اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی آی سی رگلاتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی آی سی رگلاتور

سلام خدمت دوستان عزیز
    یه آی سی رگلاتور میخوام که ولتاژ خروجی رو از 1.2 تا 30 ولت رگوله کنه و با ولتاژ ورودی 32 ولت هم نسوزه ، lm317 که سوخت ، ممنون میشم اگه کمکم کنید

پاسخ : درخواست معرفی آی سی رگلاتور

نوشته اصلی توسط Optimus
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یه آی سی رگلاتور میخوام که ولتاژ خروجی رو از 1.2 تا 30 ولت رگوله کنه و با ولتاژ ورودی 32 ولت هم نسوزه ، lm317 که سوخت ، ممنون میشم اگه کمکم کنید
    جریان مصرفی و اختلاف ولتاز بین ورودی و خروجی مهمه چون در رگولاتور خطی بصورت تلفات ظاهر میشه و رگولاتور خطی تون میسوزه باید برای رگولاتورتون هیت سینک یزرگ بذارین و اختلاف ولتاز بین ورودی و خروجی رو تا حد امکان کم کنین.
    اگر قادر به رفع محدویت های رگولاتور خطی نیستید باید از رگولاتورهای سویچینگ استفاده کنین

دیدگاه

1.5*28=42
      حداکثر تلفات 42 وات . این رگلاتور 125 وات تلفات رو میتونه تحمل کنه . یک هیت سینگ بزرگ براز طوریش نمیشه .
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

شاید برای کار شما استفاده از Step Down Switching Regulator قابل تنظیم بهتر باشه تا رگولاتور خطی
        http://javanelec.com/products.aspx?code=005&site=89

دیدگاه

LM2576 دیتا شیتشو دانلود کنید .
          حتما هیتسینگ رو هم ببندید تا جریان بالای 1 آمپر بده و الا تا 500 میلی میده و سلف مدارشم از نوع بشکه ای باشه .
          وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X