اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[دانلود] جی تگ دیباگر(JTAG debugger) واسه AVR بسازید!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[دانلود] جی تگ دیباگر(JTAG debugger) واسه AVR بسازید!!!!!

سلام
    یه دیباگر واسه AVR دیدم گفتم واستون بذارم که استفاده کنید. این دیباگر این میکروها رو ساپورت میکنه:

ATmega128, ATmega128L, AT90CAN128,ATmega16, ATmega16L,ATmega162, ATmega162L, ATmega162V,ATmega165, ATmega165V,ATmega169, ATmega169L, ATmega169V,ATmega32, ATmega32L,ATmega323, ATmega323L,ATmega64, ATmega64L

اینم لینکش که من سه تا سایت رو براتون می ذارم:

AVR JTAG Debugger/Programmer

و

Build your own AVR JTAG ICE clone

و

Make your own AVR JTAG debugger

همه فایلها هم اونجا هست.

پاسخ : [دانلود] جی تگ دیباگر(JTAG debugger) واسه AVR بسازید!!!!!

آره چیزه خوبیه. من ساختمش. منتهی سه تا مشکل هست با کار با این دیباگر
    یکی اینکه باید کار با کامپایلر GCC رو یاد بگیری. دوم این که به یه مساله ای که من برخوردم ارتباط بین دو میکرو رو نمیشه دیباگ کرد. سوم اینکه هنوز ندیدم بشه با پروتئوس فایل های خروجی avrstudio رو شبیه سازی کرد که همون ارتباط سریال رو بشه شبیه سازی کرد. غیر از این مسائلش چیز خیلی خوبیه

دیدگاه

کلا دیباگینگ توی AVR یه بحران هستش.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navid.h
        آره چیزه خوبیه. من ساختمش. منتهی سه تا مشکل هست با کار با این دیباگر
        یکی اینکه باید کار با کامپایلر GCC رو یاد بگیری. دوم این که به یه مساله ای که من برخوردم ارتباط بین دو میکرو رو نمیشه دیباگ کرد. سوم اینکه هنوز ندیدم بشه با پروتئوس فایل های خروجی avrstudio رو شبیه سازی کرد که همون ارتباط سریال رو بشه شبیه سازی کرد. غیر از این مسائلش چیز خیلی خوبیه
        من همیشه با avrstudio و atmel studio کار میکنم. خیلی هم راحت و بی دردسر فایل elf که خروجی اونها هست رو به پروتیوس میدم و بدون مشکل شبیه سازی می کنه
        ضمنا دیباگر هم دارم و بدون مشکل دیباگ می کنه. مشکل شما بوده که نتونستید هیچکدوم رو انجام بدین؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X