اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا حرفه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا حرفه ای

با سلام
    من میخواهم یک وب رو خودم طراحی و برنامه نویسی کنم ولی در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم :sad: . لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره ما رو هم بی نسیب نزاره
    در ضمن لطفا از زدن پست های محهاوره ای خودداری کنید و سعی کنید شروع مطالب از اول باشه تا اخر تا جمع بندیه اطلاعات برای خوانندگان راحتتر باشه
    با تشکر
    روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

پاسخ : اموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا حرفه ای

سلام :

ببینید اول باید برنامه ای که می خواهید با آن وبسایت طراحی کنید انتخاب کنید !
    نرم افزارهای معتبر عبارتند از :
    Microsoft FrontPage
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia flash
    و چند تا دیگه !
    ضمناً بسته به نوع سایت یک سری برنامه های جانبی هم لازم داری !
    مثلاً اگر کار اطلاعاتی انجام میدی شاید ASP.Net بدردت بخوره ! یا مثلاً برای ساختن انیمیشن برای سایت میتونی از Flash MX استفاده کنی و .....
    هر کدوم از ایناه دنیایی داره برای خودش !
    شما اول تعیین کن که می خواهی چیکار کنی تا بشه بهت کمک کرد !

موفق باشید

دیدگاه

اگه حوصله برنامه نویسی داری ... می تونی بری HTML و JavaScript و CSS یاد بگیری ... اینجوری می تونی سایت رو AJAX base بنویسی ! از JSP و java هم می تونی استفاده کنی برای ارتباط با سرور !

دیدگاه

با تشکر از هردوی شما عزیزان که به این درخواست توجه کردین
        همونطور که در پست قبلی هم نوشتم من از طراحی وب هیچی نمیدونم . و شما عزیزان هم اسم نرمافزار هایی رو بردین که من اونها رو اصلا نمیشناسم . :angry:لطفا در صورت امکان همه اینها رو که گفتید معرفی کنید و بگید هر کودوم دقیقا چیکار میکنه و به چه درد میخوره تا من هم بدونم چی میخام

دیدگاه

سلام
          همونطور که دوستان اشاره کردن ، اولین چیزی که شما لازم داری ، اینه که حداقل با یکی از این زبان های برنامه نویسی که همون html باشه ، آشنایی داشته باشی. macromedia flash هم که از اسمش پیداست! فایل های فلش رو باهاش می سازن. نمونش همین عکس های متحرکی که توی سایت هستن! یا اگه بخوای حرفه ای تر باهاش کار کنی ، می تونی کل سایت رو باهاش طراحی کنی... یه مقدار هم باید کار گرافیکی بلد باشی. تازه همه اینا رو که یاد گرفتی ، می مونه نحوه ارتباط با سرور که اونم داستانی داره واسه خودش! کلاً کار یکی دو شبه نیست :icon_razz:

دیدگاه

سلام از راهنمایی شما ممنونم
            اگر لطف کنید این نرم افزارهایی که گفتید رو آموزش بدید ممنون میشم .

دیدگاه

در سایت daneshzar.ir یکم در مورد جاوا و جاوا اسکریپت و آجاکس توضیح داده .. در بخش آموزش !

برای بیشتر یاد گرفتن باید کتاب بخونی .. اگه کتاب انگلیسی به دردت میخوره من از AJAX و JAVASCRIPT و JAVA و HTML برات upload کنم ...

وگرنه کتاب فارسی یا باید بخری یا اینکه دوستان اگه PDF فارسی دارن upload کنند !

دیدگاه

سلام .
                اکر این کتابها رو بزارین واقعا ازتون ممنون میشم . البطه اگر فارسی شو بزارین دیکه نورالانور میشه

دیدگاه

این چند تا کتاب انگلیسی (HTML) یادم رفت بعدا می زارم ! :

http://www.4shared.com/file/39487934...d_Edition.html

http://www.4shared.com/file/39488023...onAug2006.html

http://www.4shared.com/file/39488070...rsOct2006.html

دیدگاه

با dreamweaver سادست

دیدگاه

آقا طراحی سایت رو ولش !

