ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2013/11/18
    28
    0

شارژر خورشيدي موبايل

سلام من سه عدد پنل خورشيدي خريدم كه دو تاي انها 6ولت وجريان160 ميلي امپر هستن ويكي ديگش 12 ولت 80 ميلي امپر هستن پس ما وقتي اينارو سري كنيم 24 ولت 400 ميلي امپر داريم ومن ميخوام يه رگلاتور بزارم كه ولتاژ به 5 ولت برسانه وجريان تقويت كنه وچيزي حدود 800 اي1000 ميلي امپر بده
    ايا كسي ميدونه چه رگلاتوري بايد گذاشت.
    به گفته يكي از دوستان رگلاتور 7525 گذاشتم و فقط خروجي 5 ولت كرد وجريان حدود 300 ميلي امپر ميداد.
    سوال ديگم اينه كه مركز فروش پنل هاي خورشيدي در تهران كجاست چند وقت پيش امدم تهران رفتم پاساژ امجد چيز خاصي نبود.
    2009/08/26
    282
    18

پاسخ : شارژر خورشيدي موبايل

نقل قول نوشته اصلی توسط فقط الكترونيك
    سلام من سه عدد پنل خورشيدي خريدم كه دو تاي انها 6ولت وجريان160 ميلي امپر هستن ويكي ديگش 12 ولت 80 ميلي امپر هستن پس ما وقتي اينارو سري كنيم 24 ولت 400 ميلي امپر داريم
    سلام
    باسری کردن این سه سولار 24 ولت 80 میلی آمپر خواهید داشت
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥
    2012/06/11
    681
    29

چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی؟خوب یدفه سلول 6V/1A بگیر دیگه.بعد با یه دیود سریع بده به مصرف کنندت(موبایل)
    امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
    از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.
    2010/11/07
    فریمان
    1,662
    56

سلام من سه عدد پنل خورشيدي خريدم كه دو تاي انها 6ولت وجريان160 ميلي امپر هستن ويكي ديگش 12 ولت 80 ميلي امپر هستن پس ما وقتي اينارو سري كنيم 24 ولت 400 ميلي امپر داريم ومن ميخوام يه رگلاتور بزارم كه ولتاژ به 5 ولت برسانه وجريان تقويت كنه وچيزي حدود 800 اي1000 ميلي امپر بده
    ايا كسي ميدونه چه رگلاتوري بايد گذاشت.
    به گفته يكي از دوستان رگلاتور 7525 گذاشتم و فقط خروجي 5 ولت كرد وجريان حدود 300 ميلي امپر ميداد.
    سوال ديگم اينه كه مركز فروش پنل هاي خورشيدي در تهران كجاست چند وقت پيش امدم تهران رفتم پاساژ امجد چيز خاصي نبود.
    نه میشه 12 ولته 200میلی امپر و فک کنم شارزر هم تو همین محدوده باشه ؟؟ببین چه مداری تو نت هس استفاده کن
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب
    2013/11/18
    28
    0

خوب من پنلي كه انقدر جريان خروجي داشته باشه پيدا نكردم شما ميدونيد كجا هستش؟
    روي شارژر من نوشته خروجي80 ميلي امپر واين خيلي بيشتر از200 ميلي امپر هستش
    2010/11/07
    فریمان
    1,662
    56

خوب من پنلي كه انقدر جريان خروجي داشته باشه پيدا نكردم شما ميدونيد كجا هستش؟
    روي شارژر من نوشته خروجي80 ميلي امپر واين خيلي بيشتر از200 ميلي امپر هستش
    کافیه یه مبدل 12 به ولت بسازین ( شارژرتون 5 ولته دیگه :mrgreen: ) که تو نت یاد ریخته ( محدود کننده جریان داشته باشه
    یا از یه تقسیم مقاومتی استفاده کنین و یا هر روش معمول دیگه ای
    اگر شارزرتونم که 80 میلی هس از یه 6ولتی تنها ایتفاده کن و به یه زنر 5.1ولتی (یا رنج بالاترش بده ) خروجی رو هم بده به موبایلت
    دقت کن بدی پنل اینه که مثل برق دائم نمیشه استفادش کرد به خاطر اینکه ورودیشو از نور خورشید میگیره و به نظر من اگه 2تا 6ولتو سری و بعد اون 2تا رو به 12ولتت موازی کنی یه 12ولته داری که 240میلی میده ( اشتپ نوشته بودم 200 :mrgreen: )
    حالا راههای زیادی برای گرفتن ولتاز 5 هس و چون جریانت 3برابر جریان شارزرته با مقاومت محدودش کن یا ...
    یا حوصله داری تویه یه نرم شبیه سازیش کن
    موفق باشید
    بازم ببین اساتید چه نظری دارن
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب
    2013/11/18
    28
    0

احسان جان ببخشيد من يه جا اشتباه تايپي داشتم جريان خروجي گوشي من850 ميلي امپر هستش والان پنل من با ولتاژ مشكلي نداره ومشكل اصلي جريانه كه نهايتا350 ميلي امپر ميده و سوال ديگه اينه كه ميتوانيم اين جريان به يه باتري نوكيا بديم چون اونا با300 ميلي امپر هم شارژ ميشن وبعد از اون باتري به باتري اصلي بديدم اگر اين كار بشه نياز به مدار خاصي داره چ.ن من مبتدي هستم.
    شما خودتان استادي. :biggrin:
    2012/07/08
    340
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط بينوايان
    سلام
    باسري کردن اين سه سولار 24 ولت 80 ميلي آمپر خواهيد داشت

اقاي بينوايان درست ميگن.

دوستان به نظر من اين کاري که شما ميگيد درست نيست وقتي يک سولار 80 ميلي امپري رو با يک منبع بزرگتر سري مي کنيد حداکثر جرياني که مي تونيد بکشيد زير 80 ميلي هست

اگر 80 ميلي يا بالا تر بکشيد اين سولار 80 ميلي داغون ميشه.
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....
    2012/06/11
    681
    29

سلام
    اگر میخوای ارزون دربیاد باید با سلول کم توان(بسته به نیاز گوشی و ساعت نوری روز داره) یه باتری رو شارژ کنی بعد با مبدل ولتاژ باتری رو به 5V تبدیل کنی.وگر نه باید پول زیادی بابت سلول بدی و فقطم وقتی نور هست اونم به مقدار کافی میتونی از شارژرت استفاده کنی که اصلا اصولی نیست.
    امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
    از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.
    2013/11/18
    28
    0

اقاي شارژر فكر ميكنم حق با شماست چو من با يكي از سايت ها تماس گرفتم گفت پنل 6 ولت 1000 ميلي امپر قيمتش 70000 تومنه و بايد از چين سفارش بدن به نظر من هم با 350 ميلي امپر يه باتري رو شارژ كنم به ارامي بعد اونم به باتري خود گوشي كه2000 ميلي ظرفيت داره بده
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10