اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یادگیری lpc1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یادگیری lpc1768

دوستانی که تازه برد اموزشی گرفتن و یا مشتاق به یادگیری ای میکرو هستن (مثل خودم) اعلام کنند تا یک گروه تشکیل بشه و بصورت اصولی و پایه با هم به جلو بریم.اموزشهای پراکنده و بعضی سنگین انجمنها باعث هدر رفتن زمان و دلسردی افراد تازه کار میشه.یک گروه تشکیل میدیم و وظایف هرفرد رو تو گروه مشخص میکنیم بعد مطالب مفید هر بخش میکرو رو به اشتراک میزاریم و مثالهارو با هم برسی میکنیم و به هم تکلیف مدیم.یعنی اموزش هدفمند و اصولی با تعدادی محدود کاربر .کسانی که پایه هستن و زود دلسرد نمیشن اعلام کنند .از نظرات سازنده استقبال میشود. :read:

دوستانی که میخوان در گروه باشن یک پیغام خصوصی برام بفرستند و یکم از خودشون و توانای هاشون بگن تا بدونم چند نفر شدیم و زودتر گروه رو ببندیم و دست به کار بشیم.گروه که تکمیل شد دوستان دیگه میتونن گروه دیگه ای تشکیل بدند و با گروه ما رقابت کنن و از جزوات هم دیگر استفاده کنند

پاسخ : تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یادگیری lpc1768

من هستم وخوبیش اینه هیچی بلد نیستم ودارم روی ساخت برد اموزشی کار میکنم. :cry:
    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

خیلی هم خوبه.یچه چند روز دیکه گروه تکمیل بشه شروع میکنیم.خیلی از دوستان هستند که برد اموزشی دارند ولی دلزده شدند و کار نمیکنند.از این دوستان خواهش میشه یا بیان تو این گروه تا دوباره شروع کنند یا اینکه بیان برداشون رو با قیمتهای کمتر بدن به بچه هایی که مشکل در تهیه برد دارد. (داشتن برد اموزشی در اوایل کار اصلا مهم نیست)

دیدگاه

اگر گروهتون مشخص بشه و بخواین تیمی کار بکنید و توی انجمن هم روند آموزشیتون روب رای بقه ثبت کنید، می تونید برای تخفیف برد آموزشی روی فروشگاه سایت حساب کنید B-)

دیدگاه

سلام
          من هم تازه این برد رو تهیه کردام بهتره یه سرفصل تهیه کنیم و مطابق اون پیش بریم

مثلا
          1- تنظیم کلاک
          2- کار با GPIO
          3- کار با اینتراپت
          4- تایمر کانتر ها
          5- I2C
          6- SPI
          7- FAT
          8- LCD
          9- UART
          10- ....

دیدگاه

اقا سلام

من هدر برد 1768 رو دارم همین رومیگید دیگه نه؟اگه اره منم هستم :nice:

اقای فرشاد کرمی منم تخفیف می خوام :cry2:

بنظر من قبل همه ی برنامه ها یک چشمک زن ردیف کنیم عملی ببندیم یک LED روشن شه برای یاد گیری(بنظر خودم)
            "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
            ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
            ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
            پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi421
              سلام

مثلا
              1- تنظیم کلاک
              2- کار با GPIO
              3- کار با اینتراپت
              4- تایمر کانتر ها
              5- I2C
              6- SPI
              7- FAT
              8- LCD
              9- UART
              10- ....
              بله.بزارید گروه تشکیل بشه و وظایف هر فرد توی گروه مشخص بشه با برنامه جلو میریم.برای نظارت تو کارمون هم از یکی از دوستانم که مهارت زیادی داره خواهش کردم باهامون همکاری کنه.از حمایت اقا فرشادم ممنونم

دیدگاه

منم هستم
                ولی زیاد روم حساب نکنید چون وضعم از نظر میکرو مخصوصا برنامه نویسی
                انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
                [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
                http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن فاریابی
                  منم هستم
                  ولی زیاد روم حساب نکنید چون وضعم از نظر میکرو مخصوصا برنامه نویسی
                  این تو گروه معنی نمیده یا هستی و همه جوره میشه روت حساب کرد یا کاملا نیستی.یک موضوع دیگه هم هست که احتیاج به رای گیری داره .میتونیم یک استاد بگیریم که روزی یک ساعت بیاد بصورت انلاین یک قسمت رو کاملا درس بده و یک مثال رو از پایه برسی کنه و روزانه تکلیف بده.

دیدگاه

دوستان این کار خوبی هست!

حداقل اش اینکه که می توانید یک مجموعه ی آموزشی خوب رو آماده کنید. مطالب زیاده، ولی گسسته هست و یک مرد می خواد تا این ها رو مجتمع کنه! البته مطالب باید جنبه ی کاربردی و جزوه وار باشه!

سوالی بود اساتید و بعدش بنده در خدمتیم!

خلاصه همه جوره رو هیکل ما هم حساب کنید، چه معنوی چه مالی!
                    همواره يادمان باشد:
                    1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
                    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
                    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

بچه ها راستی یه چیزی یادم افتاد
                      یه نکته خیلی مهمی که خیلی بسیار ضعف بزرگیه!
                      هیچ کس درباره سخت افزار توضیح نمیده .فقط میگن فلان برنامه واسه فلان برد!وبرنامه روانالیز میکنن.
                      اما این روش اصلا خوب نیست چون فردا روزی میخواید یه پروژه واسه کسی بسازید نمیشه بگی من فقط رو برد اموزشی فلان شرکت تحویل میدم.
                      بیایم یکمم درباره سخت افزارهای جانبی(داخل میکرو منظورم نیست)صحبت کنیم.مثلا بگیم برای پروگرامر یواس بی ساختن باید حتما این کارو واین المان هارو هم قرار بدیم یا هرقسمت دیگه!
                      نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یانه :cry: :mrgreen:
                      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

دیدگاه

درست اموزشها و تکالف رو جوری قرار میدیم که مختص هیچ برد اموزشی نباشه و کابر وقتی سخت افزار و برانامه براش جا بیوفته قادر باشه برنامه رو برای برد خودش بنویسه.نه اینکه کپی کنه

دیدگاه

منم هستم. خودتون حتما میدونید در چه حدی ام
                          [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi421
                            سلام

مثلا
                            1- تنظیم کلاک
                            2- کار با GPIO
                            3- کار با اینتراپت
                            4- تایمر کانتر ها
                            5- I2C
                            6- SPI
                            7- FAT
                            8- LCD
                            9- UART
                            10- ....
                            بیشتریا بخاطر شبکه میرن سراغ lpc اونوقت شما یادت رفت که بگی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadfa91
                              بیشتریا بخاطر شبکه میرن سراغ lpc اونوقت شما یادت رفت که بگی
                              دوستمون مثال زدن واوایل کارو گفتن.
                              درضمن 10 روخالی گذاشتن به معنی غیره که شبکه هم جز اون محسوب میشه :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X