اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از کلید تبدیل با دو خروجی چراغ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از کلید تبدیل با دو خروجی چراغ

سلام
    من می خوام چراغ و کلیدی به یک چراغ وکلید دیگر اضافه کنم که از هر دو طرف روشن و خاموش بشه مثل چراغ راه پله ها کلید اول به چراغ وصل است کلید دوم درونش یک فاز و یک نول هست ولی سیم دیگری درونش نیست من نول کلید دوم را به چراغ دوم وصل کردم یک رفت و برگشت بین دو کلید برقرار کردم فاز را به کلید اول وصل کردم و یک ارتباط از کلید دوم به چراغ دوم دادم
    1.ارتباط چراغ اول را نمی دانم به کجا وصل کنم چون سوراخ دیگری نیست {البته مهم برای من چراغ دوم است}
    2.آیا ممکن است سیمی که درون کلید دوم است و جریان ندارد نول نباشد
    3.جابجایی در سیمهای رفت و برگشت مهم است

پاسخ : استفاده از کلید تبدیل با دو خروجی چراغ

سلام دوست عزیز بنده از حرفای شما چیزی خاصی متوجه نشدم
    ولی در کل اگر می خوای کلید من یک بهت میگم چکار کن ولی باز هم متوجه نشدی واست عکس میزارم نگاه کلید تبدیل رو از بازار تهیه کردید یک پل داره و سه تا کنتاکت(پیچ) که یکی از این چند تا کنتاکت رنگش با باقی کنتاکت ها فرق داره که احتمالا به زنگ قرمز باشه اون پیچ رنگ قرمز از کلید تبدیل اولی برای سیم فاز هست که سیم فاز رو باید وصل کنید به این پیچ و از اون دوتا پیچ کلید اولی سیم میره برای اون دوتا پیچ کلید دومی و پیچ رنگ قرمز کلید دویمی هم میره برای لامپ باز هم مشکل بود بگید
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

ممنون مشکل حل شد مشکل این بود که سیم بی جریان برق کلید دوم نول نبود از پریز بقلش نول گرفتم فقط الان می خام بدونم چون این سیم نول رو به کنتاکت نول پریز وصل کردم برای وصیله برقی ای که به پریز وصله ممکنه مشکلی بوجود بیاره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mdmmhpv
        ممنون مشکل حل شد مشکل این بود که سیم بی جریان برق کلید دوم نول نبود از پریز بقلش نول گرفتم فقط الان می خام بدونم چون این سیم نول رو به کنتاکت نول پریز وصل کردم برای وصیله برقی ای که به پریز وصله ممکنه مشکلی بوجود بیاره
        دوست عزیزاون کلیدتبدیلی که شماوصل کردیدبه صورت استانداردنیست درسته که مدل شمایکم راحته ولی احتمال اتصال خیلی زیاده چراکه تومدل استانداردکه دوست عزیزمونم بالاتوضیح دادندنول مستقیم میره به لامپ وتوخودکلیدهافقط فازهستش تواین حالت احتمال اتصال صفرهست ولی تومدل شماتوهرکلیدیه فازویک نول هستش واحتمال اتصال99 درصدهستش.
        یادت نره سیمکشی روعوض کنی.
        سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

ممنون

دیدگاه

سلام مشکلی برای مصرف کننده پریز پیش نخواهد امد
            !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
            نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X