اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم راهنداز موتر 3 فاز چگونه کار مکینه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم راهنداز موتر 3 فاز چگونه کار مکینه

سلام کسی میدونه نرم راه انداز موتر های سه فاز برای از بین بردن توان اولیه چه جوری کار میکنه اگه بگین خیلی ممنون میشم بهش احتیاج فوری دارم
    منظورم دستگاهی به نام نر راهنداز که تازه به بازار امده و مثلا توان یک موتور 1 کیلو واته و در هنگام راهندازی معمولی در لحظه اول 3 کیلو وات دریافت میکنه با این دستگاه که بین موتر و منبع قرار میگیره میشه موتر 1 کیلو واتی را در لحظه اول با 1 کیلو وات راه اندازی کرد و توان لحظه را انداز را از بین برد
    خیلی ممنون

پاسخ : نرم راهنداز موتر 3 فاز چگونه کار مکینه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    راستش منظور شما رو از نرم راه انداز متوجه نشدم
    منظورتون اینه که چه طور میشه جریان راه اندازی یک موتور سه فاز رو کنترل نمود؟؟؟
    لطفا بیشتر توضیح بدید .
    موفق باشید... :nerd:
    هر كجا هستم، باشم / آسمان مال من است / پنجره فكر هوا عشق زمين مال من است ...
    بعضي وقت ها آدما طوري مي بينن که نمي بينن، بعضي وقت ها طوري مي بينن که اشتباه مي بينن، بعضي وقت ها مي بينن ولي سعي مي کنن مثل ديگران ببينن، ولي موفق اون کسي که سعي مي کنه متفاوت و قشنگ ببينه.

دیدگاه

سلام
      به نظر من شما میتونی از یک اینورتر(درایور موتور ) در این کار استفاده کنی اینورترها میتونن با شروع از فرکانس 1Hz تا 400Hz اونهم با 1.5برابر گشتاور نامی موتور حتی با سرعت 1 دور بر ثانیه موتور شما رو به کار بندازن
      روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

مدارهای راه اندازی متورهای سه فاز شامل راه اندازی های مختلفی خواهد شد که بهترین راه ان ستاره مثلث می باشد که جریان راه اندازی را کاهش می دهد و دیگری هم راه اندازی نرم متور می باشه که دوستان به آن اشاره کردن و برای این کار به وسیله درایورهای مختلفی که هم ولتاژ و هم فرکانس را کنترل می کند به صورت آهسته آهسته راه اندازی خواهد کرد که این درایورها گران هستند
        سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
        بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
        از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X