اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال راجع به کامپایلر c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال راجع به کامپایلر c

سلام به اساتید

میخوام برنامه نویسی سی رو شروع کنم اما موندم از چه کامپایلری استفاده کنم ، یه راهنمایی بدون تعصب بفرمایید بنده را
    کامپایلری باشه که خوش دست با امکانات فراوون و به راحتی کتابخانه های مختلف براش گیر بیاد

پاسخ : سوال راجع به کامپایلر c

سلام.
    کامپایلرهای متعددی هست.با توجه به سابقه ی کارتون با میکرو و برنامه نویسی،میتونین انتخاب کنین:
    mikroC بسیار ساده س و همه چیزش هم آماده! هلپ خوشگلی داره-کتاب خونه هاش بسته س و نمیبینی توش چه خبره
    CCS یه حد وسط داره به نظرم.مثل میکروسی همه چیز آماده نیست.اما در عوض یه کد ویزارد نسبتا قوی داره.با زبان C استاندارد، یه خرده متفاوت هست.کتابخونه ها باز هستن.

XC8 تحت ادیتور MPLABX برای تمام میکروهای 8 بیتی
    C18 تحت ادیتور MPLABX و مختص میکروهای سری 18

کرک این2تا کامپایلر آخری راحت گیر نمیاد.کرک نشده ش محدودیت تو بهینه سازی کد داره.بعضا تو انجمن دوستان اعلام کردن که نسخه ی کرک نشده ش ایراد داده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
      سلام.
      کامپایلرهای متعددی هست.با توجه به سابقه ی کارتون با میکرو و برنامه نویسی،میتونین انتخاب کنین:
      mikroC بسیار ساده س و همه چیزش هم آماده! هلپ خوشگلی داره-کتاب خونه هاش بسته س و نمیبینی توش چه خبره
      CCS یه حد وسط داره به نظرم.مثل میکروسی همه چیز آماده نیست.اما در عوض یه کد ویزارد نسبتا قوی داره.با زبان C استاندارد، یه خرده متفاوت هست.کتابخونه ها باز هستن.

XC8 تحت ادیتور MPLABX برای تمام میکروهای 8 بیتی
      C18 تحت ادیتور MPLABX و مختص میکروهای سری 18

کرک این2تا کامپایلر آخری راحت گیر نمیاد.کرک نشده ش محدودیت تو بهینه سازی کد داره.بعضا تو انجمن دوستان اعلام کردن که نسخه ی کرک نشده ش ایراد داده.
      مرسی از اینکه پاسخ دادید
      یکی از مواردی که برای من مهم است اینه که کتابخانه های برای عملیاتهای خاص و غیره را بتوان مثلا در اینترنت تهیه کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armanic
        مرسی از اینکه پاسخ دادید
        یکی از مواردی که برای من مهم است اینه که کتابخانه های برای عملیاتهای خاص و غیره را بتوان مثلا در اینترنت تهیه کرد
        خب این دیگه بستگی داره چه کتابخونه ای بخواین؟ میخواین مطمئن بشین، سرچ بزنین ببینین چیزی پیدا میکنین یا نه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X