ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: برق مشاعات

2013/05/12
    462
    7

برق مشاعات

سلام
    اگه برای مشاعات تابلو برق جدا در نظر گرفته نشه میشه برق حیاط- پارکینگ-راه پله رو از کنتور اصلی گرفت؟
    2008/03/03
    تهران
    416
    6

پاسخ : برق مشاعات

دوست عزيز منظورتون از کنتور اصلي چيه ؟
    خوب يه پارتمان اگر 8 واحد باشه بايد يه کنتور هم براي مشاعاتش داشته باشه که مي تونه سه فاز يا تک فاز باشه . بايد از اون استفاده بشه براي تمام مشاعات
    مثل راه پله - حياط - پشت بام - پارکينگ - انباري ها - آسانسور - اف اف - آنتن مرکزي - جاروي مرکزي - سيستم اتفا حريق و هر چيز مشترک ديگه ...
    ولي اگر کنتور مشترک يا مشاع رو نداريد مي تونيد از يکي از کنتور ها با توافق مالک اون استفاده کنيد . ( البته اصولا اين طوري نيست )
    موفق باشيد
    - به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .
    2008/03/03
    تهران
    416
    6

وجود تابلوي جدا هم براي اون ضروري نيست بستگي به محل اتصالات شما در ساختمان داره ولي بهتره مثلا هر طبقه يه تابلو برق براي تقسيمات داشته باشه .
    2009/01/20
    35
    0

کنتور براي مشاعات لازم. اگر نباشد به نظر شما اداره برق هزينه مشاعات را چطور حساب مي کند؟
    2013/05/12
    462
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mania59
    دوست عزيز منظورتون از کنتور اصلي چيه ؟
    خوب يه پارتمان اگر 8 واحد باشه بايد يه کنتور هم براي مشاعاتش داشته باشه که مي تونه سه فاز يا تک فاز باشه . بايد از اون استفاده بشه براي تمام مشاعات
    مثل راه پله - حياط - پشت بام - پارکينگ - انباري ها - آسانسور - اف اف - آنتن مرکزي - جاروي مرکزي - سيستم اتفا حريق و هر چيز مشترک ديگه ...
    ولي اگر کنتور مشترک يا مشاع رو نداريد مي تونيد از يکي از کنتور ها با توافق مالک اون استفاده کنيد . ( البته اصولا اين طوري نيست )
    موفق باشيد
    سلام
    با توجه به اینکه برق اسانسور سه فازه و جزء مشاعات حساب میشه ولی برق حیاط-پارکینگ و ...تک فازه برق این تک فاز ها از همون کنتور سه فاز تامین میشه یا باید کنتورشون تک فاز باشه؟
    2013/02/10
    17
    1

تمامی برق مشاعات از همون کنتور 3 فاز مشترک تامین باید بشه
    2013/01/27
    66
    0

تمام برق های عمومی از یک کنتور واحد استفاده می شود پول برقش هم کمتر حساب میشه
    2008/03/03
    تهران
    416
    6

بله دوست من . همونطور که دوستان گفتند از يکي از فاز هاي همان کنتور سه فاز براي حياط و غيره استفاده کنيد .
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)