اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایفن تصویری با دو مانیتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایفن تصویری با دو مانیتور

سلام
    ببخشید تازه به جرگه برق کشا پیوستیم.یه چندتا راهنمایی میخواستم :nice:
    1- میخواستم بدونم روش اتصال ایفون یک طبقه به دو مانیتور چه جوریه؟تابان یا الکتروپیک.و کدوم یکی از این دوتا بهترن؟بعدم بین اینکه برای یه طبقه مانیتور 7اینچ بزاری برای طبقه دیگه 3.5 فرقی در سیم کشی شون میکنه؟به چه نکاتی توجه کنم ؟مخصوصا بزق ؟که ایفون بنده خدا منفجر نشه :agree:
    2-طریقه گزاشتن نوار ال ای دی تو باکشهای یه بوفه چطوریه؟ باید شیار بخوره یا میشه همینجوری گذاشت ؟برقش چجوری وصل میشه؟منبع تغذیه؟چسب داره زیرش یا باید چسب زد ؟چه نوعی؟اگه عکسی دارین از کار انجام شده با یه کم توضیح ممنون میشم.

پاسخ : ایفن تصویری با دو مانیتور

با سلام خدمت دوست عزیز تفاوتی بین سیم کشی مانیتورهای گوشی های تابان و الکتروپیک با هم نیست همه مثل هم 4 رشته حالا میخواد 3.5 اینچ باشه یا 7 در رابطه با اتصال یک پنل 1 واحده به دو گوشی داخلی فقط کافیه 4 رشته اصلی که از پنل برای گوشی اول آوردی به گوشی دوم هم بدی به هم سادگی فقط زمانی که زنگ میخوره جفت گوشی ها باهم زنگ میخورن در ضمن با این روش میتونی از ارتباط داخلی بین دو گوشی هم استفاده کنی اینم بگم اگه میخوای هر گوشی جدا زنگ و مکالمه داشته باشی باید پنل دو واحده بگیری و اگه گوشی شما دارای 2 ورودی ویدیو بود که راحته هر خروجی پنل رو به یک ورودی گوشی میدی مثلا خروجی سوییچر 1 رو میدی به ورودی ویدیو شماره 1 گوشیهات و و خروجی شماره 2 سوییچر پنل رو میدی به ورودی ویدیو شماره 2 گوشیت ولی اگه گوشی شما دارای 1 ورودی ویدیو بود باید از سوییچر هوشمند استفاده کنی که خود شرکت ها دارن و همین کار بالا که گفتم رو میکنه در مورد نوار RGB هم بگم ولتاژ تغذیه شون 12 ولته و برای چسبوندن اگه با چسب قطره ایی بسبونی بهتره چون به مرور زمان کنده و آویزون میشه
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

خیلی ممنون
      نه چون دوبلکسه باید هردو زنگ بخور تا اگه کسی چه بالا باشه چه پایین بتونه در باز کنه.
      فقط در مورد برق جعبه ای که قفل در باز میکنه توضیح بدی سیمهاش چجوری باید باشه؟
      درمورد rbg .باکس حالت مخفی نداره( لازمه شیار بخوره؟با چی شیار میدن؟ )یا نه؟منبعش خود فروشگاه میده یا نه .تو یه فروشگاه دیدم یک متر نوار بود بعد یه سرش به یه جعبه سفید رنگ وصل بود که یه دوشاخ بهش وصل بود .کار اون جعبه چیه؟برای رقص نورش باید چکار کرد؟

دیدگاه

با سلام مجدد
        در مورد قفل دربازکن باید بگم که میتونی 2 تا رشته سیم دربازکن رو بیاری تو جعبه پنل جلو درب ورودی حالا سیم کشی به چه صورتی شما تو منبع تغذیه ترانس 4 تا ترمینال داری که 2 تاش مثبت و منفی تغذیه پنل درب هستش و 2 تاش تغذیهAC که برای راه اندازی قفل باید یه سر ورودی AC رو مستقم وصل کنی به یک سر قفل و سر دوم ترانس رو میاری وصل میکنی به یکی از 2 تا رشته سیمی که از تو پنل برای دربازکن اومده و سر دیگه سیم رو وصل میکنی به اون یکی ترمینال قفل درباازکن به همین راحتی
        در مورد rgb هم اینو بگم اصولا توی نورمخفی استفاده میشه و اگه ریسه بره تو شیار و دید نداشته باشه بهتره ولی اگه جایی هستش که ریسه تو معرض دید نیست فقط همون با چسب بچسبونیش کفایت میکنه در مورد راه اندازی RGB اینو بگم که این ریسه ها 2 مدل مولتی کالر 4 سیم و تک رنگ 2 سیم داره که در مدل 2 سیم فقط یه مثبت و منفی 12 ولت از یک ترانس سوییچینگ میخواد که معمولا برای متراش 2 یا 3 متر 1 آمپر کفایت میکنه ولی اگه رول 5 متری یکسره میزاری به 3 آمپر بگیر در مورد نوار مولتی کالر یا 4 سیم اون دستگاه سفید که شما دیدید برای تغییر رنگ و افکت نورهای RGB استفاده میشه که اون ریموت توسط یک منبع تغذیه 12 ولت تغذیه میشه که خودش ورودی داره اگر هم خواستی اون دستگاه رو نزاری میتونی با اتصال مثبت به رنگ مشکی نوار و اتصال منفی ترانس به هر یک از سیم های آبی قرمز و یا سبز یا اتصال هر دو یا سه باهم هر رنگی که بخوای رو داشته باش
        امیدوارم توضیحات کامل باشه موفق باشی :rolleyes:
        در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

این ببینید از این smd ها خریدم البته برای بالای بوفه که اصلا دید نداره برق 220 ولت میخوره .چطوره خوبه .البته از نوع دیگه که روکش ضعیفتری دارن پیدا نکردم فقط رنگیش از این نوعش بود من رنگ سفید میخواستم .
          http://dx.com/p/72w-800lm-300-smd-3528-led-red-light-decoration-strip-transparent-white-220v-us-plug-10m-176993
          http://dx.com/p/ziyu-jb01-waterproof-18w-6500k-2100lm-300-3528-smd-white-light-strip-5m-ac-220v-euplug-220837

دیدگاه

سلام برادر اینی که شما خریدین ریسه شلنگی هستش و با ولتاز220 ولت کار میکنه نسبت به قیمتش تور نسبتا خوبی داره و مقرون به صرفه هستش ولی از نظر یکنواختی نور و پر نور بودن به نوار RGBنمیرسه ولی بازم خوبه

دیدگاه

سلام
              من ای ریسه شلنگی که 5 متر بود به 4 قطعه 1.25 تقسیم کردم الان که به برق میزنم دوتاش تا نصفه روشن میشن دوتاش اصلا روشن نمیشن چکار کنم؟این ریسه تو هر یک متر محل قیچی داره .اگه بعد از قیچی ببری مشکلی پیش میاد کار که من کردم؟

دیدگاه

دوستان الکترونیک و برق کش کمک کنن

دیدگاه

سلام
                  اره عزیز دل برادر اشتباه بریدی.بعید میدونم بشه کاریش کرد.شما از همون قسمت هایی که علامت قیچی داره باید ببری.به نظرم اونایی که اشتباه بریدی عوض کن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X