اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل share کردن!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل share کردن!

کامپیوتر من تو یک LAN است که workgroup است؛ یعنی سرور نداریم ok!
    من هر چی رو که رو کامپیوترم share میکنم, وقتی یکی از یه جای دیگه می خواد به کامپیوتر من دسترسی داشته باشه ازش user و pass می خواد.
    چه کار باید بکنم که بدون user و pass بتونن وارد کامپیوتر من بشن؟
    --------
    Network Access:sharing and security model for local accounts
    Classic - local users authenticate as themselves
    ---------------------
    اینو تو security option,group policy می تونین پیدا کنین. فکر کنم مشکل از همین باشه!!!
    من می خوام بصورت anonymous به share های من دسترسی داشته باشند. ضمنا سرور ftp نمی خوام! یه share کردن ساده.

کسی می تونه کمک کنه ؟

پاسخ : مشکل share کردن!

چهار حالت وجود داره
    1- یا کسی جواب سوال منو نمی دونه.
    2- یا اینکه یکی می دونه ولی نمی خواد به من بگه.
    3- یا اینکه من اصلا سوالی نپرسیدم و این یه توهمه!
    4- یا یکی جواب منو داده ولی من عقلم کمه، نمیفهمم.

دیدگاه

سلام
      ببین اگه سیستم اون دوستت هم user و pass مثل خودت ئاشته باشه دیگه وقتی میخوای وصل شی ازت این سوال رو نمیکنه

دیدگاه

می تونی با ساخت یه درایو مجازی روی کامپیوتر خودت و بعد معرفی اون برای تمام کامپیوترهای دیگه بدون هیچ یوزر و پسوردی این مشکل رو حل کنی دقیقا به این صورت که یه درایو مثلا به اسم Z به همه کامپیوترها اضافه شده و هر چی که به اون اضافه یا ازش کم بشه رو همه می بینن sr_hezar_dastan@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rhett Butler
          کامپیوتر من تو یک LAN است که workgroup است؛ یعنی سرور نداریم ok!
          من هر چی رو که رو کامپیوترم share میکنم, وقتی یکی از یه جای دیگه می خواد به کامپیوتر من دسترسی داشته باشه ازش user و pass می خواد.
          چه کار باید بکنم که بدون user و pass بتونن وارد کامپیوتر من بشن؟
          --------
          Network Access:sharing and security model for local accounts
          Classic - local users authenticate as themselves
          ---------------------
          اینو تو security option,group policy می تونین پیدا کنین. فکر کنم مشکل از همین باشه!!!
          من می خوام بصورت anonymous به share های من دسترسی داشته باشند. ضمنا سرور ftp نمی خوام! یه share کردن ساده.

کسی می تونه کمک کنه ؟
          سلام
          اتفاقا منم بعضی وقتها که میخوام لپ تاپمو با یک کامپیوتر دیگه با کابل cross شبکه کنم وقتی ip طرف مقابل رو میزنم که به فولدرهای share اون دسترسی پیدا کنم، user/pas میپرسه! حالا user/pas چی، خودم هم نمیدونم!! البته دوسه بار وقتی firewall رو off کردم درست شد، بعضی وقتها هم restart که میکنم درست میشه ولی هنوز یک راه 100% عملی پیدا نکردم و نمیدونم مشکل کجاست!
          اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

سلام
            توی folderoptions->view->use simple file sharing اگه تکشو برداشتی بذار و هر دو تا سیستمو ریست کن.
            اگه درست نشد اون تیک رو بردار و برو روی پوشه ی share شده راست کلیک کن و properties رو بزن و به security برو و
            دکمه ی add رو بزن و بنویس everyone و بعد check names رو بزن و بعد ok رو بزن و بعد every one رو انتاخب کن و اجازه ی دسترسی دلخواهت رو به اون بده . می تونی همه ی تیکا رو بزنی. ولی با خودته.
            البته توی ویندوز ویستا تنظیمی به اسم password protect sharing وجود داره که بعد از اتصال به lan میتونی تیکش رو برداری
            داخلxp هم اگه تنظیمات رو دست نزده باشی می تونی فقط با share کردن یه پوشه این پسورد رو غیر فعال کنی.
            اینا رو خودم امتحان کردم کاملا عملی هستن

مرسی
            Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X