اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد و دولتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد و دولتی

برای تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد جهت ترجمه باید به کجا مراجعه کرد؟
    برای دانشگاهآ‌های زیر مجموعه وزارت علوم یه سایت هست که باید اینترنتی درخواست داد ولی دانشگاه آزاد شاملش نمیآ‌شه

پاسخ : تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آز&#

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
    برای تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد جهت ترجمه باید به کجا مراجعه کرد؟
    برای دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم یه سایت هست که باید اینترنتی درخواست داد ولی دانشگاه آزاد شاملش نمی‌شه
    سلام جناب رضایی، منظورتون این سایت هست؟
    http://www.mad.msrt.gov.ir/

و علاوه بر اون:
    - مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه های آزاد اسلامی پس از تایید اصل مدارک توسط دفتر مرکزی آن دانشگاه

آدرس : خیابان پاسداران ، گلستان هشتم
    آدرس کمکی: خیابان پاسداران - نبش گلستان هشتم - انتهای خیابان اول - درب سمت چپ.

تلفن 9-22588170

برای تایید مدارک دانشگاه آزاد 2 تا مرکز هست. مدارک غیرپزشکی باید به تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برسه و مدارک رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی این دانشگاه باید به تأیید "معاونت دانشجویی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی" برسه.
    توضیحات اضافی:
    برای دریافت ریزنمرات در دانشگاه آزاد باید ابتدا به اداره فارغ التحصیلان واحدی که در آن تحصیل کردیده‌اید مراجعه کرده و مبلغی را به حساب سازمان مرکزی واریز نمایید . پس از صدور ریزنمرات توسط دانشگاه ، این ریزنمرات باید توسط سازمان مرکزی تایید شود . برخی از واحدهای دانشگاهی مستقیماً ریزنمرات را برای سازمان مرکزی ارسال می‌کنند و برخی دیگر از واحدها ریزنمرات را در اختیار شما قرار می‌دهند تا خود مستقیماً به سازمان مرکزی مراجعه نمایید . سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خیابان پاسداران ، گلستان هشتم ( کمی بالاتر از ، روبروی پمپ بنزین و در تقاطع آن با ابراهیم نژاد ) قرار دارد . در سازمان مرکزی به طور معمول ریزنمرات شما طی سه یا چهار ساعت تایید می‌شود . اما لازم به یادآوری است مدت زمان لازم برای صدور ریزنمرات شما در واحدهای دانشگاهی مختلف متفاوت است و از یک ساعت تا چند هفته متغیر می‌باشد. اگر دانشنامه و ریز نمرات را داشته باشید ، حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه زمان می برد تا دانشنامه شما به مهر برجسته و امضای آقای صامت برسد و ریز نمرات هم امضا شود البته برای مدارک جدیدی که هولوگرام دارند گفته می شود این تایید مورد نیاز نیست .
    چنانچه برای تایید ریزنمرات به سازمان مرکزی مراجعه می‌کنید بهتر است در همان زمان دانشنامه خود را نیز برای تایید به سازمان مرکزی ارائه نمایید ، یک روز پس از تحویل دانشنامه به سازمان مرکزی ، دانشنامه شما برای ترجمه تایید خواهد شد و شما برای دریافت دانشنامه خود باید مجدداً به سازمان مرکزی مراجعه نمایید . پس از تایید مدراک شما توسط سازمان مرکزی ، شما می‌توانید به دارالترجمه مراجعه کنید.
    معاونت امور بین الملل دانشگاه در خیابان پاسداران ، خیابان بوستان 7 ، پلاک 12 ، طبقه 4 ( شماره تماس 22565149 و 22582834 و این سایت:

http://www.intl.iau.ir/
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

پاسخ : تایید مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد

ممنون از اطلاعات ارزشمندتون.
      لینکی که دادید باز نمیشه. من خودم به http://91.99.101.134/EDUS/Default.Aspx رفتم و فعلا 70 تومن ازم گرفتن و میآ‌گن که باید دانشگاه مدارک رو تایید کنه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
        ممنون از اطلاعات ارزشمندتون.
        لینکی که دادید باز نمیشه. من خودم به http://91.99.101.134/EDUS/Default.Aspx رفتم و فعلا 70 تومن ازم گرفتن و میآ‌گن که باید دانشگاه مدارک رو تایید کنه!
        خواهش میکنم، مبلغی که عرض کردم مربوط به یکی از دوستان هست و البته 2 یا 3 ماه پیش، که ظاهرا تغییر کرده، فک میکنم شما بتونید با تماس با مراکزی که عرض کردم، اطلاعات بیشتری بدست بیارید.
        موفق باشید.
        زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
        امتحان ریشه هاست
        ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
        زندگی چون پیچک است
        انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

دانشگاه آزاد رو دوستان کامل جواب دادند، چند نکته در مورد http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx (زیر مجموعه وزارت علوم) :
          راهنمای سایت رو حتما بخونید.
          برای تایید مدارک اسکن عکس پرسنلی، پشت و روی دانشنامه یا موقت، ریز نمرات و گواهی نحوه تسویه تعهد خدمت رو لازم دارید بسته به نوع تاییدی که می خواهید.
          اطلاعات کامل رو می خواد حتی شماره سریال شناسنامه و برای چی می خوای ترجمه کنی و برای کدام کشور و کار داری یا بیکاری، خلاصه یه بازجویی کامل انجام میده. (تا اطلاعات رو پر نکنی، وارد مرحله بعد نمیشه)
          بعد باید مبلغ رو پرداخت کنی و منتظر تایید دانشگاه بشی. حتما با آموزش دانشگاه تماس بگیرید و یا مراجعه کنید که هر چه سریعتر تایید شده.
          بعد از تایید دانشگاه چند روز طول می کشه تا بگه کدام باجه پستی مراجعه کنی و مدارک رو بفرستی.
          حتما باید خود شخص بره با داشتن کارت ملی و کد رهگیری (سایت میده)
          خلاصه برای چند تا مهر ناقابل حداقل 60 تومن پیاده میشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X