اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدام گرایش در مورد fpga dsp arm کاربردی کار میکنن ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدام گرایش در مورد fpga dsp arm کاربردی کار میکنن ؟

سلام بر همه
    من برای کنکور ارشد الکترونیک امسال دارم میخونم. :nerd:
    سوالم اینه که تو کدوم گرایش به صورت کاربردی با fpga یا dsp یا arm کار میکنن ؟
    فکر میکنم گرایش های الکترونیک دیجیتال با fpga ، مخابرات سیستم با dsp کار میکنن . درست فکر میکنم آیا ؟
    کنترل چطور ؟
    بچه های ارشد کنترل با ادوات فوق درگیر میشن ؟

با توجه به اینکه هر کدوم یه دریاست شما کدوم گرایش رو توصیه میکنین ؟ oo:
    ******** یَاربَّ الحسَینِ ؛ بحَقٍِّ الحسَینِ ؛ اِشفِ صَدرَ الحسَینِ ؛ بِظُهوُرِالحجَّةِ *******
    اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

پاسخ : کدام گرایش در مورد fpga dsp arm کاربردی کار میکنن ؟

سلام. دانشگاه ما هر دو گرایش دیجیتال و سیستم رو داشت ولی "کاربردی" با FPGA ARM یا DSP کار نمیشد. البته اگه کسی میخواست میتونست خودش با استاد صحبت کنه تا پروژه درس یا پایان نامه رو با اینا پیاده سازی کنه ولی اون قدر مباحث تئوری سنگین و حجیمه که وقتی زیادی برای این کارا نمیمونه.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

پاسخ : کدام گرایش در مورد fpga dsp arm کاربردی کار میکن&#

نوشته اصلی توسط هـادی
      سلام. دانشگاه ما هر دو گرایش دیجیتال و سیستم رو داشت ولی "کاربردی" با FPGA ARM یا DSP کار نمیشد. البته اگه کسی میخواست میتونست خودش با استاد صحبت کنه تا پروژه درس یا پایان نامه رو با اینا پیاده سازی کنه ولی اون قدر مباحث تئوری سنگین و حجیمه که وقتی زیادی برای این کارا نمیمونه.
      مگه تو گرایش سیستم با dsp کار نمیکنن ؟
      حداقل تو این 2 تا گرایشی که فرمودید به صورت دروس اختیاری FPGA dsp ارائه میشه ؟

مثلا تو این تاپیک http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=44682.0
      دوستمون نوشتن گرایش سیستم آز dsp داره !
      تو همه دانشگاهها همینجوریه ؟
      من لیسانسم الکترونیک بوده، ارشد برم مخابرات چقدر باید پیش نیاز پاس کنم ؟
      ******** یَاربَّ الحسَینِ ؛ بحَقٍِّ الحسَینِ ؛ اِشفِ صَدرَ الحسَینِ ؛ بِظُهوُرِالحجَّةِ *******
      اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

پاسخ : کدام گرایش در مورد fpga dsp arm کاربردی کار میکنن ؟

نمیدونم که همه جا کار میکنن یا نه، منظور من کار عملی و کاربردی بود. خودم هم گرایش سیستم بودم و درس DSP (هم پردازش سیگنالهای گسسته و هم پردازنده های DSP) رو پاس کردم و یک پروژه نصفه نیمه هم انجام دادم.
        اگه منظورت گرایش سیستم باشه فکر نمی کنم پیش بخوری(مهم ترین پیش نیاز درس سیگنال هست که همه پاس می کنن). از بقیه گرایش ها اطلاع ندارم.
        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X