ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
    2010/03/05
    3,251
    67

پاسخ : راهنمايي خريد لپ تاپ

من هم ترجيح ميدم به اين بحث ادامه نديم ... به قول استکي ها not-constructive هست :biggrin:

2008/09/26
    1,405
    28

پاسخ : پاسخ : راهنمايي خريد لپ تاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط Unregistered User
    اينکه کاربران مک در جهان زياد هستند خوب بودنش رو نميرسونه
    محصولات مک overprice شده هستن
    اوردن و فروختن محصولات overpriced و شيک که بيشتر بازارش دهک () بالايي جامعه هستند و اونايي که اطلاعات کافي ندارن هم سود اوليه ي بيشتري براي فروشندگان داره و هم سود خدمات پس از فروش بيشتري داره
    براي همين فروشندگان محصولات اپل رو بيشتر مورد توجه قرار ميدن و خدمات پس از فروشش هم فراوون تره
    به همين دليل کاربران هم ميگن خوب حتما يه چيزي هست که اينقدر اپل فراوونه > فروش بيشتر محصولات اپل
    محصولات اپل از نظر طراحي هيچي ندارن ، فقط استايليش هستند
    که همين مورد باعث حرارت بالاتر و کارايي پايين ترشون ميشه

اپل حتي جرعت نداره مدل پردازنده هاي استفاده شده در محصولاتش رو اعلام کنه ، فقط ميگه نسبت به نسل قبلي بهتر شده
    اپل فقط به سود حداکثري خودش فکر ميکنه
    ، همه شرکت ها به سود فکر ميکنن ، ولي اپل ديگه تهه تهشه
    فکر ميکنيد اينکه اپل از کمپاني هاي ديگه استقلال نرم افزاري و پلتفرم سعي ميکنه داشته باشه واسه چيه؟ عدم ورود به هر گونه رقابت
    کافيه شما قيمت BOM ايفون 5اس و BOM مثلا فلگشيپ هاي شرکت هايي مثل سامسونگ يا LG رو دربياريد کاملا متوجه منظورم ميشيد
    من نميگم افراد متخصص يا با دانش بالا در اپل نيستند، برعکس شايد بهترين افراد و نخبه ترين افراد رو داشته باشه اپل چون در امدش بالاتر هست
    ولي چه فايده اي داره وقتي استراتژي شرکت اينه محصولش رو چندين برابر قيمتي که بايد باشه بفروشه
    اینکه ادم خودش رو از نظر سخت افزار و نرم افزار محدود کنه به یک شرکت اونم از نوع حریصش اصلا جالب نیست ...
    و این دقیقا چیزیه که شرکت اپل میخواد شما انجام بدید ...
    oo:

یعنی واقعا حرفی ندارم برای گفتن :biggrin:

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.7
    مطمئن شدم مک تا حالا دستت نگرفتي و باش کار کني وگرنه براي هرکسي که باش کار کرده اينارو بگي خندش ميگيره! عزيز من کي گفته مک خيلي داغ ميکنه؟ کي گفته مشخصات ريز سخت افزاري مثل CPU رو منتشر نميکنه؟! مشخصات دقيق مک بوک هاشو ديدي که اينو ميگي؟! داداش شايعه پراکني نکن! برو تو سايتش مک بوک پرو پارت نامبر ME-294 رو ببين براي مثال از CPU اينتل مدل core i7 4700HQ استفاده کرده و فرکانس و مقدار رم و تمام مشخصات ريز ديگش هم نوشته و معلومه!
    در مورد هزينه هاش هم کاملا توضيح دادم که وقتي بشيني هزينه هاي بخش R&D و هزينه هاي ساخت و قيمت قطعات بکار رفتش رو دربياري ميبيني اونجوري هم که فکر ميکني overprice نيست!
    حرف هاي جناب SAJAD-G هم کاملا درسته الان 2 سال ميشه داره mac os رو رايگان منتشر ميکنه (خودتم بشيني فکر کني ميبيني قيمتشو از فروش محصولاتش بدست مياره) و بسيار کارامد و کامل شده و امنيت فوق العاده اي داره. چيزي که اصلا توي ويندوز نيست و بخواي ويندوز اصل و نرم افزار هاي اصل استفاده کني قيمت نجومي ميشه!
    در کل علي جان شما تعصب الکي روي ويندوز و اينا داري بحث کردن و دليل و برهان اوردن به نظرم فايده نداره!

