ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2013/10/23
    110
    2

سوال در مورد GPS و ارسال sms

سلام بنده در پروژه ای میخوام هم ارسال اسم ام اس داشته باشم و هم یک شئ را ردیابی کنم قبلا سیم 900 رو خریدم اما نتونستم راه اندازیش کنم کوچیک بودن این مدار برام خیلی مهمه الان جرات نمی کنم دوباره این ماژول رو بخرم و راه اندازی کنم آیا راه اندازی این ماژول و دریافت اطلاعات موقعیت کاره ساده ای است ؟ بنده از پس این کار برم میام ؟ نظر شما چیه ؟
    یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست .

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .
    2008/07/25
    95
    0

پاسخ : سوال در مورد GPS و ارسال sms

سلام

در مورد ماژول جي اس ام، sim800 اندازه کوچک و مصرف کمي نسبت به sim900 داره.راه اندازيش کار آنچنان سختي نيست.
    از پسش بر مي آيين.
    2012/11/25
    93
    0

بايد از ماژول sim908 استفاده کنيد sim900 جي پي اس نداره
    اگر توانايي راه اندازي مستفيم ماژول رو ندارين برد راه انداز بهترين گزينست
    من خودم 2 تا برد راه انداز sim900 خريدم از سايت، با تغذيه مناسب مشکلي پيش نمياد

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-gps-gsm-gprs/1427-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-sim908.html
    2013/10/23
    110
    2

برد راه اندازش خیلی بزرگه من میخوام حد اکثر به اندازه یک موبایل بشه ارتفاعش یه کم بلند بشه اشکالی ندازه به نظر شما از پسش بر میام البته یک چیزی هم هست که یادم رفت بگم من دیتای یا متن کوتاه خاصی رو قصد دارم ارسال کنم . سوال دیگری که در ذهنمه اینه که موقعیت روی چی نو نمایشگری نشون داده میشه و چطوری ؟

طر احی سایت رو تقریبا در حد کافی بلدم میخواستم موقعیت رو در یک سایت ذخیره کنم و روی نقشه نشون بدم آیا کسی هست که اینکار رو کرد باشه و اصلا ممکن هست ؟

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .
    2008/07/25
    95
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gtna
    برد راه اندازش خيلي بزرگه من ميخوام حد اکثر به اندازه يک موبايل بشه ارتفاعش يه کم بلند بشه اشکالي ندازه به نظر شما از پسش بر ميام البته يک چيزي هم هست که يادم رفت بگم من ديتاي يا متن کوتاه خاصي رو قصد دارم ارسال کنم . سوال ديگري که در ذهنمه اينه که موقعيت روي چي نو نمايشگري نشون داده ميشه و چطوري ؟

طر احي سايت رو تقريبا در حد کافي بلدم ميخواستم موقعيت رو در يک سايت ذخيره کنم و روي نقشه نشون بدم آيا کسي هست که اينکار رو کرد باشه و اصلا ممکن هست ؟
    سلام

اگه بتونيد PCB رو خوب در بيارين اندازش يه کم کوچکتر از نوکيا N8 ميشه.البته بدون قسمت تغذيه.ماژول GSM sim800e کوچيک و خوبه.ماژول GPS ، UR109 هم بد نيست و براي GPS خوبه.خونواده UR109 رو هم نگاه کن. انجامش ممکنه.
    2007/08/28
    شیراز
    305
    2

دوست عزيز قديما اشتباه ميکردن، ميگفتن آشپز که دوتا شه يا آش شور ميشه يا بي نمک!
    به نظر مي آيد شما در اين مينه تجربه کافي رو نداريد، پيشنهاد من اينه که قسمت سخت افزار و برنامه نويسي اونو به شخص ديگري بدين و انرژي خودتون رو صرف طراحي وب سايت کنيد.
    اينطوري يک نفر ديگه هم سود ميکنه، شما هم سود ميکنيد، زودتر و با کيفيت بيشتر محصولتون رو به بازار معرفي مکنيد. تازه اون ديدي که شخص سخت افزار کار داره شما نداريد، همانطوري که شخص سخت افزاري هم ديدگاه طراح وب سايت رو نداره.
    2008/07/25
    95
    0

آقاي Ali_Asadzadeh راست ميگن. اگه سخت افزار کار نکردين براتون سخته و مدت زمان خيلي زيادي طول مي کشه
    2013/10/23
    110
    2

از پاسختان متشکرم اما اول اینکه من خودم میخوام سر در بیارم و دوم فکر نمی کنم اونقدر سختی داشته باشه که بخوام بدمش به شخص دیگری در هر صورت خیلی ممنون

2013/10/23
    110
    2

من میخوام بدونم اگر این برد ها موجود رو خریداری کنم راه اندازیش نیاز به برنامه نویسی داره ؟

2013/07/03
    129
    2

دوست عزيز شما به يک sim908 و يک ميکرو atmega64 و lcd کارکتري و همچنين يک keypad نياز داري. :rolleyes:
    بعد يک برنامه بنويس که شماره را با کيبورد بهش بدين و ميکرو را با جفت ورودي خروجي اش به پايه هاي 15 و16 مربوط به اطلاعات gps و پايه هاي 68 و71 مربوط به دستورات at command وصل کنيد تا اطلاعاتو يا با sms و يا با gprs براتون بفرسته.
    ديگه اطلاعات تکميلي را از ديتاشيت بگيرين. :mrgreen:
    [glow=red,2,300]بياييد با كمك هم الكترونيك را گسترش دهيم[/glow]
    [glow=yellow,2,300]AVR & ARM[/glow]
    [glow=green,2,300]عشق است و برنامه نويسي [/glow]
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11