ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38
    2011/10/17
    تهران
    288
    1

غلاف براي pt100 ؟؟

با سلام

دوستان امروز براي يه کاري سنسور pt100 رو خريداري کردم ولي الان متوجه شدم که براي اون غلاف هم ميخوام. شنيدم تو لاله زار پاساژ اديسون pt100 غلاف دار ميفروشن ميخواستم بدونم اين pt100 خودمو ببرم برام غلاف ميذارن؟

حدود قيمت رو کسي ميدونه ؟

کسي اگه اطلاعاتي راجع به اين داره بهم بده ممنون ميشم
    به رویاهات فکر کن!!
    2011/08/17
    1,348
    32

پاسخ : غلاف براي pt100 ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط اریک ماطوسیان
    با سلام
    دوستان امروز براي يه کاري سنسور pt100 رو خريداري کردم ولي الان متوجه شدم که براي اون غلاف هم ميخوام. شنيدم تو لاله زار پاساژ اديسون pt100 غلاف دار ميفروشن ميخواستم بدونم اين pt100 خودمو ببرم برام غلاف ميذارن؟
    حدود قيمت رو کسي ميدونه ؟
    کسي اگه اطلاعاتي راجع به اين داره بهم بده ممنون ميشم
    سلام
    اتفاقا منم یه مدت دنبال غلاف بودم ولی شیراز گیرم نیومد یا شایدم پیدا نکردم .بسته به سایزت و نمونه حدیده دارش قیمتش فرق میکنه .ولی اگر خرید کردی به منم اطلاع بده
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی
    2011/07/28
    کرمانشاه
    453
    9

یک باکس های مخصوصی هست که مخصوص سنسورهای دما هستش و در همون لاله زار براحتی پیدا میشه و به دو صورت سنسور و ترانسمیتر دمای pt100 داریم
    در یک حالت فقط سنسور pt100 هستش و در یک حالت سنسور pt100 و ترانسمیتر رو داریم. این باکسهای ترانسمیتر دما یک میله دارند که سنسور داخل اون قرار میگیره و یک باکس نارنجکی بزرگتر که محل قرار گیری ترانسمیتره و از همونجا هم کابل ترانسمیتر از طریق گلند خارج میشه
    ضریب حفاظتی نفوذ آب و غبار یا IP این باکسها خیلی مهمه و روی قیمت خیلی تاثیر داره. طول میله قرار گیری سنسور هم در طولهای مختلف موجود هست.
    مهم نیست چه مدرکى دارید
    مهم این است که چه درکى دارید . . .
    2011/10/17
    تهران
    288
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ميثم عزيزي
    يک باکس هاي مخصوصي هست که مخصوص سنسورهاي دما هستش و در همون لاله زار براحتي پيدا ميشه و به دو صورت سنسور و ترانسميتر دماي pt100 داريم
    در يک حالت فقط سنسور pt100 هستش و در يک حالت سنسور pt100 و ترانسميتر رو داريم. اين باکسهاي ترانسميتر دما يک ميله دارند که سنسور داخل اون قرار ميگيره و يک باکس نارنجکي بزرگتر که محل قرار گيري ترانسميتره و از همونجا هم کابل ترانسميتر از طريق گلند خارج ميشه
    ضريب حفاظتي نفوذ آب و غبار يا IP اين باکسها خيلي مهمه و روي قيمت خيلي تاثير داره. طول ميله قرار گيري سنسور هم در طولهاي مختلف موجود هست.
    ممنون جناب عزيزي.. براي پروژه دانشگاهيم اينو ميخوام ، حدود قيمتاش چجوريه ، اطلاع داريد ؟
    به رویاهات فکر کن!!
    2011/07/28
    کرمانشاه
    453
    9

