ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2013/10/23
    110
    2

چگونه بین دو میکرو به صورت بی سیم داده رد و بدل کنیم

دوستان بنده می خواهم به وسیله دو میکرو که یکی سرور هست و دیگر کلاین یک داده از کلاینت به سرور ارسال کنم مثلا کد 12345 رو ارسال کنم و از طرف دیگر این کد رو بخونم و روی یک ال سی دی نمایش بدم البته دقت داشته باشید که من میخواهم داده های به صورت بی سیم ارسال بشه متشکرم لطفا یک پروژه ساده بگذارید و یا اگر مقاله ای دارید اون رو اینجا قرار بدید که هم بنده استفاده کنم و هم دیگران بسیار متشکرم بالاخره ما شهرستانی ها از امکانات محروم هستیم و از طرف دیگر هم اشخاص با سواد تقریبا یا ناشناخته هستند یا اصلا نیستند شما تنها کسانی هستید که می تونید به داد ماها برسید :agree:
    یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست .

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .
    2010/08/19
    کردستان
    1,925
    900

پاسخ : چگونه بین دو میکرو به صورت بی سیم داده رد و بدل کنیم

با سلام

راه های مختلی برای این کار وجود داره. و هر کدوم شرایط مختص به خودش رو داره.
    فاصلتون چقدره ؟
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    2013/05/11
    383
    0

سلام کلا دو نوع ارتباط wifi (بدون سیم) برا میکرو وجود داره
    1- یک طرفه
    2-دو طره
    برای یک طرفه راهترین ماژول hm-t و hm-r است که توسط پروتوکل usart راه میفنه.(همونه که میخواستی....)

برای ارتباط دو طرفه از ماژول هایی مثل hmtr و ....... باید استفاده کرد که تفا وت این ماژول با ماژول بالایی اینکه با لایی 1طرفه است ولی این 2 طرفه و از پروتکل usart استفاده میکنه...

برای مقاله توی اینترنت که زیاد هست

اگه با بیسیک کار میکنی که راحت گیرت میاد ولی با کد ویزیون کارت کمی سخت میشه
    چون بیشتر مقاله ها با زبان بیسیک نوشته میشن .....
    2013/10/23
    110
    2

از این که وقت میزارید واقعا ممنونم این ماژول هایی که معرفی کردید راه اندازیشون راحته ؟

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .
    2008/03/03
    تهران
    416
    6

پاسخ : چگونه بين دو ميکرو به صورت بي سيم داده رد و بدل کنيم

نقل قول نوشته اصلی توسط gtna
    دوستان بنده مي خواهم به وسيله دو ميکرو که يکي سرور هست و ديگر کلاين يک داده از کلاينت به سرور ارسال کنم مثلا کد 12345 رو ارسال کنم و از طرف ديگر اين کد رو بخونم و روي يک ال سي دي نمايش بدم البته دقت داشته باشيد که من ميخواهم داده هاي به صورت بي سيم ارسال بشه متشکرم لطفا يک پروژه ساده بگذاريد و يا اگر مقاله اي داريد اون رو اينجا قرار بديد که هم بنده استفاده کنم و هم ديگران بسيار متشکرم بالاخره ما شهرستاني ها از امکانات محروم هستيم و از طرف ديگر هم اشخاص با سواد تقريبا يا ناشناخته هستند يا اصلا نيستند شما تنها کساني هستيد که مي تونيد به داد ماها برسيد :agree:
    منظورتون اينکه ما بيسواد هستيم اينجا جمع شديم ؟
    - به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .
    2008/03/03
    تهران
    416
    6

شوخي کردم . ميدونم منظوري نداشتين . :mrgreen:

در ضمن دوست عزيز من هم با دوستمون h.torabi موافقم

راحتترين راه و فکر کنم ارزانترين راه همين استفاده کردن از ماژون hmtr هست که با پورت usart کار ميکنه .
    يه مدلش رو من استفاده کردم بطور اسمي بايد 300 متر برد مي داشت ولي من حدود 70 متر ازش برد گرفتم بيشتر نشد . قيمتش دو عدد با دو آنتن حدود 110 هزار تومان ميشه . البته آنتنش هم جدا فروخته ميشه حواست باشه موقع خريد . در ضمن من يه جفتش رو دارم که بدردم نمي خوره حالا حالا ها اگه بخواي بهت بدم . قيمتش رو هم از بيرون بگير . بهم بگو من کمتر برات حساب مي کنم . خودم همون حدود 110 خريدم . سالم هست در مدار استفاده نشده و فقط يکبار اونو تست کردم .

مدلش هست : HM-TR433-232 روي خودش MAX232 داره و اگر بخواي به ميکرو وصلش کني بايد از يه اي سي MAX استفاده کني .
    يا مي توني اين مدلش رو پيدا کني و بخري : HM-TR433-TTL که مستقيم به ميکرو وصل ميشه . موفق باشيد
    2013/10/23
    110
    2

از جوابتون بسیار متشکرم بنده بررسی های لازم رو انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم

2011/10/01
    290
    1

سلام مدل مکس هم که مستقىم وصل ميشه.
    فرق شوون تويه وصل کردن به پى سى.
    2013/10/23
    110
    2

مهندسین گرامی راه اندازی این ماژول راحته ؟ من خیلی از الکترونیک سر در نمیارم در حد یک مبتدی هستم

2008/03/03
    تهران
    416
    6

سلام مدل مکس هم که مستقىم وصل ميشه.
    فرق شوون تويه وصل کردن به پى سى.
    جداً نمي دونستم . ممنون که گفتيد . :biggrin:

مهندسين گرامي راه اندازي اين ماژول راحته ؟
    دوست عزيز فقط اگه بلد باشي با پورت سريال ميکرو يا همون USART کار کني تمومه . البته همين مورد هم خيلي کار سختي نيست .
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10