اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اعمال نشدن تغییرات هنگام دیباگ کردن در C#

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اعمال نشدن تغییرات هنگام دیباگ کردن در C#

سلام .. یک چند وقتیه دارم رو یک برنامه کار میکنم .. امروز اومدم برنامه رو یکمی تغییر بدم ولی وقتی برنامه رو ران میکنم تغییرات اعمال نمیشه .. حتی تغییرات ظاهری رو هم اعمال نمیکنه .. مشکل چیه ؟ چرا اینطوری شده ؟ من همین دیشب داشتم بدون مشکل باهاش کار میکردم ولی الان دیگه تغییر نمیکنه ..
    دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

پاسخ : اعمال نشدن تغییرات هنگام دیباگ کردن در C#

احتمالا تو اولین تغییری که دادی خطا داشتی و وقتی ازت پرسیده که متوقف کنم یا ادامه بدم با قبل از این تغییر (که یه CheckBox هم برای نمایش ندادن اون بعد از این داره،) احتمال میدم شما این تیک رو زدین و همون برنامه قبلی اجرا میشه ، در اصل exe قبلی اجرا میشه.
    از منوی دیباگ Option snd Settings رو انتخاب کنید.
    سمت چپ روی Project and solution کلیک کنید تا باز بشه. از اونجا Build and run رو انتخاب کنید تا صفحه تنظیماتش بیاد.
    'گزینه "On Run when build or deployment errors occur" رو بزنید و "Prompt on launch" رو انتخاب کنید.
    حالا پروژه رو Build کنید و خطا ها رو تصحیح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
      احتمالا تو اولین تغییری که دادی خطا داشتی و وقتی ازت پرسیده که متوقف کنم یا ادامه بدم با قبل از این تغییر (که یه CheckBox هم برای نمایش ندادن اون بعد از این داره،) احتمال میدم شما این تیک رو زدین و همون برنامه قبلی اجرا میشه ، در اصل exe قبلی اجرا میشه.
      از منوی دیباگ Option snd Settings رو انتخاب کنید.
      سمت چپ روی Project and solution کلیک کنید تا باز بشه. از اونجا Build and run رو انتخاب کنید تا صفحه تنظیماتش بیاد.
      'گزینه "On Run when build or deployment errors occur" رو بزنید و "Prompt on launch" رو انتخاب کنید.
      حالا پروژه رو Build کنید و خطا ها رو تصحیح کنید.
      ممنون از پاسختون
      الان که دقت می کنم میبینم حرف شما درسته و هرکاری تو محیط برنامه نویسی میکنم خطا نمیگیره و برنامه قبلی رو اجرا میکنه ... :nice: ولی تا همین دیشب اینطوری نبود و خطا میگرفت و برای برنامه های دیگه هم (بغیر از این برنامه) خطا میگیره .. این مشکل چطوری بوجود اومده .. من تا جایی که یادمه تغییری تو منو ها نداده بودم ... در ضمن من از سی شارپ 2008 اکسپرس ادیشن استفاده میکنم و تو منو دیباگ و همچنین تو منو های دیگه option and setting رو پیدا نمیکنم که مشکل رو رفع کنم
      با تشکر
      دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

دیدگاه

در منوی Tools هم گزینه Options هست(آخرین گزینه)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X