اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در xc95144xl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در xc95144xl

سلام به همگی
    دوستان مشکلی در طراحی یک مدار دارم که نیازمند مشاوره از تجربه شما هستم
    قسمتی از پروژه ای که درگیرش هستم یه این صورت می باشد که :
    یک سری اطلاعات رو با پرت آیسا پی سی 104 به میکرو ARM انتقال بدیم
    برای این کار یک cpld xc95144 واسط بین میکرو و پرت آیسا قرار داده ایم
    می خواهیم به این گونه عمل کنیم که میکرو و پرت آیسا به صورت مستر باشند و پرت ایسا اطلاعات را بر روی cpld برای مثال 40 بایت اطلاعات قرار دهد و مبکرو نیز هر گاه به اطلاعات نیاز داشت یه صورت مستر عمل کند و 40 بایت اطلاعات را با کلاک زنی از cpld قراخوانی کند.
    مدار دیکدر آدرس و اطلاعات ار پرت آیسا قبلا با گیت های منطفی طراحی و صحت عملکرد آرن آزمایش شده است و می خواهیم در مرحله بعد با cpld پیاده سازی کنیم
    از دوستان با تجریه سوال دارم که cpld این مقدار حاقظه را به صورت موقت در اختیار می دهد؟
    majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
    اهل مراعات نیست.
    معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
    بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
    بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
    پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

پاسخ : مشکل در xc95144xl

دوستان لطفا کمک کنند کارم گبره
    majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
    اهل مراعات نیست.
    پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

پورت آیسا با چه پروتکلی اطلاعات را روی CPLD میخواد بریزه یا به عبارتی لازمه علاوه بر 40 بایت اطلاعات و پیاده سازی شیفت رجیستر 40 بایتی(یا کمتر) برای انتقال به میکرو چه چیز دیگه ای تو CPLD پیاده بشه.
      همه اینها رو باهم جمع کنید و با دیتاشیت CPLD مقایسه کنید ببینید چقدر فضا لازم دارید.
      یا علی.

دیدگاه

سلام،
        اطلاعات از پرت آیسا به صورت موازی(20 بایت دیتا و یه سری کنترل بیت) به cpld منتقل میشه! سوالم اینه که میشه این تعداد بایت دریافتی از آیسا رو پس از دریاقت کامل از متغییر موقت به یه آرایه 50 بایتی سراری نگه داشت تا میکرو بتونه با کلاک زنی بایت بایت اطلاعاتشو از cpld در یک سابروتین دیگه لود کنه؟؟؟
        اهل مراعات نیست.

دیدگاه

این CPLD تعداد گیتاش 3200 تاست. برای نگه داری 40 بایت 320 تا هم کافیه ولی بیشتر از اون رو احیانا برای مولتی پلکس کردن لازم خواهید داشت.
          به نظرم در کل میشه این کار رو انجام داد ولی بهتره شبیه سازی انجام بدبد تا نیازتون کاملا مشخص بشه
          یا علی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X