ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2013/05/12
    462
    7

اتصال سیم ارت به کابل مسی

سلام
    من برای ساختمان 10 واحدی کابل مسی رو از چاه ارت اوردم تو چاله اسانسور و یه سیم 6 رو از چاله اسانسور بردم تا کنتور که از اونجا به ارت واحدها ارتباط بدم.می خواستم بدونم این کابل مسی رو چطور به سیم 6 وصل کنم و اینکه کابل مسی رو تا کف چاله اسانسور بیارم یا به پایه های فلزی تو چاله وصل کنم؟
    2007/02/18
    مشهد
    2,401
    148

پاسخ : اتصال سیم ارت به کابل مسی

باید یک تیکه شمش مسی 25*3 یا 20*3 یا 25*5 به طول تقریبی 30 سانت با حدود 10 تا سوراخ داشته باشید و به عنوان کانکتور استفاده کنید این کار رو در تابلو برق کنتور باید استفاده کنید

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2013/05/12
    462
    7

سلام
    کابل مسی رو با همین شمش تو چاله اسانسور به سیم 6 وصل کنم؟شما گفتید این اتصال رو تو کنتور انجام بدم؟کابل مسی و سیم 6 که به هم وصل نیستن.بعد از اتصال باید تا کنتور بیاد.
    2006/12/05
    تبریز
    1,009
    24

پاسخ : اتصال سيم ارت به کابل مسي

با سلام
    براي وصل سيم به کابل مسي ميتوني از کريپس مسي که همراه صفحه يا ميله مسي ميفروشن اتفاده کني اگه اونم گير نيومد ميتوني از کريپس معمولي استفاده کني
    درضمن اگه ميخاي ارت رو به شاسي چاه اسانسور وصل کني .اينکار اصلا درست نيست .حتي اگه اولش اتصال خوبي بده !!!!!!!
    روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است
    2013/05/12
    462
    7

سلام
    این کریپس چیه و از کجا باید تهیه کنم چند تا باید باشه مثل بست بسته میشه؟اگه سیم ارتم به کابل نرسید چکار کنم؟
    نه من چاه ارت رو دارم ولی برای ارت اسانسور کابل مسی رو اوردم تو چاله و سیم ارتمو از چاله کشیدم تا کنتور حالا برای ارت اسانسور چکار باید کنم؟میشه کابل مسی رو به شاسی اتصال بدم و کابل رو هم به طرف دیگه ی شاسی؟ایا نیازه که کابل و سیم مسی تا کف چاله بیاد؟
    2006/12/05
    تبریز
    1,009
    24

پاسخ : اتصال سيم ارت به کابل مسي

با سلام يه جورر بست هست که معمولا براي بستن سيم بکسل ازش استفاده ميشه از اينا روي کابل بکسل بالابر و اسانسور ميتوني پيدا کني و ببيني .اون نوعش هم ميتوني از فروشنده وقتي وصائل چاه رو ميخري بخاي بهت بده اگر هم نداشت زياد مهم نيست ميتوني بجاش از معموليش استفاده کني
    اگه سيمت کوتاه بود ميتوني يه سيم به سرش تکه بزني (زياد مهم نيست )
    اولا ارت سانسور توصط شرکت مجري اسانسور اجرا ميشه و همش که شامل شاسي .اتاقک .موتور .کابل ها و تابلو ميشه به هم وصل ميشه و و به اون کابلي که از کونتور سه فاز ميره به طرف اسانسور (بالا تو اتق کنترل اسانسور )وصل ميشه و از انجا هم به تابلو برق اصلي ساختمون و سيم مسي که از چاه ارت مياد بايد يکشه به تابلو برق اصلي و به شينه داخلش وصل کني
    روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6