اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک مشکل بسیار عجیب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک مشکل بسیار عجیب

سلام خدمت همه متخصصین گرامی عرض به حضورتان امروز یک مشکل بسیار عجیب برام اتفاق افتاده و اونم اینه که بنده از یک آی سی ساعت در یک پروژه استفاده کردم و چند ال ای دی هم به پورت c وصل کردم اما وقتی که پایه sda , scl جدا میشه led ها دیگه روشن نمیشن و وقتی وصلشون میکنم به خوبی روشن میشن من اومدم ال ای دی ها رو انتقال دادم روی پورت d درون محیط شبیه ساز خوب جواب میده اما در عمل با جدا سازی پایه های ساعت کلا پورت های دیگه از کار میفتت با چند اتمگا امتحان کردم بازم مشکل حل نشد این طوری پروژه خیلی بده وقتی ساعت از کار بیفته کل مدار از کار میفته فقط هم با همین دو تا پایه مشکل داره .مشکل از کجاست ؟ متخصصین گرامی نظرات خودشون رو اعلام کنند
    یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست .

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .

پاسخ : یک مشکل بسیار عجیب

سلام :bye

بایدم جواب نده چون وقتی میکرو به خط خوندن ساعت میرسه منتظر خوندن ساعتتون میمونه و وقتی چیزی براش نمیاد خوب به خط بعدی نمیره .

که با اين درد اگر دربند درمانند درمانند
    فاميل دور : اشاره داره به درهايي که واقعا در نيستن ، مثل نقاشي در روي ديوار. يعني اين دردها مارو شبيه اون درها ميکنه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X