اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعقیب توپ نارنجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعقیب توپ نارنجی

سلام

خیلی شک داشتم که این تاپیک را درست کردم

بنده می خواهم یک روباتی بسازم که مغز این روبات یک 1768 هستش و با همین دوربین های سایت کار می کنه.

ولی بقدری گرفتار شدم که نصفه کاره که هیچ اوله کار ولش کردم و فقط الگوریتم پردازش تصویرش را در برنامه ی ویژال استدیو ساختم و کار کردش و بعد گرفتار شدم
    گفتم یه تاپیک بزنم اگر کسی مشتاقه من را نیز راه بندازه

التبه بعدا می خواهم تاپیک قبلی که ولش کردم(حل روبیک) پی گیری کنم
    دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
    وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
    او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

پاسخ : تعقیب توپ نارنجی

نوشته اصلی توسط 011
    سلام

خیلی شک داشتم که این تاپیک را درست کردم

بنده می خواهم یک روباتی بسازم که مغز این روبات یک 1768 هستش و با همین دوربین های سایت کار می کنه.

ولی بقدری گرفتار شدم که نصفه کاره که هیچ اوله کار ولش کردم و فقط الگوریتم پردازش تصویرش را در برنامه ی ویژال استدیو ساختم و کار کردش و بعد گرفتار شدم
    گفتم یه تاپیک بزنم اگر کسی مشتاقه من را نیز راه بندازه

التبه بعدا می خواهم تاپیک قبلی که ولش کردم(حل روبیک) پی گیری کنم
    فک کنم قصد شما اینه که بخاین روبات فوتبالیست درست کنید. درسته؟
    چون توپ (توپ گلف) نارنجی توی رباتای فوتبالیت small size به کار میره. البته اونا یه دوربین بالا سرشون هست که تصویر میگیره و پردازش تصویر هم با یک لپ تاپ صورت میگیره و به رباط ها درستور میده.
    من الگوریتم یافتن دایره رو با استفاده از روش Hough با AT91SAM7X256 پیاده سازی کردم. پردازش تصویر با AT91SAM7X256
    منتها با دوربین نیست از توی مموری SD میخونه تصویر رو
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

البته الگوریتمی که من درست کردم من در آوری هستش
      و اینکه رنگش را نارنجی کردم هم به خاطر این بود که احساس کردم راحت تر هستش (متمایزتره)
      امشب که نمی تونم ولی انشاالله برنامه ای که با ویژال استدیو به زبان سی شارپ نوشتم را قرار می دهم
      البته این برنامه ی من حتما دونبال توپ نمی رود و برنامش را خودم نوشتم برای همین سعی کردم طوری بنویسمش که به راحتی روی arm و هینطور فرمت 565 قابل اجرا باشه.
      اگر به سلامتی این کار انجام شدش می شود خیلی بلاها سرش آورد
      مثلا تانکی شود که دنبال هدف نارنجی هست و یا یک فوتبالیست و...
      وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
      او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

سلام
        می دونم خیلی دیر شدش
        البته از کدی که نوشته چیزی زیاد یادم نیست :biggrin:
        چندتا عکس هم گذاشتم که بشه عکس ها را عوض کرد
        لینک
        http://ecrs-downlod.persiangig.com/document/robot%20pardazesh.rar/download

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X