اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IAR یا atmel studio 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IAR یا atmel studio 6

از دوستان عزیز و صاحبنظر خواهش می شود در خصوص بهتر بودن کامپایلر IAR و atmel studio چه از نظر تولید کدهای بهینه و چه از نظر حجم کد و چه از نظر حرفه ای بودن نظرات خود را بیان کنند
    با تشکر
    مشخصات من در لینک زیر
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg698645#msg698645

www.********

پاسخ : IAR یا atmel studio 6

خوب به یقین جواب این سوال را باید اشخاصی که با هر دو نرم افزار کار کردن بدن .
    راستش من قبلا با code Vision کار می کردم حالا مدتی هست که با Atmel Studio 6 کار می کنم و باید بگم با تجربه ایی هم که قبلا در Visual Studio داشتم از اتمل استدیو واقعا راضیم . IAR رو نمی دونم . ولی باید بگم استدیو واقعا حرفه ای هست . توی یه تاپیک دیگه هم گفته بودم قبلا در این محیط برنامه نویسی کمپایلر قدم به قدم با شماست نه فقط اول و آخرش !
    - به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .

دیدگاه

پاسخ : IAR یا atmel studio 6

Atmel Studio 6 از لحاظ کاربری و محیط برنامه نویسی و نمایش کد ها و... بسیار کامل و راحت است
      در جایی که iar اصلا این مزایا رو نداره
      ولی کد تولیدی در iar یه نظر من اپتیمایز بهتری دارد
      هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
      بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
      میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X