،بزرگتر واز همه جهت قرار داده شود
                  رنج المان ها خیلی محدود است.مثلا یه خازن با یه ولتاژخاص (معمولا ولتاژ بالا)موجود نیست
                  [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                    واردات برای قطعا رو تعداد کم بسیار بسیار بسیار دردسر هست !
                    مشکلات دیگه ای هم این موضوع داره که جای بحثش اینجا نیست ولی فعلا افرادی که سفارش تعداد قابل قبولی دارند میتونند به راحتی درخواست واردات مستقیم بدن.
                    مثلا سفارش چندتا قطعه بدم که هیچ چی رو شما نداشته باشین زحمت میکشین بگیرین از جاهای دیگه و پست کنین :mrgreen:
                    البت هزینه رو متقیل میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X