اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فایل هگز 18f2550 pickit

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فایل هگز 18f2550 pickit

میکرو 18f2550که رو پروگرامر pickit هست رو چطوری و از کجا میشه بهمراه فایل هگز و پروگرام شده خریداری کرد .پروگرامرم ظاهرا میکروش پریده.

پاسخ : فایل هگز 18f2550 pickit

نوشته اصلی توسط leader
    میکرو 18f2550که رو پروگرامر pickit هست رو چطوری و از کجا میشه بهمراه فایل هگز و پروگرام شده خریداری کرد .پروگرامرم ظاهرا میکروش پریده.
    فایل هگز مخصوص این میکرو، تو پوشه ی محل نصب نرم افزار PICkit2 وجود داره، اون فایل رو به همراه میکروی روی پروگرمر، ببرین یه جایی که ECU ماشین تعمیر میکنن یا بعضی از تعمیرگاه های نسبتا مجهز که پروگرمر یونیورسال TNM رو دارن.فایل رو بدین واستون پروگرم کنن و خلاص...

البته یه راه دیگه هم پیشنهاد میکنم واسه برگردوندن میکروی داخلی پروگرمر PICkit2:

نوشته اصلی توسط mahdifaheca
    درست شد آقا درست شد. دمت گرم آقا شاهرخ. همون مشکل فکنم از اون کلیده بوده. الان دستم گذاشتم رو کلیدش و فشار دادم بعد پورت usb وصل کردم اونیکی چراغه شروع کرد به چشمک زدن. بعد برنامه pickit2 رو باز کردم ازم فایل هگزش خاستش که روی tools و بعد آخرین گدینه یعنی download pickit2 کلیک کردم و آدرس اون فایل هگز دادم برنامر انگار ریخت روش درست شد. دستت درد نکنه آقا شاهرخ دمت گرم. انصافا اگر نمیومدی کمک من روش کار نمیکردم که درست شه. دمت گرم . با این روش فکر کنم بدون اینکه طرف پروگرمر دیگه ای داشته باشه میتونه آی سی 18f2550 ش برنامه ریزی کنه. یعنی بدون پروگرمر دیگه ای

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X