اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در اتصال ورودی صدا به FM Player ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در اتصال ورودی صدا به FM Player ماشین

سلام
    نمیدونم چرا ولی هر کاری میکنم ورودی صدا رو نمیتونم به اف ام پلیر ماشین وصل کنم و روی چندین مدل امتحان کردم و اصلا ورودی رو نمیشناسن.در صورتی که ورودی صدا شون برای همین کاره که مثلا از mp3 پلیر صدارو بفرسته رو اف ام ولی چرا بقیه رو مثلا خروجی کامپیوترو نمیشناسه؟ آیا روش خواصی داره؟
    امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
    از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

پاسخ : مشکل در اتصال ورودی صدا به FM Player ماشین

نوشته اصلی توسط (Charger(student2011
    سلام
    نمیدونم چرا ولی هر کاری میکنم ورودی صدا رو نمیتونم به اف ام پلیر ماشین وصل کنم و روی چندین مدل امتحان کردم و اصلا ورودی رو نمیشناسن.در صورتی که ورودی صدا شون برای همین کاره که مثلا از mp3 پلیر صدارو بفرسته رو اف ام ولی چرا بقیه رو مثلا خروجی کامپیوترو نمیشناسه؟ آیا روش خواصی داره؟
    واضح تر توضیح بدین، میخواهید صدای مثلا ام پی تری پلیر را وصل کنید به اف ام پلیر ماشین؟ یا؟
    Weakness of attitude becomes weakness of character
    Albert Einstein

دیدگاه

پاسخ : مشکل در اتصال ورودی صدا به FM Player ماشین

سلام
      نه میخوام برای کامپیوتر هدفون بی سیم درست کنم.یعنی خروجی کامپیوترو بدم به اف ام پلیر ولی نمیشه که نمیشه.با چندین مدل امتحان کردم نشد.
      امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
      از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X