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2010/03/05
    3,251
    67

باز يه چيز ميگم اقاي نصيري ميگه بد گماني! :biggrin:
    با مک يکي از اشنايان کمي کار کردم ولي ويندوز روش بود
    البته با خود mac os x هم در شبيه ساز کار کردم ....
    الان يعني مشکل شما اينه بنده با مک کار نکردم؟ :rolleyes:
    مگه شما با اون ديوايس هايي که من گفتم کار کرديد؟ :agree:
    2008/09/26
    1,405
    28

باز يه چيز ميگم اقاي نصيري ميگه بد گماني! :biggrin:
    با مک يکي از اشنايان کمي کار کردم ولي ويندوز روش بود
    البته با خود mac os x هم در شبيه ساز کار کردم ....
    الان يعني مشکل شما اينه بنده با مک کار نکردم؟ :rolleyes:
    مگه شما با اون ديوايس هايي که من گفتم کار کرديد؟ :agree:
    :biggrin:
    ما جسارت نمیکنیم ، اصلا حرف شما درست
    ولی اینکه بیای روش ویندوز نصب کنی و معیار بد بودنش رو هم اون قرار بدی مثل این میمونه که بیای توی باک ماشین بنزینی گازوئیل بریزی و چون بد کار میکنه و یا اصلا کار نمیکنه بگی ماشین بده! و ... :biggrin:
    منم اولین باری که با لینوکس کار کردم ازش بدم اومد
    قصد گفتنش رو نداشتم اما بنده یه چند مدتی توی یه تعمیرگاه کار کردم. اگر نظری رو دادم بنابه تجربیات کاری بود

از اونجایی که:

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.7
    در کل علي جان شما تعصب الکي روي ويندوز و اينا داري بحث کردن و دليل و برهان اوردن به نظرم فايده نداره!
    و بحث فایده نداره و بنده دیگه ادامه نخواهم داد :redface:
    یه مثل هست با این مضمون که میگه اول از یه لیوان آب بخور بعد راجع به طعم آبش نظر بده :rolleyes:
    اگر باعث ناراحتی کسی شدم عذر میخوام
    با سپاس
    موفق باشید

پی نوشت:
    برادر دیواری کوتاه تر از دیوار من گیر نیاوردی؟
    چند نفر اومدن نقض گفتن بعد گیرش رو به بنده میدی؟ :rolleyes:
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2012/01/11
    اصفهان
    1,656
    229

همينو بگو از اول!
    روي مک ويندوز ريختن و باش کار کردي بعد ميگي چرا فلانه و اينا؟! تمام سخت افزار مک براي mac os طراحي و بهينه شده ساختار ويندوز با mac os متفاوته! معلومه ويندوز قشنگ روي مک اجرا نميشه مثل لپ تاپ هاي ديگه و داغ ميکنه و 100000% شما اشتباه کردي که mac os رو در شبيه ساز باهاش کار کردي و داري بر اساس اون قضاوت ميکني و يه سيستم عامل بالغ رو ميبري زير سوال! اصلا روانيه سيستم عامل و امکاناتشو نميتوني روي شبيه ساز يا حتي با حالت هکينتاش (اصطلاحيه که به نصب کردن mac os روي ديوايس هاي ساخت غير اپل ميگن) حس کني! شما با يک مک کار کن که روش مک نصب باشه بعد بيا به من فحش بده اگه جذبش نشدي! بازم ميگم من هيچي از اپل ندارم و کاربر ويندوزم!
    در کل نتيجه اين بحث معلومه... ما دليل و برهان منطقي اورديم اما شما با اطلاعات ناقص و احساسات مخالفت کردي
    ناراحت نشيا داريم بحث علمي ميکنيم علي جان
    موفق باشي
    2010/03/05
    3,251
    67

بنده درباره طراحي سخت افزارش گفتم شما ميگي ويندوز روش نصب بوده داغ کرده
    مثل اينکه بنده مثلا بگم مسکن مهر اومدن ساختن مصالح خوب استفاده نکردن ساختمون ها رو محکم نساختن شما بياي بگي باد ميومده ساختمون ها حرکت ميکردن شما فکر کردي محکم نيست ...
    ناراحت نميشم عزيز .... شما خودت يکمي تحقيقات بکن در اين زمينه به چيزايي که گفتم ميرسي ... راستيتش شايد يکم در اين زمينه تنبليم مياد بحث کنم با شما

