اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از برد گوشی های خراب!؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از برد گوشی های خراب!؟

آقایون سوال کلیی ای در مورد برد گوشی های خراب داشتم

مثلا این که میشه از امپلی فایر گوشی هایی مثل NEC که صدای زیادی داشت ،،، استفاده کرد؟؟؟
    و چطور باید شناسایی کرد کدوم قسمت مال چه کاریه؟! و اثلا میشه همچین کاری کرد؟؟؟
    عاشق سبز

پاسخ : استفاده از برد گوشی های خراب!؟

دادا نمیشه !!
    اگه میشد که عالی بود!!
    قندیل!
    تندیس قطره هاییست
    که تسلیم جاذبه زمین نشدند
    تسلیم رنج های زمین نشو....!

دیدگاه

به نظر من نشد نداره.
      چون اگه بتونی شناسایی کنی حله. :-bd
      من یه دفعه پشت تبلت رو باز کردم و با زره بین افتادم به جونش اسم قطعه ها رو میزدم تو all datasheet ببینم چیه.مخصوصا چیز های چینی چون خودشون مهندسی معکوس شده دستگاه های اصل هستن و اسم قطعه های به کار رفته رو میتونی ببینی.
      امتحان کن ضرر نداره.
      http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
      daydigi.com

دیدگاه

خوب به جا این که با ذره بین خودتونو خسته کنید شماتیک گوشی رو پیدا کنید و از توی اون خیلی راحت میشه گفت هر چیپ مال چه کاریه و کجاست!
        قدیما توی یه تاپیک یه سری شماتیک گوشی های اون زمان رو گزاشته بودم. برای گوشی های جدید هم گوگلش کنید پیدا میشه. به طور کل هر گوشی که تعمییرات موبایل تعمیر میکنه (به جز اینکه مثلا LCD شکسته باشه بیاد همه LCD ها رو تک تک تست کنه ببینه کدوم جواب میده و این جور کارا (یه سری گوشی چینی ها رو دیدم اینجوری تعمیر میکنن)) شماتیک کاملش توی نت هست.
        [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

من یه گوشی دارم که ضربه خورد و یک تیکه بردش شکست.
          و دیگه روشن نشد!
          من دیتاشیتش دارم ولی نمیدونم چطور ic هارو در بیارم اینقدر ریزن نمیشه دست زد

بنظرتون با هویه SMD تو چه دمایی درشون میشه آورد؟
          نسوزه؟
          شمر ۱۴۰۰سال پیش مُرد؛شمر زمانت بشناس.
          [img width=400 height=100]http:///uploads/140623781981451.png[/img]
          [glow=green,2,100]یاحسین تشنه لب[/glow]

دیدگاه

هر گوشی یه نقشه شماتیک داره که با سرچ تو انجمن های موبایل میتونید پیداش کنید . تعمیر کارهای موبایل هم از روی نقشه ها عیب یابی رو شروع میکنن .
            حالا در مورد اینکه بتونی از ic هاش استفاده کنید بستگی به علم خودتون داره
            برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

ببین داداش اول دیتاشیت گوشیت رو از سایت های معتبر در بیار بعدش توی اون بگرد

البته فک نمیکنم که بتونی قطعات اون رو جای دیگه سوار کنی چون خیلی ریزه حتی با هیتر هم کار مشکلیه...
              یجوری تغذیه همون قسمت رو وصل کن و ازش استفاده کنن
              :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X