اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش ساخت چراغ های نور پردازی نما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش ساخت چراغ های نور پردازی نما

با سلام خدمت دوستان و اساتید در این تاپیک از کلیه اساتید میخوام که نحوه ساخت انواع چراغ های نور پردازی نما و چگونگی ایجاد افکت و استفاده از لنز ها و ... را اشتراک بزارن که بتونیم پر قدرت تر مشغول به این صنعت نو بشیم منظورم چگونگی ساخت انواع والواشر ،چراغ های دفنی و .... هستش تا نحوه کار با انواع لنز های متفاوت و میزان زاویه های از دوستانی که در این قسمت همکاری میکنن ممنون میشم اگه تصاویری هم دارن اینجا بزارن. :nice: :nice:
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : آموزش ساخت چراغ های نور پردازی نما

سلام ما شرکتی که کار میکنم همه نوع چراغ تقریبا میسازیم والواشر ، ip68 و .... کلا اگه بصورت شرکتی نسازی نمیصرفه ما اینجا واسه چراغ های معمولی داخل اب یه قالب ساختیم که با استیل واسمون کاسه مربوطش رو میزنن بعد هم با لیزر یه قاب روش رو میزارن ، با لنز و هلدر هم که آشنا هستین ، روی هیدسنگ هم که led وات 1 یا 3 میزاریم روش هم رزین میریزیم که محکم بشه و آب بند ، وال واشر هم تقریبا به همین صورت حالا اگه نوع خاصی منظورتونه بگین تا دقیقتر توضیح بدم واستون الان فقط کلی گفتم
    کاری ازم بربیاد دربست در خدمتم

دیدگاه

ممنون بابت شرکت در این تاپیک میشه در مورد انواع لنز ها و هولدر ها با زوایای پرتاپ نور و پخش نور و .... یکم اطلاعات بیشتری بزارین
      در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

خواهش میکنم ، شکل لنز و هولدرها رو اگه ندید بفرمایید تا بزارم ، هولدر که ثابت هست و ما برای کار خودمون معمولا از 30 درجه بعضی وقتها هم از 60 درجه ، بسته به جایی که استفاده میکنین که نور پخش بشه یا متمرکز استفاده میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X