با سپاس
    2013/08/26
    553
    31

:rolleyes:
    داخل Lenovo IdeaPad Z510 :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

داخل Apple MacBook Pro :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

همه چيز فقط مشخصات روي کاغذ نيست يا اينکه بعضي از شرکتها ريز جزييات محصولشون رو نميگن.هيچ ارزوني بي دليل نيست.

قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.
    2010/03/05
    3,251
    67

همه چيز مشخصات رو کاغذ نيست ، همه چيز هم يک رنگ سياه نيست عزيزم!
    اولا بنده نگفتم لنوو دستگاه هاي خوبي ميزنه! دوما شما رنج قيمتي رو هم بايد در نظر بگيريد
    همه حرف من اينه با همون پولي که ميدين پاي دستگاه هاي اپل ميتوند در برند هاي ديگه دستگاه هاي بهتر و کارا تري داشته باشيد
    اين هم داخل zbook 17

البته فراي از ظاهر شما قابليت هاي اين دستگاه ها و قابليت هاي اپل رو مقايسه کنيد خودتون متوجه قضیه ميشيد ، البته شايد هم نشيد
    با سپاس
    2012/01/11
    اصفهان
    1,656
    229

بنده درباره طراحي سخت افزارش گفتم شما ميگي ويندوز روش نصب بوده داغ کرده
    مثل اينکه بنده مثلا بگم مسکن مهر اومدن ساختن مصالح خوب استفاده نکردن ساختمون ها رو محکم نساختن شما بياي بگي باد ميومده ساختمون ها حرکت ميکردن شما فکر کردي محکم نيست ...
    ناراحت نميشم عزيز .... شما خودت يکمي تحقيقات بکن در اين زمينه به چيزايي که گفتم ميرسي ... راستيتش شايد يکم در اين زمينه تنبليم مياد بحث کنم با شما

با سپاس
    خير! چون شما اول گفتي داغ ميکنه و همگي متعجب شدن از اين حرف با سند شما و بعدش گفتي روي مک بوک فاميلاتون ويندوز ريخته بودن و باش کار کردي و چون خيلي ديدم افراد بعد از اين که ويندوز ريخته بودن رو مک بوک گله کرده بودن که دستگاه زياد گرم ميشه حدس زدم براي همين اين حرف رو زديد و اين رو گفتم! کاملا ربط داشت!
    من انقدر تحقيق و بررسي کردم روي اين ها و داخل و بيرون اينهارو ديدم که نگو! با منطق و دليل همه حرفارو زدم يکي از حرفام رو نقض کن من عذر خواهي ميکنم! نه با سفسته و احساسات مثل شما که همه دوستان بهت ايراد گرفتن و نميتوني پاي حرفت وايسي و ثابتش کني! اينجا انجمن علميه و همه چي رو دليل و منطقه شما که سابقت خيلي بيشتره بهتر از من حداقل بلدي :biggrin:
    بحثي نميمونه با شما اخه!
    2013/08/26
    553
    31

پاسخ : پاسخ : راهنمايي خريد لپ تاپ

همه حرف من اينه با همون پولي که ميدين پاي دستگاه هاي اپل ميتوند در برند هاي ديگه دستگاه هاي بهتر و کارا تري داشته باشيد
    تقريبا در 100 درصد موارد با همون پول در برندهاي ديگه جنس بدنه و صفحه کليد بي کيفيت تر-عمر باتري پايين تر-قطر بيشتر و صداي فن بيشتر نصيب ادم ميشه.
    شايد به نظر شما دستگاهي بهتر و کارا تره که فقط CPU يا GPU قويتري داشته باشه.
    هر کسي که کمي از الکترونيک سر رشته داشته باشه متوجه ميشه که تفاوت خيلي فراتر از رنگ سياه و ابي هست!
    هيچ چيز مطلق نيست دستگاه هاي خوب در بين محصولات همه برند ها ميشه پيدا کرد.
    قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.
صفحه 4 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43