اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برق DC منفی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برق DC منفی

سلام

دوستان یه سوالی مطرح میشه و من که توی جوابش موندم :icon_razz:

برق AC بخواد آدمو بگیره میلرزونه ، اما برق DC یسره میگیره و ول نمیکنه :eek:

حالا این سوال پیش میاد که اگه ولتاژ منفی DC داشته باشیم وضیت چی میشه :nice:
    وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

پاسخ : برق DC منفی

نوشته اصلی توسط aLBORz MasHaD
    سلام

دوستان یه سوالی مطرح میشه و من که توی جوابش موندم :icon_razz:

برق AC بخواد آدمو بگیره میلرزونه ، اما برق DC یسره میگیره و ول نمیکنه :eek:

حالا این سوال پیش میاد که اگه ولتاژ منفی DC داشته باشیم وضیت چی میشه :nice:
    اگه منفی منظورتون اینه که فقط منفیه منبع رو بگیرین هیچ چی
    اگه ولتاز مثلا -200ولت دارین ،خوب کافیه یه مولتی متر ورداری پراپ ها رو برعکس میزنی میبینی 200 ولت نشون داد نه200-ولت رو
    پس جوابش واضحه دیگه
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

مگه ما برای بعضی قسمت ها مثل حسگرهای وزن و . . . ولتاژ منفی با 7905 و. . . تهیه نمیکنم؟؟؟؟؟ پس قطعا این ولتاژ منفی یعنی سطح صفر و منفی داره . و ولتاژ مثبت هم سطح صفر و مثبت داره .

ولتاژ منفی و مثبت رو ممکنه بهتر توضیح بدین بیشتر بدونیم .

با سپاس .
      وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

منفی و مثبت یه مفهوم ذهنیه. وقتی یک ولتاژ با ولتاژ مرجع (زمین = صفر ولت) مقایسه میشه میگن که منفیه یا مثبت. یه چیزی شبیه به جهت حرکت.
        ولی برای برق گرفتگی منفی یا مثبت مهم نیست. مهم بزرگی ( قدر مطلق) ولتاژه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X