اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار ساخت کد برای ساعت گردون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار ساخت کد برای ساعت گردون

دوستان من یه نرم افزار می خوام که بتونه کد های لازم برای استفاده در پروژه ساعت گردون رو برام ایجاد کنه تقریبا مثل نرم افزارای تولید کد برای تابلو روان هستش ولی با اونا تفاوت داره ، کسی یه چنین نرم افزاری سراغ داره یا اگه کسی هست که میتونه تو نوشتن یه چنین نرم افزاری کمکم کنه ممنون میشم
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

پاسخ : نرم افزار ساخت کد برای ساعت گردون

کسی نیست :eek:
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

دیدگاه

لااقل بگین چه نرم افزاری و چه زبانی برای نوشتن چنین برنامه هایی خوبه :cry:
      [hr]

دیدگاه

سلام. این فایل رو چند وقت پیش از تو انجمن برداشته بودم.الان گشتم ولی لینک اون تاپیک رو پیدا نکردم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
          سلام. این فایل رو چند وقت پیش از تو انجمن برداشته بودم.الان گشتم ولی لینک اون تاپیک رو پیدا نکردم...
          ممنون من دقیقا یه همچین نرم افزاری می خوام ولی این به کارم نمی یاد چون تعداد led های پروژه من بیشتره ولی بازم ممنون از لطفتون اگه میشه بگین چه طور میتونم یه همچین نرم افزاری بنویسم
          [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین غفاری
            ممنون من دقیقا یه همچین نرم افزاری می خوام ولی این به کارم نمی یاد چون تعداد led های پروژه من بیشتره ولی بازم ممنون از لطفتون اگه میشه بگین چه طور میتونم یه همچین نرم افزاری بنویسم
            متاسفانه اطلاعات دقیقی تو این مورد ندارم.
            این فایل رو هم شانسی از تو آرشیو پروژه های دانلود شده پیدا کردم.شاید بتونه یه خرده کمکتون کنه.

دیدگاه

ساده ترینش زبان VB6 هست

ولی داخل آموزش تابلو روان آقای نصیری از یه نرم افزاری استفاده شده که از اونم میتونید استفاده کنید

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نرم افزار ساخت کد برای ساعت گردون

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
                ساده ترینش زبان VB6 هست

ولی داخل آموزش تابلو روان آقای نصیری از یه نرم افزاری استفاده شده که از اونم میتونید استفاده کنید
                ممنون این آموزش رو باید از کجا گیر بیارم داخل سایت هست ؟
                اگه بخوام یه چنین نرم افزاری خودم بنویسم به نظرتون می تونم این کار رو انجام بدم ؟ با توجه به اینکه تا حالا برنامه برای کامپیوتر ننوشتم ؟ :redface:
                با تشکر فراوان
                [hr]

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نرم افزار ساخت کد برای ساعت گردون

ممنون این آموزش رو باید از کجا گیر بیارم داخل سایت هست ؟
                  اگه بخوام یه چنین نرم افزاری خودم بنویسم به نظرتون می تونم این کار رو انجام بدم ؟ با توجه به اینکه تا حالا برنامه برای کامپیوتر ننوشتم ؟ :redface:
                  با تشکر فراوان
                  :-؟ نتونستن که در کار نیست ،آ‌ من نمیدونم تا چه حدی برنامه نویسی کارکردید ولی VB به حد زیادی شبیه همون زبان بسکامه (یا اون شبیه اینه ) کتابی هست به نام ویژوال بیسیک در 21 روز مترجم زارع انتشارات نص اگه قصد کارکردن VB دارید این کتاب خیلی میتونه کمکتون کنه.

در ضمن من یک سورس کامل از برنامه تبدیل کد برای تابلو روان گزاشتم(3-4 سال پیش) که شاید بتونید از اون استفاده کنید
                  موفق باشید

دیدگاه

دوستان من یه نرم افزار می خوام که بتونه کد های لازم برای استفاده در پروژه ساعت گردون رو برام ایجاد کنه تقریبا مثل نرم افزارای تولید کد برای تابلو روان هستش ولی با اونا تفاوت داره ، کسی یه چنین نرم افزاری سراغ داره یا اگه کسی هست که میتونه تو نوشتن یه چنین نرم افزاری کمکم کنه ممنون میشم
                    یه سر به سایت مهندس لاچینی بزن . اونجا مشکلت حل میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X