اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

plc چه کلاسی و کجا برم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

plc چه کلاسی و کجا برم؟

دوستان سلام

اگه بشه میخوام برای آموزش plc تو یکی از آموزشگاههای تهران شرکت کنم به طوری که هم واقعاً عملی چیزی یاد بدن و هم یه مدرک فنی حرفه ای بگیرم.

حالا دوستانی که تجربه دارند یا تو این دوره ها شرکت کردند یه پیشنهادی بدن تا تصمیم خودمو بگیرم و یه جایی برا آموزش برم تا بتونم کارو یاد بگیرمو برای استخدام شدن حرفی براگفتن داشته باشم. چون همه جا حالا سابقه می خوان منم زیاد کار عملی انجام ندادم

دوستان راهنمایی بفرمایید

با تشکر :smile:

پاسخ : plc چه کلاسی و کجا برم؟

سلام. اگه واقعآ میخای چیزی یاد بگیری اسمی از مدرک نیار که آموزشگاههای خصوصی باشه یا فنی حرفه ای. من خودم یه دوره s7 300/400 تو مجتمع فنی تهران گذروندم واقعآ خوب بود. مدرکشم خیلی معتبره هم داخل و هم خارج از کشور. در ضمن کلاسای فنی حرفه ای رو هم رفتم واقعآ سرفصلهایی که درس میدادن قدیمی بودش.
    نتیجه گیری کلی:1- فقط دنبال مدرک نباش چون من مدرک هر دوتاشو دارم ولی علمی که دارم از مجتمع فنی تهران دارم.
    2- پس از اتمام دوره سعی کن وارد صنعت یا جای دیگه بشی چون مطالب plc بشدت فراره و اگه هم تمرین نداشته باشی خدای این علم هم باشی بعد از یه مدت نکات کلیدیش یادت میره.
    سربلند باشید

دیدگاه

شرکت های زیادی هستند که آموزش می دن مثل فستو کنترونیک قشم ولتاژ مجتمع فنی ... و فقط دیدگاه اقتصادی دارند.
      بدون تردید "فنی و حرفه ای" که دارای چند شعبه در تهران هست مثل میدان بهمن "بهترین گزینه" می باشد.

دیدگاه

ممنون بخاطر راهنمایی دوستان

بجز تهران کسایی که این کلاسو تو مشهد رفتند نظر بدن چون بچه خراسانم و اگه تو مشهد باشه که بهتره

تهران م مجتمع فنیه که زیاد تعریف می کنن دوستان بیشتر راهنمایی کنن چون می خوام هزینه کنم و و نتیجه بگیرم :read:

با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X