قیمتهایش بسیار متنوعه و بسته به مواردی همچون طول میله سنسور ابعاد اون جنس آلیاژهای مورد استفاده و درجه IP اون بسیار متفاوته
    من دو سال پیش برای ترانسمیتر دما که یک سنسور pt100 و یک ترانسمیتر دمای برند indumart که خروجی 4-20 میلی امپر داشت. تعدادی از این قابها رو خریدم که قیمتش حدودا 150 هزار تومان بود. ولی انواع ارزانتر تا 50 تومن هم همون زمان وجود داشت. الانش رو نمیدونم قیمتاش در چه حده
    مهم نیست چه مدرکى دارید
    2011/08/17
    1,348
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم عزیزی
    قیمتهایش بسیار متنوعه و بسته به مواردی همچون طول میله سنسور ابعاد اون جنس آلیاژهای مورد استفاده و درجه IP اون بسیار متفاوته
    من دو سال پیش برای ترانسمیتر دما که یک سنسور pt100 و یک ترانسمیتر دمای برند indumart که خروجی 4-20 میلی امپر داشت. تعدادی از این قابها رو خریدم که قیمتش حدودا 150 هزار تومان بود. ولی انواع ارزانتر تا 50 تومن هم همون زمان وجود داشت. الانش رو نمیدونم قیمتاش در چه حده
    قیمتها که خیلی بالاس ؟ من فقط غلاف خالیش رو میخام چون میخام سنسوز ds18b20 بذارم داخلش و حدوداد یه 10 سانتی باشه
    حدیده دارش هم نمیخام یه یه چیزی مثل این
    http://8pic.ir/images/11839753533276477766.jpg
    فک نکنم قیمتش بیشتر از 10 بشه .
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی
    2011/10/17
    تهران
    288
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط اقاي دکتر
    قيمتها که خيلي بالاس ؟ من فقط غلاف خاليش رو ميخام چون ميخام سنسوز ds18b20 بذارم داخلش و حدوداد يه 10 سانتي باشه
    حديده دارش هم نميخام يه يه چيزي مثل اين
    http://8pic.ir/images/11839753533276477766.jpg
    فک نکنم قيمتش بيشتر از 10 بشه .
    آقاي دکتر ، منم فقط غلاف خالي ميخوام. شنيدم سنسور رو بهشون بديم برامون غلافش ميکنن. چون ميان فضاي خالي سنسور و غلاف رو با ماده سراميکي پر ميکنن.
    اگر امروز رفتم ميپرسم

اضافه شده در تاریخ :
    با سلام دوباره

الان يه pt100 سه سيمه از لاله زار گرفتم 30000 تومان ( انواع 20000 و 25000 توماني هم داشت )
    حتما غلاف خالي هم براش پيدا ميشه.
    اينم تصويرش :

اين حديده به چه دردي ميخوره ؟؟ ميتونيم باهاش طول کلگي رو زياد کنيم ؟

به رویاهات فکر کن!!
    2011/07/28
    کرمانشاه
    453
    9

خوشحالم که به هدف مورد نظرتون رسیدید
    بله مسلما برای افزایش طول میتونید استفاده کنید.
    ولی فکر می کنم هدف اصلی از مهره دار بودن اون، امکان نصب در روی
    یک لاین، تانک و ... برای بهتر فراهم کردن شرایط تست و اندازه گیری می باشد.
    فقط برای اندازه گیری دقیق و مطمئن از در تماس بودن سنسور با بدنه داخلی غلاف مطمئن شید
    برای اینکار معمولا یک خمیر با ضریب انتقال حرارت بالا را داخل اون میریزند که نمیدونم اسمش چیه
    مهم نیست چه مدرکى دارید
    2011/10/17
    تهران
    288
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ميثم عزيزي

فقط براي اندازه گيري دقيق و مطمئن از در تماس بودن سنسور با بدنه داخلي غلاف مطمئن شيد
    ممنون از شما، يعني امکان داره سنسور بخوبي به بدنه وصل نباشه ؟؟ اينطوري که غير قابل استفاده ميشه آره ؟
    به رویاهات فکر کن!!
    2011/07/28
    کرمانشاه
    453
    9

قانونا چون پک اماده خریدید باید این مساله رو رعایت کرده باشه ولی خب امکان خطا هم وجود داره دیگه چون اینجور سنسورها از برند معتبری نیستند که
    راستی خروجی کابل از بدنه سنسور بخوبی اب بندی شده ؟ جنس انواع مرغوب از استیل زنگ نزنه از فروشنده در مورد جنس فلز اون نپرسیدید؟
    با سنسورهای RTD سه سیمه کار کردید و مدار راه اندازتون برای کار با اون چیه؟
    مهم نیست چه مدرکى دارید
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38