برو هرچی که بخوای از شیر مرغ تا جون آدمیزاد اسکریپتش توی اینترنت هستش !
                      حتی اسکریپت فی س بو ک و گوگل و ...

برو یه هاست بخر ! البته رایگانش هم هست اما هیچ تضمینی برای اطلاعاتت نیست !

یه دامین هم بگیر و اسکریپت رو نصب کن و حالشو ببر !

حوصله داری می خوای چند تا زبان برنامه نویسی یاد بگیری !

من تا حالا کلی سایت مختلف با اسکریپت های مختلف واسه دوستام ساختم !

مثلا همین انجمن با smf ساخته شده که توی انجمن ساز ها ویبولتن حرف اول رو میزنه !

برو یه هاست بگر بهش ور برو می فهمی چی به چیه !

هر اسکریپتی هم خواستی راحت ادیت کن !

موفق باشی
                      ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

از کجا بخریم که دست اول باشه سرمون کلاه نره :redface:
                        ای اس پی دات نت ، چطوری ؟

دیدگاه

سلام
                          بحث طراحی سایته با اجازه منم یه سوال بپرسم:من قالب سایت رو آماده کردم فقط دوتا مشکل اساسی دارم:1-چطور بخش عضویت برای وبسایت بزارم و 2-وقتی 10 تا پست زدم پست 11 رو که وارد کردم از پایین صفحه پست اولی بره به صفحه شماره 2(مثلا سایت میهن دانلود)
                          قالب آماده توی نت ریخته میتونین یکیش رو انتخاب کنین و بعد ویرایشش کنید البته html سادست ومیشه زود یاد گرفت
                          آقا کیان در مورد انجمن هم میشه کمی توضیح بدین امکاناتشون و....
                          چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

پیشنهاد میکنم از مدیریت محتوای آماده مثل جوملا یا وردپرس و... استفاده کنید.
                            با کمترین معلومات میتونین در مدت کم سایت مورد نظر خودتون رو طراحی کنید و همینطور میتونید از این راه امرار معاش کنید.
                            قالب های آماده، کامپوننت های کاربردی و... به صورت رایگان در اینترنت موجوده و حمایت خوبی توسط چند سایت در این زمینه وجود داره.
                            Xmega + IAR + Labview = New Life

دیدگاه

انجمن ساز ها :
                              رتبه اول رو انجمن ساز ویبولتن داره که بزرگترین مرجعش توی ایران سایت وی بی ایران هستش !
                              انجمن خود من هم ویبولتن هستش !

بعد از اون رتبه دو رو انجمن ساز مای بی بی هستش که اون هم معمولا توسط جوملا پشتیبانی میشه و انجمن ها مرجع جوملا در این باره فعالیت دارند !

رتبه 3 رو انجمن ساز آی پی برد داره که بسیار بسیار شبیه مای بی بی هستش !

می تونیم رتبه 4 رو بگیم انجمن ساز زنفورو !

اما همین سایت (eca) با سیستم انجمن ساز smf ساخته شده و آخرین رتبه رو در بین انجمن ساز ها داره و تو ایران هم هیچ مرجعی نداره !

معمولا ویبولتن از لحاظ قالب ، پلاگین و ... بیشترین تنوع رو داره !

البته باید ویبولتن رو روی یه هاست وارز (هاست هایی که قانون کپی رایت رو رایت نمی کنند ) یا روی هاست لینوکس ایران نصب کرد !

مزیت هاست لینوکس ایران هم بازدید و سرعت 4 برابری اون هستش !

اگر می خوای انجمن بزنی به نظرم برو دنبال موضوعات تفریحی که خیلی بازارش داغه !

نمیدونم دیگه چی بگم !

سئوالی بود در خدمتم !

موفق باشید

ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X